18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
nebelwerfer 2022-10-25, 15:50 7
kiedyś by sobie człowiek musiał wyryć w pamięci a tak pamięciówka grzecznie skitrana w telefonie
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2022-10-25, 16:16 5
Zakochałem się...
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2022-10-25, 16:18 75
Kurwa mam 34lata i jak patrzę co się z tym Światem dzieje a raczej z ludźmi to o ja pierdole.. słabo widzę przyszłość. Dzisiejsza młodzież to stado wyhodowanych lemingów... ( Nie mówię, że moje i inne pokolenia były idealne... długi temat) Tylko hajs, ciuchy, dobrze wyglądać, insta, tiktoki, fejsbuczki i kurwienie się.. trzeba się powoli zawijać chyba.
P.s chciałbym być w ich wieku i być na ich miejscu xd
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2022-10-25, 16:53 12
PentagramOdDiabła napisał/a:

Kurwa mam 34lata i jak patrzę co się z tym Światem dzieje a raczej z ludźmi to o ja pierdole.. słabo widzę przyszłość. Dzisiejsza młodzież to stado wyhodowanych lemingów... ( Nie mówię, że moje i inne pokolenia były idealne... długi temat) Tylko hajs, ciuchy, dobrze wyglądać, insta, tiktoki, fejsbuczki i kurwienie się.. trzeba się powoli zawijać chyba.
P.s chciałbym być w ich wieku i być na ich miejscu xd



Jestem w Twoim wieku i mam podobne zdanie. Kurwa nie jedną manianę się odjebywało za młodego, ale kurwa robić z siebie patolę to już nie...
Zgłoś
Avatar
V.A.L.A.K 2022-10-25, 17:01 17
PentagramOdDiabła napisał/a:

Kurwa mam 34lata i jak patrzę co się z tym Światem dzieje a raczej z ludźmi to o ja pierdole.. słabo widzę przyszłość. Dzisiejsza młodzież to stado wyhodowanych lemingów... ( Nie mówię, że moje i inne pokolenia były idealne... długi temat) Tylko hajs, ciuchy, dobrze wyglądać, insta, tiktoki, fejsbuczki i kurwienie się.. trzeba się powoli zawijać chyba.
P.s chciałbym być w ich wieku i być na ich miejscu xd



Jestem rok starszy i dalej twierdzę, że okazja czyni ruchacza. Ruchałbym... niezależnie od pokolenia w którym się wychowałem.
Zgłoś
Avatar
smc 2022-10-25, 17:07 1
Teraz będzie się marszczył do 40-stki i już nigdy nie znajdzie dziewczyny...

Przegrał życie...
Zgłoś
Avatar
devilmanu 2022-10-25, 17:17 5
PentagramOdDiabła napisał/a:

Kurwa mam 34lata i jak patrzę co się z tym Światem dzieje a raczej z ludźmi to o ja pierdole.. słabo widzę przyszłość. Dzisiejsza młodzież to stado wyhodowanych lemingów... ( Nie mówię, że moje i inne pokolenia były idealne... długi temat) Tylko hajs, ciuchy, dobrze wyglądać, insta, tiktoki, fejsbuczki i kurwienie się.. trzeba się powoli zawijać chyba.
P.s chciałbym być w ich wieku i być na ich miejscu xd



A co mają robić ? Starsze pokolenie mialo wojny, bieda itd a młodzi czym maja sie przejmować? Nie bój żaby, bedzie wojna to nie bedzie sriktoka, fajsa i inne gówna
Zgłoś
Avatar
darek1234 2022-10-25, 17:28 3
devilmanu napisał/a:

A co mają robić ? Starsze pokolenie mialo wojny, bieda itd a młodzi czym maja sie przejmować? Nie bój żaby, bedzie wojna to nie bedzie sriktoka, fajsa i inne gówna



Ma kilkanaście lat więcej, , finansowo nie było najlepiej, nie było wojny, co najwyżej zamieszki uliczne. Nie ma sriktoka, mam fejsa, ale dziewczę z filmiku ma fajną cipkę. Skorzystałbym
Zgłoś
Avatar
Critical_Mass 2022-10-25, 17:34 1
Typowa kurwa a nie kobieta.
Zgłoś
Avatar
r061071 2022-10-25, 17:47 2
Critical_Mass napisał/a:

Typowa kurwa a nie kobieta.



typowy pisdzielec a nie człowiek
Zgłoś
Avatar
Res0r 2022-10-25, 17:55 4
Ktoś zna tę artystkę?
Zgłoś
Avatar
lakeroll 2022-10-25, 17:58 3
PentagramOdDiabła napisał/a:

Kurwa mam 34lata i jak patrzę co się z tym Światem dzieje a raczej z ludźmi to o ja pierdole.. słabo widzę przyszłość. Dzisiejsza młodzież to stado wyhodowanych lemingów... ( Nie mówię, że moje i inne pokolenia były idealne... długi temat) Tylko hajs, ciuchy, dobrze wyglądać, insta, tiktoki, fejsbuczki i kurwienie się.. trzeba się powoli zawijać chyba.
P.s chciałbym być w ich wieku i być na ich miejscu xd



Teraz jest internet i wydaje się Tobie, że na porządku dziennym jest to co widzisz w sieci, może i gówniarze aspirują do hajsu, dobrych ciuchów i wyglądu ale większość z nich tyko papuguje telefon, nie żyją tak tylko chcą być z tym utożsamiani.

Kiedyś też się kurwili tylko mało kto miał vhsa.
Zgłoś
Avatar
Ibogaina 2022-10-25, 17:59 1
Res0r napisał/a:

Ktoś zna tę artystkę?



Swój chłop...
Zgłoś
Avatar
kaczek8 2022-10-25, 18:31 5
Res0r napisał/a:

Ktoś zna tę artystkę?



Anitta nie ma za co
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie