18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
Avatar
paragon0 2024-09-25, 16:06 2
OpenStreetMaps napisał/a:

To są tak zwani Ortodoksi którzy znani są z palenia izraelskich szmat. Oraz protestów antywojennych . Nie cierpią zbrodniarzy dzieciobójców netanjahowców którzy są sto razy gorsi niż hitlerowcy. Co nie czyni ich automatycznie przyjaciółmi Polaków. Tyle w kwestii faktów. I tradycyjnie za pionowe debilne filmowanie nikt piwa o de mnie nie dostanie.



Podaj adres, to ja Ci wyślę słownik języka polskiego ty jebany nieuku
Zgłoś
Avatar
tars 2024-09-25, 16:16
Żyd Żydowi Żydem
Zgłoś
Avatar
siedlik 2024-09-25, 18:48 1
OpenStreetMaps napisał/a:

To są tak zwani Ortodoksi którzy znani są z palenia izraelskich szmat. Oraz protestów antywojennych . Nie cierpią zbrodniarzy dzieciobójców netanjahowców którzy są sto razy gorsi niż hitlerowcy. Co nie czyni ich automatycznie przyjaciółmi Polaków. Tyle w kwestii faktów. I tradycyjnie za pionowe debilne filmowanie nikt piwa o de mnie nie dostanie.



Gorsi od Hitlerowców, niesamowite. Paszli won do swojego Allaha.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-09-25, 19:15
ale się na to piękie patrzy
Zgłoś
Avatar
Malusisiusi 2024-09-25, 20:15
ode mnie*
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-25, 20:26
dżonyłojlker napisał/a:

Sadolowe dekle nawet nie rozumieją co tam się dzieje


Gratulacje. Zaczynasz rozumieć kto przesiaduje na tym portalu. Na moje oko, 95% użytkowników to idioci.
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2024-09-25, 20:42
A to w 41 mieli kolorowe aparaty w Warszawie?
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-25, 20:55 2
OpenStreetMaps napisał/a:

To są tak zwani Ortodoksi którzy znani są z palenia izraelskich szmat. Oraz protestów antywojennych . Nie cierpią zbrodniarzy dzieciobójców netanjahowców którzy są sto razy gorsi niż hitlerowcy. Co nie czyni ich automatycznie przyjaciółmi Polaków.


Zapomniałeś dodać, że to jebani hipokryci, którzy nie uznają Państwa Izrael, co nie przeszkadza im doić go z zasiłków i unikać obywatelskich obowiązków jak np. służba wojskowa. Do tego, proste jełopy bez żadnej edukacji, które potrafią tylko się modlić, a całą wiedzę o świecie czerpią z Biblii i kazań nawiedzonych rabinów.
Dlatego, są ogólnie nielubiani w Izraelu.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-25, 21:06
TwójCzarnyPan napisał/a:

Gratulacje. Zaczynasz rozumieć kto przesiaduje na tym portalu. Na moje oko, 95% użytkowników to idioci.



Ja to doskonale wiedziałem, zanim jeszcze miałem tu konto. Szukałem kiedyś w internecie informacji o pewnym incydencie, wyskoczyło mi, że jest coś o tym czego szukałem właśnie tu. Pod tematem najlepiej oceniany komentarz - jak go przeczytałem, to nie mogłem uwierzyć co za jebane zawistne i zniewieściałe matoły tu siedzą.
Zgłoś
Avatar
mianas 2024-09-25, 21:25 1
habiTEK napisał/a:

halo Admin? czy można wyjebać z portalu tego pisowskiego jełopa.
on na każdym kurwa kroku dokładnie ma jakieś rozwolnienia - jak Kowalski Janusz.
może to jego jakieś alter ego?



Komuchu ciociu możesz mnie w Szczurka cmoknąć .
Zgłoś
Avatar
Qubec 2024-09-25, 21:56
Aż się łezka w oku zakręciła.
Zgłoś
Avatar
slupczanin 2024-09-25, 22:18
Za nagranie w pionie leci piwo
Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff 2024-09-25, 22:36
@OpenStreetMaps:
Nie sprzeciwiają się wojnie tylko poborowi, z którego są wykluczeni.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-09-25, 23:03
Hitler się w grobie przewraca.
Zgłoś
Avatar
Szataniekogut 2024-09-26, 8:52
Skurwesyny Żydzi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie