18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Filmik z wczorajszego nagrania. P.Miecugow się kompletnie pogrążył, gdyż sam najpierw mówi że współpracują a potem, że to oszczerstwo Można się uśmiać, a Pan Andrzej niszczy system!!
Zgłoś
Avatar
xXHoMeRXx 2011-06-18, 11:17 1
współpracować, żeby się dowiedzieć jakie są wyniki, a "mieć związek" i wynikami manipulować to jest coś innego JeMois
Zgłoś
Avatar
JeMois 2011-06-18, 12:32
xXHoMeRXx napisał/a:

współpracować, żeby się dowiedzieć jakie są wyniki, a "mieć związek" i wynikami manipulować to jest coś innego JeMois



W tym przypadku zarówno współpraca jak i 'mieć związek' to to samo. I każdy kto ma trochę oleju w głowie to wie o tym, że stacje TV w Polsce robią sondaże na zamówienie.

Przecież logicznie myśląc, jak to możliwe, że pomiędzy dwoma firmami zajmującymi się sondażami PO ma 15 pkt % różnicy? W jednym potrafi mieć 49 a w drugim 31... W USA odchylenia o 3 pk % kończą się brakiem zaufania do takich firm co kończy się ich bankructwem

Ale jak to się mówi, są kłamstwa, okropne kłamstwa i statystyka...

Ja TV nie oglądam a jestem dobrze poinformowany, czytam prasę, artykuły a aktualności czerpię z neta, bo nie chce być informowany NA SIŁĘ o np kluzikowej, a widząc nagłówek nie muszę na niego klikać. W TV MUSZĘ to oglądać. A to już zmienia sposób patrzenia na różne sprawy.
Zgłoś
Avatar
mcmt 2011-06-18, 12:58 3
Kolejny fanatyczny kretyn widzę odważył się zadzwonić. Zarówno skompromitował się swoimi poglądami jak i ze wzajemnością, równolegle skompromitował swoje poglądy.

Wielokrotnie już natknąłem się na dziadków próbujących mnie "nawrócić" od poglądów pro-zachodniech, unijnych. Polecam im wszystkim wtedy działania unijne i dotacje z których korzystam, jednak zamiast wykorzystać resztki kreatywności swojego mózgu, aby zainteresować się zagadnieniem oni wolą pierdolić i zalewać mnie bebłami i preparować swoje argumenty na poczekaniu, za zwyczaj wychodzi to wyjątkowo śmiesznie i nieudolnie.

To się nazywa źle wykorzystana siła intelektualna, zamiast dostosować się do warunków i czasów, oni wolą tworzyć hipotetyczne sytuacje, ksenofobiczne wizje i apokaliptyczne opowieści. Nawet nie dopuszczają do siebie myśli, że może to być nieprawda, co więcej, pomimo argumentów nie dopuszczą.

Szkoda nerwów.
Zgłoś
Avatar
Szczygiel 2011-06-18, 13:35
Nie ma sie co oszukiwac, zydzi byli, sa i beda w Polsce !! Kiedys w TV byl jakis typ co mowil ze w rzadzie polskim jest 1/3 polakow, reszta to zydzi, takze jak POLAK ma rzadzic w Polsce ? Jak kurwa wszedzie zydostwo cholerne ! Skurwsyny, szkoda ze Hitler ich tak malo spalil

Mi mozecie kit wciskac, ale Kwasniewski, ten co choruje na filipinke nazywa sie Izaak Stoltzman :] Dziwosza ze w Katyniu najebany chodzil

ŻYDZI
Zgłoś
Avatar
vass 2011-06-18, 14:33 1
Dziadek nie wypierdala pod krzyż, albo na Białoruś jak tam tak dobrze.
Całe szczęście, że większość chodzących na wybory wie jak głosować, bo by nas ta Rydzykowa banda wykończyła.
Zgłoś
Avatar
kaczykuper 2011-06-18, 14:53 1
Autor tego filmiku przejawił niezwykły przejaw debilizmu i braku rozumienia słowa mówionego. Miecugów powiedział, że współpracują z sondażowniami, ergo zlecają sondażowniom wykonanie badania. Widz, który zatelefonował powiedział, że oni(czyt. TVN) mają coś wspólnego z próbami(czyt. wpływają na wynik sondażu). Więc tłumacze autorowi debilowi, że czym innym jest współpraca na zasadzie zlecenia a co innego majstrowanie w wynikach przeprowadzanych analiz. Do szkoły debilu bo nawet nie potrafisz słuchać ze zrozumieniem. Inne debile zresztą też.
Zgłoś
Avatar
JeMois 2011-06-18, 15:03 1
mcmt napisał/a:

Kolejny fanatyczny kretyn widzę odważył się zadzwonić. Zarówno skompromitował się swoimi poglądami jak i ze wzajemnością, równolegle skompromitował swoje poglądy.

Wielokrotnie już natknąłem się na dziadków próbujących mnie "nawrócić" od poglądów pro-zachodniech, unijnych. Polecam im wszystkim wtedy działania unijne i dotacje z których korzystam, jednak zamiast wykorzystać resztki kreatywności swojego mózgu, aby zainteresować się zagadnieniem oni wolą pierdolić i zalewać mnie bebłami i preparować swoje argumenty na poczekaniu, za zwyczaj wychodzi to wyjątkowo śmiesznie i nieudolnie.

To się nazywa źle wykorzystana siła intelektualna, zamiast dostosować się do warunków i czasów, oni wolą tworzyć hipotetyczne sytuacje, ksenofobiczne wizje i apokaliptyczne opowieści. Nawet nie dopuszczają do siebie myśli, że może to być nieprawda, co więcej, pomimo argumentów nie dopuszczą.

Szkoda nerwów.



LOL.

Po pierwsze, tak naprawdę nie ma argumentów ZA unią europejską których nie mógłbym sensownie obalić. NIE MA, bo Unia Europejska to mrzonka socjalistów, utopijny projekt który gdy powstawał od razu było wiadomo, że upadnie.

Jeśli popierasz to, by Państwo A MUSIAŁO płacić państwu B za to, że państwo B jest nieudolne i zbankrutowało to ja dziękuję

Zresztą, o jakich państwach my mówimy, skoro Polska już nie jest suwerenna po ratyfikowaniu traktatu Lizbońskiego?

@Up, widzisz, różnica jest jednak w tym przypadku ta granica nie istnieje. Bo każdy debil w PL wie, że sondaże są zamawiane i ustawiane i każdy wie, że w TVP promują takie partie a w TVN też inne. Nie istnieją niezależne media i to logiczne, jednak zaprzeczanie, że TVN nie ma wpływu na sondaże to głupota
Zgłoś
Avatar
Callahan 2011-06-18, 15:14
a je pierdole te ich sondaże i zagrłosuje na UPR

mcmt unia prędzej czy póxniej pogrąży Europę to swoją cudowną wspólną walutą wiec nie pierdol....
Zgłoś
Avatar
Jo[H]nY 2011-06-18, 15:36
Andrzej to nie imię, Andrzej to styl Bycia...
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2011-06-18, 18:21
up.

skoncz. dobra rada konusie
Zgłoś
Avatar
edge 2011-06-18, 19:27
borisklinga napisał/a:

up.

skoncz. dobra rada konusie



Prawda boli?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2011-06-18, 22:10
Stawiam piwo osobie która mi wyjaśni czemu w tagach jest: "korwin".
Zgłoś
Avatar
shin69 2011-06-19, 1:57
Zbulwersował się jebany, prawdę dziadek powiedział a ten żydek próbuje grozić jakimś sądem, śmiech na sali i tyle. Tylko winny się tłumaczy i to pokazuje że WSI z tymi firemkami sondażowymi rypią się w odbyt a potem ludzi jebią tymi sondażami w mózg.
Zgłoś
Avatar
JeMois 2011-06-19, 8:21
Velture napisał/a:

Stawiam piwo osobie która mi wyjaśni czemu w tagach jest: "korwin".



1. Partia Korwina-Mikke - Kongres Nowej Prawicy , nie jest uwzględniana w sondażach mimo iż ma poparcie większe niż taki PJN.
2. Jest przeciwnikiem manipulacji sondażami.
3. Materiał pochodzi z kanału NIKczemNIK, gościu zajmuje się umieszczaniem telefonów do szkła oraz superstacji w których promowany jest wolny rynek, Nowa Prawica czy są słowa krytyki wobec Bandy Czworga.
Zgłoś
Avatar
memzyme 2011-06-19, 13:59
Toż to szmata, a prostak jaki. Glista cwana, ino oślizgła pierścienica żyjąca w gnoju. xD

Dla wszystkich, którzy nie chcą ujawniac IP.
torproject.org/ , trzeba przez to założyc nowe konto i mozna komentowac "od serca".

en.wikipedia.org/wiki/Tor_(anonymity_network)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie