18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
Mr.Benny 2021-09-03, 20:42 1
Tu nie ma kurwa plis dont
Zgłoś
Avatar
Adam_WKLADAM 2021-09-03, 20:48
BrainOsw napisał/a:

Rozpierdala mnie to jak w usa ładują w gościa pól magazynku albo cały, a potem zdziwko, że nie ma tętna i próby reanimacji, aby potem w artykule można było napisać, że umarł w drodze/szpitalu podczas reanimacji i dzielni policjanci reanimowali zanim przyjechała karetka blabla. Tia, bo po kulce w twarz reanimacja skutego gościa coś da.



najlepszy bajer jest w tym ze najwiecej "odjebanych" kolorowych jest w stanech typowo lewackich ala new york czy california a nie w "rasistowskim" pro Trumpowym Texasie czy Florydzie

tarkos16 napisał/a:

mnie to zawsze rozpierdala gości dostał w głowę ale i tak go kajdanami skuwają boja sie ze trup spierdoli czy co



skuwajo w kajdanki bo musze nawet denata bo taka jest procedura, jak by sie nie zastosowal to rodzina "niewinnego" pozywa miasto i wygrywa grube miliony
Zgłoś
Avatar
Tomekski 2021-09-03, 20:52 4
Ja zdaję sobie sprawę, że ten portal nie jest po to, aby wykazywać się empatią czy jakimkolwiek zrozumieniem. Jednak w tym wypadku strasznie zrobiło mi się szkoda tej kobiety... ( I nie jest dla mnie istotna płeć, wiek, kolor, etc... w tym przypadku). To jest po prostu chujowato smutne, że matka musi uczestniczyć w czymś takim. Dramat.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2021-09-03, 21:09 1
Watermelon napisał/a:

Oni się nigdy nie nauczą



Nie muszą, bo mają wspaniałego prezydenta
Zgłoś
Avatar
Adam_WKLADAM 2021-09-03, 23:53 2
Jesse.Pinkman napisał/a:

Szkoda tej matki, mógł oszczędzić jej takiej traumy i przynajmniej dać się odjebać nie na jej oczach.



jebac ta babe, wychowala sobie takiego pasozyta to teraz ma. Pewnie byla silna i niezalezna i meza nie potrzebowala
Zgłoś
Avatar
Zenonn 2021-09-04, 1:27
Adam_WKLADAM napisał/a:

najlepszy bajer jest w tym ze najwiecej "odjebanych" kolorowych jest w stanech typowo lewackich ala new york czy california a nie w "rasistowskim" pro Trumpowym Texasie czy Florydzie
skuwajo w kajdanki bo musze nawet denata bo taka jest procedura, jak by sie nie zastosowal to rodzina "niewinnego" pozywa miasto i wygrywa grube miliony



Naucz się najpierw polskiego, później pierdol głupoty.
Zgłoś
Avatar
Adam_WKLADAM 2021-09-04, 1:44
Zenonn napisał/a:

Naucz się najpierw polskiego, później pierdol głupoty.



po pierwsze primo, ultimo nie mam klawitury z polskimi znakami
po drugie primo ultimo, jaja sobie robiei koncze slowka z "jo/" zamiast "ą"

a glupoty pierdolil to twoj staty jak bral z toba prysznice jak miales 5 lat
Zgłoś
Avatar
Zenonn 2021-09-04, 7:59
Adam_WKLADAM napisał/a:

po pierwsze primo, ultimo nie mam klawitury z polskimi znakami
po drugie primo ultimo, jaja sobie robiei koncze slowka z "jo/" zamiast "ą"
a glupoty pierdolil to twoj staty jak bral z toba prysznice jak miales 5 lat



Lepiej brac prysznic ze starym, niż stadem pedofili przyprowadzonych przez sprzedająca cię za drobne matkę
Zgłoś
Avatar
Adam_WKLADAM 2021-09-04, 11:38
Zenonn napisał/a:

Lepiej brac prysznic ze starym, niż stadem pedofili przyprowadzonych przez sprzedająca cię za drobne matkę



chwalisz sie czy zalisz odnosnie twoich przezyc z dzeicinstwa ??
Zgłoś
Avatar
freddy.krueger 2021-09-04, 16:26
Nie widać praktycznie krwi jak by go z 0.22 odjebali ale to jakaś 9 bo chyba wylotowej nie ma
Zgłoś
Avatar
lysybog 2021-09-04, 21:20
Adam_WKLADAM napisał/a:

po pierwsze primo, ultimo nie mam klawitury z polskimi znakami



Ale pierdolisz głupoty, mam angielską klawiaturę i jakoś polskie znaki diakrytyczne mam.
To kwestia języka wybranego w systemie, lub nakładki, najlepsza to j.polski programisty.

Więc to wynik twojego braku wiedzy i obycia w internatach, a nie braku klawiatury.
Zgłoś
Avatar
mrokussw 2021-09-05, 9:08
tarkos16 napisał/a:

mnie to zawsze rozpierdala gości dostał w głowę ale i tak go kajdanami skuwają boja sie ze trup spierdoli czy co



Takie maja procedury
Zgłoś
Avatar
JebanySkurwysyn 2021-09-05, 22:57
A skąd oni mogli wiedzieć, czy on chce zabić siebie czy matkę czy kogo? Najpierw mieli opuszczoną broń, nawet jak wycelował to dał mu szansę na poddanie się. Więc nie pierdolcie że strzelał jak na dzikim zachodzie. Nie mogli ryzykować życia tej kobiety i własnego przy okazji bo kto wie co by zrobił jakby zbliżył się z nożem. Miał szansę, nawet dwie, nie skorzystał.
Zgłoś
Avatar
GumuŚ 2021-09-06, 13:40
Szkoda to jak krowa w truskawki wejdzie...
Jesse.Pinkman napisał/a:

Szkoda tej matki, mógł oszczędzić jej takiej traumy i przynajmniej dać się odjebać nie na jej oczach.


Zgłoś
Avatar
Zuwalsky 2021-09-06, 18:11
To znaczy że ty go Kilim?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie