18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Palikot na proteście
kieroshaw • 2012-01-27, 21:18
Nie rożni się wcale od rządzących, chce wyłapać jak najwięcej głosów, gdy jest okazja "nie dajcie się skłócić" a co pan właśnie robi?

Zgłoś
Avatar
r................7 2012-01-27, 22:19
Gówno słychać -> nie ma piwa
Zgłoś
Avatar
xgregor 2012-01-27, 22:39 1
Palikot zwiększa elektorat? słyszałem że nu o 2 punkty procentowe poparcie spadło to musi nadrobić
A my dalej w to brnijmy... kurwa czy Wy nie widzicie że był, krzyż teraz ACTA ,brakuje żeby staży ludzie się z nas wyśmiewali jak my z krzyża...
Wiem... to dwie różne sprawy a i tak gramy w grę polityków, tzn. jesteśmy tylko pionkami...
Zgłoś
Avatar
CrazyEdek 2012-01-27, 22:52 35
A teraz nie będzie niczego.Tak, Kononowicz też tam był...
Zgłoś
Avatar
Żuze Murino 2012-01-28, 0:24
Przez rządy PO powstają protesty i strajki...
PiS mówi, że nie wie o co chodzi w ustawach na które głosuje...
Palikot mówi żeby się nie kłócić...

a co ma powiedzieć? że trzeba było ruszyć dupska kiedy były wybory?
Zgłoś
Avatar
Artos 2012-01-28, 1:04 1
@up
A po co mam iść na wybory, skoro nie ma nikogo normalnego, na kogo można głosować? Ja mam prawo narzekać bo ja żadnego z tych baranów nie wybierałem.
Zgłoś
Avatar
Precz_z_Preczem 2012-01-28, 3:41 2
@up - jeżeli każdy by miał takie podejście jak Twoje, to do tej pory byś żył w komunie.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-01-28, 7:31 8
@Precz_z_Preczem - 60% Polaków twierdzi, że za komuny żyło im się lepiej więc może to wcale nie byłaby taka ponura perspektywa... W sumie jakby tylko dali nam paszporty, można byłoby zakładać własne firmy i nie byłoby takich braków w sklepach to nikomu źle by się nie działo - każdy miał pracę, wódka była tańsza, paliwo było na kartki, więc nie było stresu że po 6 zł jest bo każdy miał miesięczny przydział i szanował samochód i nie jeździł 100 metrów po bułki do sklepu, mieszkania dawali za darmo, jak ktoś chciał pracować to ZAWSZE znalazł pracę za godziwe pieniądze etc.
Zgłoś
Avatar
kieroshaw 2012-01-28, 8:39 2
Żuze Murino napisał/a:

Przez rządy PO powstają protesty i strajki...
PiS mówi, że nie wie o co chodzi w ustawach na które głosuje...
Palikot mówi żeby się nie kłócić...

a co ma powiedzieć? że trzeba było ruszyć dupska kiedy były wybory?



Nic nie miał robić. To są protesty apolityczne, nie protestuje się za partię czy przeciwko, tylko za jakiś cel.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-01-28, 13:00 2
Precz_z_Preczem napisał/a:

do tej pory byś żył w komunie.


bloodwar napisał/a:

za komuny


Zacznijmy od tego, o wielcy znawcy, że w Polsce nigdy nie było komunizmu. Był socjalizm. Różnica może niewielka, ale jednak jest.
Zgłoś
Avatar
j................o 2012-01-29, 2:50
xgregor napisał/a:

Palikot zwiększa elektorat? słyszałem że nu o 2 punkty procentowe poparcie spadło to musi nadrobić
A my dalej w to brnijmy... kurwa czy Wy nie widzicie że był, krzyż teraz ACTA ,brakuje żeby staży ludzie się z nas wyśmiewali jak my z krzyża...
Wiem... to dwie różne sprawy a i tak gramy w grę polityków, tzn. jesteśmy tylko pionkami...



Ktoś tu chyba próbuje manipulować ludźmi porównując walkę o wolność słowa ze sprawą krzyża. Donek nauczył cię takich trików? Poświęcę się dla sprawy i uraczę cię soczystym wypierdalaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
meszamorum 2012-01-29, 3:21 15
Palikot to farbowana szmata...
Swego czasu wydawał idola (i protoideologa) nazioli Ernsta Jungera - "Robotnika"
Potem założył prawicowe pisemko "Ozon", w którym wydawał Terlikowskiego.
Następnie jak JP2 zmarł, napierdalał po pielgrzymkach do Częstochowy, Ziemi Świętej, ach jaki z niego katol był - bardziej papieski od papieża!
Potem zaczął się bawić wibratorami i odpierdalać show na życzenie Tuska (jak coś się zaczynało sypać z PO) - efekt murowany: wkurwienie trepa Kaczyńskiego (któregokolwiek) i media przeżywały bełkot Kaczora przez kolejne kilka dni.
Jak post-komuchy zaczęły się odbijać od dna - przyszedł prikaz, odbierz im elektorat. I odebrał. Od razu zwąchał się z gejem Biedroniem, Grodzkim czymś. Zaczął rzucać hasła typu legalne zielsko (hahaha, sam głosował wcześniej za zaostrzeniem prawa w tej materii...).

Nie zmieniły się dwie rzeczy: pokazówa w jego wykonaniu i oportunizm. Polityczna kurwa ot co.

I jak słyszę palikociarnię, to śmiech mnie ogarnia jak mają swojego lidera za mesjasza polskiej polityki. Widać wiatr im między uszami gwiżdże.
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-01-29, 7:38 2
@UP: pragnę tylko dodać, że w listopadzie sam Palikot głosował za ratyfikacją ACTA. Teraz co? Zobaczył, że ludziom się to nie podoba i już próbuje zdobyć ich głosy (hipokryta).
Zgłoś
Avatar
basenji17 2012-01-29, 9:25
a czy moze ktos wrzucic filmik z palikotem co byl na polsacie w wydarzeniach xD Jak to widzialem to prawie padlem ze smiechu ;d Palikot pozuje przed dziennikarzami z maską a tu jakis typ maske mu z reki wyrywa i z mordą "wypiedalaj" i potem caly tlum zaczął krzyczeć a palikot pospiesznie wykonał polecenie xD
Zgłoś
Avatar
Mardog 2012-01-29, 9:43 1
Wole głosować na kogoś innego niż PIS i PO, w tym wypadku wybieram Palikota. Przynajmniej mu nie zależy by nachapać się kasą bo ma jej już dość. Cała ta gromada PIS i PO są gówno warci. Takie podejście jak " Nie głosuje bo nie ma na kogo, a na PO i PIS na bank nie będę głosował" albo "Zagłosuje znowu na PO moze będzie lepiej" jest śmieszne i za to powinno się popełniać samobójstwo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie