18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Filmik z wczorajszego nagrania. P.Miecugow się kompletnie pogrążył, gdyż sam najpierw mówi że współpracują a potem, że to oszczerstwo Można się uśmiać, a Pan Andrzej niszczy system!!
Zgłoś
Avatar
m................n 2011-06-17, 20:20
Kolejne spokrewnione z polityką gówno.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-06-17, 20:23 5

-A jak powiem na pana że jest pan złodziejem to będzie pan zadowolony?
-Tak

prawdziwy polityk szczery od początku do końca, przynajmniej się nie kryje że okrada zwykłych ludzi, w dodatku skurwiel jabłko komuś podpierdolił
Zgłoś
Avatar
~Velture 2011-06-17, 20:35 115
Sie żyd zbulwersował i zrobił to co żydzi robią najlepiej - próbował straszyć sądem.

Mają to chyba w genach.

(macie moje IP i prosze pozywajcie mnie do sądu Żydzi z TVN.).

Co do tych sondaży to jedna wielka lipa. Kiedyś do mnie dzwonili z tego cośtam milłorf brałn cośtam ,co tvn od nich bierze, przed wyborami prezydenckimi. Pytania tak sformułowane ,ze wynik z góry można znać bez pytania ludzi.
Zgłoś
Avatar
soqu1 2011-06-17, 21:47 12
Velture, postawiłbym Ci 20 piw ale mam tylko jedno konto
Zgłoś
Avatar
TakTojajestem 2011-06-17, 22:04
do kolegium gooooooooo ha ha mój brat jest adminem forum szkła kontaktowego
Zgłoś
Avatar
Novik 2011-06-17, 22:34 2
tvn kazało mu zjebać go bo obrażają ich kolegów ... pierdole dlatego nie oglądam tv i tvn i kurwa gazet wolność
Zgłoś
Avatar
r................0 2011-06-17, 22:36
Kurwa 359 to z mojej jabłonki zajebał !
Zgłoś
Avatar
szefooo 2011-06-18, 2:25 5
Dzień dobry przeprowadzam ankietę.

Jakiego koloru jest Pana czerwony samochód?

Zielonego.

Dobrze czerwonego, zapisałem dziękuję. Do widzenia!
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-06-18, 8:17 2
jebac ludzi z telewizji hej hej
Zgłoś
Avatar
kamikadze51293 2011-06-18, 9:37
1.47 za długo!
Zgłoś
Avatar
riodoro1 2011-06-18, 10:11
Kto jeszcze ogląda telewizję, a szczególnie programy o polityce i o tym co się "dzieje" u nas w kraju?
Zgłoś
Avatar
marios2012 2011-06-18, 10:42 13
Jedzie z polski jakiś dziennikarzyna na białoruś i obraża ich prezydenta ze jest jakiś dyktator i terrorysta. Zostaje za to zatrzymany do przesłuchania i wyjaśnienia sprawy i cala europa mapierdala na białoruś że nie ma tam demokracji. W polsce jakiś koleś zakłada stronkę internetowa o prezydencie to wpada do niego CBA czy tam ABW i rozpierdala mu cały interes za obrazę prezydenta i nikt nie ma pretensji. To jest demokracja?
Zgłoś
Avatar
edge 2011-06-18, 10:53 6
marios2012 napisał/a:

Jedzie z polski jakiś dziennikarzyna na białoruś i obraża ich prezydenta ze jest jakiś dyktator i terrorysta. Zostaje za to zatrzymany do przesłuchania i wyjaśnienia sprawy i cala europa mapierdala na białoruś że nie ma tam demokracji. W polsce jakiś koleś zakłada stronkę internetowa o prezydencie to wpada do niego CBA czy tam ABW i rozpierdala mu cały interes za obrazę prezydenta i nikt nie ma pretensji. To jest demokracja?



Nie, to tylko znak że Hitler nie podołał misji eksterminacji żydów.
Niestety nam też Polakom się oberwało bo te zjeby kablowały na nas tylko po to by dostać jebane obywatelstwo niemieckie.
Zgłoś
Avatar
basenji17 2011-06-18, 10:57 3
" Filmik z wczorajszego nagrania. P.Miecugow się kompletnie pogrążył, gdyż sam najpierw mówi że współpracują a potem, że to oszczerstwo Można się uśmiać, a Pan Andrzej niszczy system!! "

Radzę obejrzeć jeszcze raz, bo P. Miecugow nazwał oszczerstwem nie współprace z firmami tylko słowa P. Andrzeja odnośnie fałszowania wyników sondaży wyborczych. A współpraca wcale nie musi oznaczać oszustwa ( mimo że wyniki są manipulowane xD )

A teraz do wszystkich co uważają że TV, radio etc. to zło, badziew i najlepiej to napierd. debilne filmiki z yt na pamięć by błyskać cytatami. Czas warto przejrzeć i wiadomości nawet i z zajebistą rezerwą ale nie po to aby się emocjonować pierdołami typu Kuzik przechodzi do PO ale po to by trochę się orientować w tym świecie ;] Tyle ode mnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie