18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
kinio7777 2023-08-31, 18:45
ThunderZ napisał/a:

kto czegoś nie rozjebał na magazynie, niech pierwszy rzuci kamieniem



No to ja pierwszy...
Zgłoś
Avatar
4man 2023-08-31, 19:43 1
kinio7777 napisał/a:

No to ja pierwszy...



Tydzien pracy sie nie liczy
Zgłoś
Avatar
alchemik80 2023-08-31, 20:11
LINDE w CHINA
czy
CHINA w LINDE ????
Zgłoś
Avatar
pucha87 2023-08-31, 20:18 2
barniak napisał/a:

Trzykrotność pensji pod warunkiem, że zrobił to nieumyślnie. Jeśli zrobił to umyślnie, zaniedbując wszelkie procedury to pracownik może pokryć CAŁA kwotę poniesionych szkód.



owszem ale to juz na drodze cywilnej, gdzie to pracodawca będzie musiał udowodnić zamierzenie winy lub wykazac jakie nieprawidlowosci popelnil pracownik. Przy trzykrotnosci (choc w PL jest chyba nawet dwukrotnosc) to działa w drugą stronę i jak pracodawca nałoży taka karę porządkowa (ocxywiscie uzasdniajac za co) to wtedy pracownik może odwołać się od decyzji (najpierw do pracodawcy polubownie, finalnie do sądu pracy), a co za tym idzie udowodnic ze kompletnie nie było to jego winą lub jak to określiles było to nieumyslne.

no chyba ze nie ma żadnych dowodow czy świadków i pracodawca twierdzi ze bylo A, pracownik ze B i wpierdoli kare uzasadniajac ja ale tylko na zasadzie slowo przeciwko slowu to wystarczy ze pracodawnik odwola się do sadu pracy i kazdy sedzia zanim rozstrzygnie to zada pytanie czy pracodawca ma jakieś dowody na to ze w ogole pracownik jakkolwiek zasluzyl na kare.
Zgłoś
Avatar
bartek10893 2023-08-31, 21:25 1
Nie lepiej było zostawić to tak jak stało. Iść po drugi wózek, ludzi i po prostu od góry poprzekładać te skrzynki na inne palety?? Wiem że roboty sporo ale mniejszy przypał.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2023-08-31, 21:51 1
Zombiekiller napisał/a:

Zrobiłem niedawno kurs na UDT.
Największy koszmar, nie wybaczyłbym sobie jakbym tyle pysznych piwek zmarnował.



Jazda widlakiem zajebista
Prosta sprawa. Trzeba tylko uważać na debili którzy mogą się kręcić za wózkiem.
Osobiście wolę reachtruck.
Na tym dopiero zabawa, piruety, coś pięknego.
Zgłoś
Avatar
diudoza 2023-08-31, 22:11
Za marnowanie takiego wykwintnego trunku powinna być kara śmierci )
Zgłoś
Avatar
Kiblodrzemek88 2023-08-31, 22:53 1
Co za kurwa idiota. Widzi że ze srodka skrznki lecą, to jeszcze kurwa mać podnosi wyżej... Nosz kurwa. Czy tylko ja chodzilem na fizke?
Zgłoś
Avatar
ObciagamZaDyche 2023-09-01, 3:43 1
Magazyn ma ubezpieczony towar. Robie od ok 10 lat na wozkach. Nie raz paleta jebnie. Jebnie to jebnie nikt nie rozpacza. W tym przypadku nastawiane jest na sobie w huj skrzynek, to sie zdaza ze odbije i leci domino

... Bywa
Zgłoś