18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
furandi 2019-04-22, 17:24 2
Nie na darmo przepisy bhp mówią o kasku, w miejscach gdzie coś na głowę spaść może.
Zgłoś
Avatar
psycholll 2019-04-22, 17:27
czym on dostał?
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2019-04-22, 17:32
Jak widzę chińskie literki wiem że będzie dobry materiał
Zgłoś
Avatar
aradd 2019-04-22, 17:34 16
psycholll napisał/a:

czym on dostał?



Z tego co widzę, podczepił zawiesie do płaskiej powierzchni i zaczął (on lub operator) proces podnoszenia. Zawiesia się naprężyły, a że nie miały prawidłowego mocowania - róg haka ześlizgnął się i uderzył pracownika w twarz/głowę, ściągając mu przesłonę chroniącą przed opiłkami podczas operacji ślusarskich.

I w tym wypadku, kask raczej by mu nic nie pomógł. Prędzej zakuty łeb.
Zgłoś
Avatar
picolo 2019-04-22, 21:01 1
@furandi tylko że on dostał w papę od dołu.
Zgłoś
Avatar
w................3 2019-04-22, 21:11
Mi się wydaje, że łańcuchy były zaplątane i jeden pod wpływem czegoś musiał się odwinąć robiąc kółeczko w powietrzu uderzając żółtka.
Zgłoś
Avatar
ruffin-89 2019-04-23, 3:04
Wygląda na to że już odpiął maszynę, zaczął podnosić haki, ale nie zauważył że jeden zaczepił o krawędź. Jak już się łańcuch naprężył to wystrzelił w górę.
Zgłoś
Avatar
Smoku 2019-04-25, 12:58
aradd napisał/a:

Z tego co widzę, podczepił zawiesie do płaskiej powierzchni i zaczął (on lub operator) proces podnoszenia. Zawiesia się naprężyły, a że nie miały prawidłowego mocowania - róg haka ześlizgnął się i uderzył pracownika w twarz/głowę, ściągając mu przesłonę chroniącą przed opiłkami podczas operacji ślusarskich.
I w tym wypadku, kask raczej by mu nic nie pomógł. Prędzej zakuty łeb.



Źle widzisz. Odczepił wszystkie haki, ale te dwa dłuższe wisiały bujając się nisko przy krawędzi tego ustrojstwa. Zanim operator suwnicy podniósł łańcuchy, to jeden hak akurat wychylił się pod krawędź i chwilowo złapał podstawę, napinając łańcuch.
Zgłoś