18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Krysteeek 2022-10-29, 2:32
PentagramOdDiabła napisał/a:

Kurwa mam 34lata i jak patrzę co się z tym Światem dzieje a raczej z ludźmi to o ja pierdole.. słabo widzę przyszłość. Dzisiejsza młodzież to stado wyhodowanych lemingów... ( Nie mówię, że moje i inne pokolenia były idealne... długi temat) Tylko hajs, ciuchy, dobrze wyglądać, insta, tiktoki, fejsbuczki i kurwienie się.. trzeba się powoli zawijać chyba.
P.s chciałbym być w ich wieku i być na ich miejscu xd



Jesteś jebanym boomerem (tak jak ja - 33). Do chuja, każde czasy są inne i tak jak napierdalanie nas przez naszych ojców było normalne, tak teraz jest pojebaną akcją. Trzeba być tygrysem aby przeskoczyć płot (ale nie mamy w kurwę kasy aby to zrobić), albo być żmiją lub jaszczurką aby przez ten płot się przepełznąć. Ewentualnie możemy być baranami, aby się tylko na tym płocie zatrzymać i drzeć ryja.
Zgłoś
Avatar
fajniejest2925 2022-10-30, 17:04 1
Res0r napisał/a:

Ktoś zna tę artystkę?


Panowie, na tym forum zazwyczaj pod filmami występuje pierwszorzędny reserch a tu już wszyscy sobie zjechali na ręcznym do jakiejś Anitty. Przecież ona ni chuj nie podobna jest do naszej artystki. Dziwię się że tak wiele znaków zapytania nie wzbudziło tu u nikogo wątpliwości.
-nasza artystka ma tatuaż pod wisiorkiem a babcia Anitta nie ma,
-Anitta ma już tak zmodyfikowany ryj że stał się "łatwy do narysowania" a nasza artysta widać że jeszcze nie była skalpelem tknięta ( przynajmniej na twarzy)
-nasza artysta śpiewa po Włosku a ta Anitta to raczej Ameryka Łacińska.

Wszystko co zrobiłem to wpisałem w Google Italian Rapgirl i znalazłem ją w pierwszym wyniku

Ta laksa to:

Grelmos nie ma za co.
Zgłoś
Avatar
iggiamakim 2022-11-14, 14:30 1
Annarita Esposito - miłego fapowania stujarze !!!

[ Komentarz dodany przez: Sunday: 2022-11-14, 14:34 ]
Gówno prawda. fajniejest2925, już napisał wyżej prawidłowo, że jest to Grelmos
Zgłoś
Avatar
krdczleniu 2023-03-08, 22:19
jebac waszego lil crackheada
Zgłoś