18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
baronturbina 2024-06-15, 22:58 2
smc napisał/a:

Tam jeszcze nie, ale wjebali moim ludziom.


Wstawianie kar finansowych za np. brak hełmu ochronnego (kask jest na rower) jest jedynie sposobem egzekwowania przepisów przez strach. Nie buduje się w ten sposób kultury bezpieczeństwa bo świadomość osób nie wynika z odpowiedzialności i zrozumienia istoty bezpieczenstwa tylko z zastraszania.

[ Dodano 2024-06-15, 23:01 ]
Stolik288 napisał/a:

a tobie juz powiedzieli?


Jestem z probówki. Wychowany w krowiej macicy pozamaciczne w warunkach laboratoryjnych. Projekt dr. Szczyta i dr. Kasparova w latach 80’. Projekt bratnich narodów o nazwie „Сын без матери и отца”. Jestem jednym z dzieci urodzonych w placówce w Sędziszowie.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-16, 8:54 1
Słyszałem o tym projekcie. Wyniki uśmiercali, jak tobie udało się przeżyć? Przepraszam, ale będę się zwracał bezosobowo. Nadali ci numer, czy posługujesz się imieniem i nazwiskiem? Czy jesteś bezpłodny? Projektowana długość życia to 20 lat, czy myślałeś o systemie emerytalnym? Masz linie papilarne? Badałeś swoje dna? Chorujesz na coś?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-16, 9:30 1
smc napisał/a:

Słyszałem o tym projekcie. Wyniki uśmiercali, jak tobie udało się przeżyć? Przepraszam, ale będę się zwracał bezosobowo. Nadali ci numer, czy posługujesz się imieniem i nazwiskiem? Czy jesteś bezpłodny? Projektowana długość życia to 20 lat, czy myślałeś o systemie emerytalnym? Masz linie papilarne? Badałeś swoje dna? Chorujesz na coś?



Więc tak. Nie uśmiercali. Duża część zapadła na homoseksualizm i umarła naturalnie. Przeżyło nas trzech (z resztą o tym jest „Autobiografia „ - Perfect). Numer był J3b4j
5iĘ ale mam na imię Kamil. Nie wiem nic o płodności bo nie mam śmiałości do kobiet. Życie to trudna sprawa. Emeryturę automatycznie od startu projektu mam zaplanowaną w koronach czechosłowackich. Linie papilarne mam takie same a w zasadzie jedną. Dna zawsze są dwa mojego nie badałem. Choruje na Panleukopenie.
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-06-16, 13:26
smc napisał/a:

Słyszałem o tym projekcie. Wyniki uśmiercali, jak tobie udało się przeżyć? Przepraszam, ale będę się zwracał bezosobowo. Nadali ci numer, czy posługujesz się imieniem i nazwiskiem? Czy jesteś bezpłodny? Projektowana długość życia to 20 lat, czy myślałeś o systemie emerytalnym? Masz linie papilarne? Badałeś swoje dna? Chorujesz na coś?



Kurwa zrobiliście mi dzień. Dzięki takim ludziom, ten portal jeszcze ma sens. Reszta to dno, siedem metrów mułu
Zgłoś