18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
Avatar
OpenStreetMaps 2024-09-26, 12:18
dżonyłojlker napisał/a:

Zapomniałeś dodać, że to jebani hipokryci,



No ale ty dodałeś. Generalnie brzydzi w pełni zasługują za to żeby ich nie lubić . Jakakolwiek ich krytyka w głównych mediach jest niedopuszczalna i większość ludzi nie przyjmuje do wiadomości że państwo okupujące Palestynę jest zbrodnicze a także roszczeniowe wobec Polski. Z brzydami mocno związane są stany złajdaczone których jesteśmy wasalem i sługusem dlatego w dziale Soft tak mocno nawołuję do bojkotu konsumenckiego syfu amerykańskiego.
Zgłoś
Avatar
panar3 2024-09-26, 14:48
OpenStreetMaps napisał/a:

To są tak zwani Ortodoksi którzy znani są z palenia izraelskich szmat. Oraz protestów antywojennych . Nie cierpią zbrodniarzy dzieciobójców netanjahowców którzy są sto razy gorsi niż hitlerowcy. Co nie czyni ich automatycznie przyjaciółmi Polaków. Tyle w kwestii faktów. I tradycyjnie za pionowe debilne filmowanie nikt piwa o de mnie nie dostanie.



Żyd to żyd. Nieważne czy malowany czy pejsaty, czy Aszkenazi czy Semita. Ważne jest, że Talmudem ma skażony łeb. Teatr dla gojów i tyle. A co do przyjaciół Polaków to powiem jedno: bredzisz a zobaczysz to jak nam Polskę zabiorą na amen, Już niedługo zobaczysz, historyku i znawco żydostwa.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2024-09-26, 23:16
panar3 napisał/a:

Co nie czyni ich automatycznie przyjaciółmi Polaków.



Cytuję sam siebie abyś tumanie nauczył się czytać ze zrozumieniem.
Zgłoś
Avatar
panar3 Wczoraj 0:00
OpenStreetMaps napisał/a:

Cytuję sam siebie abyś tumanie nauczył się czytać ze zrozumieniem.



Miałem się nie odezwać, ale muszę. Naucz się pisać zdania pod i nadrzędnie złożone, oddające prawidłowo sens wypowiedzi. Ten Youtuberski, nowomodny, bełkot jest może zrozumiały dla fanów takich pajaców jak ty,, co i tak gówno wiedzą i łykają papkę jak leci. Czytać ze zrozumieniem można tekst zwarty i warty uwagi, Twój wysryw taki nie jest i kwita, a cytat sam w sobie, oderwany od kontekstu, jest tu gówno wart... Poza tym sam jesteś tuman, skoro nawet w opisie swojego profilu pierdolnąłeś publicznie bąka:
Km2bp (Mapy Lokalizacje Ciekwe miejsca). Kurtyna
Zgłoś
Avatar
Matekketam Wczoraj 21:54
Ach aż się ciepło na sercu robi 🙋‍♂️
Zgłoś
Avatar
Nizaryta1 Dzisiaj 1:29
OpenStreetMaps napisał/a:

To są tak zwani Ortodoksi którzy znani są z palenia izraelskich szmat. Oraz protestów antywojennych . Nie cierpią zbrodniarzy dzieciobójców netanjahowców którzy są sto razy gorsi niż hitlerowcy. Co nie czyni ich automatycznie przyjaciółmi Polaków. Tyle w kwestii faktów. I tradycyjnie za pionowe debilne filmowanie nikt piwa o de mnie nie dostanie.



Kurwa, dawno nie widziałem mądrzejszej wypowiedzi. Jesteś nadzieją Świata, ale to chuja tam stu debili rozjebie.
Zgłoś