18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
🔥 Stażysta - teraz popularne
Avatar
Honoratka1401 2022-10-25, 9:07
Czy on tam coś w trakcie się przedstawiał? Było słychać dindu?
Zgłoś
Avatar
FeeGiee 2022-10-25, 9:17
Jakoś dziwnie przyjemnie mi się to oglądało. Za bardzo się wczułem
Zgłoś
Avatar
Hedonistyczny 2022-10-25, 11:00 3
Zrobili przysługę całemu swiatu narażając swoje życie.
Press F for recpect
Zgłoś
Avatar
woki 2022-10-25, 11:05 4
Szczerze uważam, że to nie murzyni (a przynajmniej nie tylko), ni nie wszech dostępna broń. Problemem jest to że tam ludzie są po prostu dla siebie często dupkami. Nie wiem skąd bierze się taka mentalność, może to fałszywa pewność siebie spowodowana giwerą, może to nadużywanie narkotyków, a może po prostu zwykły debilizm ludzki. Parafrazując klasyka: Niech giną!
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2022-10-25, 11:10 1
Bambrych napisał/a:

Mega. Truchło leży a oni strzelają do końca. Pewnie muszą zużyć amunicję albo co.



Dostajesz kulkę padasz, w takich sytuacjach nie kalkuluje się ilości kulek strzelasz aby na 100% dezaktywować napastnika lepiej dać więcej ołowiu niż mieć potem na sumieniu kumpla albo samemu zginąć bo jakimś cudem udało mu się na ostatnim wdechu jeszcze raz nacisnąć na spust. I zastanawiaj się resztę życia czy jakbym się nie zawahał przy tym kolejnym strzale może mój ziomek by żył... Wiadomo zawsze można pocieszyć wdowę
Zgłoś
Avatar
neo001 2022-10-25, 14:29
baronturbina napisał/a:

Nie mamo!



Co za tępy dzieciak z Ciebie. Nie podoba się? Spoko, gówno nas twoja opinia interesuje, a teraz w Twoim stylu - leć do mamusi się wypłakać.
Zgłoś
Avatar
zipi 2022-10-25, 14:32 2
jak jeszcze kamer policja nie miała to mozna było spekulować bo w sumie dziwne ze tyle czarnych gineło, ale teraz? wszystko jak na tacy każdy policjant ma kamere, w samochodzie 4 kamery., JEDEN na 10000 zostanie odjebany nie słusznie czy uduszony (ten akurat został odjebany słusznie) i nagle całe lewactwo dostaje szału i mowi ze wszyscy zostali zabici z premedytacją i trzeba zdelegalizować całą Policję xD banda chorych skurwysynów.
Zgłoś
Avatar
Kadewua 2022-10-25, 15:19 1
Jakby oglądali sadistica to by wiedzieli, że policjanci w ameryce zastrzeliwują na śmierć... sadistic powinien być obowiązkowy w szkołach, szczególnie w tych czornych jak dupa diabła szkołach
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-10-25, 15:43 1
neo001 napisał/a:

Co za tępy dzieciak z Ciebie. Nie podoba się? Spoko, gówno nas twoja opinia interesuje, a teraz w Twoim stylu - leć do mamusi się wypłakać.


Nie tato!
Zgłoś
Avatar
atax 2022-10-25, 17:09 2
baronturbina napisał/a:

@Jessie miałeś kiedyś pistoletami ręcach? Wrzucasz te kamerki a czy zdajesz sobie sprawę ze taki policjant w USA, ma prawdziwą bronię w dlonię?



A ty w zyciu miales książkę w "ręcach"? Wez ją w "dlonię" i rusz psie glowa nie tylko, gdy wpierdalasz w nią bialego szczura.
Zgłoś
Avatar
michu225 2022-10-25, 18:42 1
baronturbina napisał/a:

@Jessie miałeś kiedyś pistoletami ręcach? Wrzucasz te kamerki a czy zdajesz sobie sprawę ze taki policjant w USA, ma prawdziwą bronię w dlonię?



Tobie radzę prawdziwą słownikę kupić
Zgłoś
Avatar
Bebej 2022-10-25, 22:02
Widziałem wiele podobnych fimów. Po każdej takiej akcji gość waży ok dwa kilogramy więcej.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-10-27, 16:00
Ołowica - śmiertelna choroba wywołana brakiem mózgu.
Zgłoś
Avatar
PiDżej 2022-10-28, 14:52
Cosik przydługie to muvi. Nie mogłem doczekać się jedynie słusznego finału
Zgłoś