18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Wrzucam coś co spodoba się ponad 20% użytkowników, ponad 15% będzie oburzonych, 10% będzie miało mieszane uczucia, a reszta będzie miała to głęboko w d... enjoy

niestety nie znalazłem lepszego nagrania
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-11-10, 19:39
Koli_fanklub napisał/a:

Jak czytam te wasze wypociny to dochodzę do wniosku, że Pan Mularz jest o was ewolucyjnie co najmniej o jeden poziom wyżej. Prostactwo do entej.


to już masz drugiego idola
gratulacje....
Zgłoś
Avatar
161ZT650 2011-11-10, 20:52 1
Niestety taka jest prawda o prezesie, wyborcy PiS są ludźmi bardzo podobnymi do prezesa jednak jakies 2/3 z nich zyje w niedostatku i biedzie. Ich małe mózgi uważają że jak wygra Jarosław to momentalnie się wzbogadzą i będą żyć na poziomie ludzi wykształconych i inteligentnych. Prawie jak w średniowieczu. Porażka
Zgłoś
Avatar
Pan Porucznik 2011-11-10, 21:58
Pener666 napisał/a:


gratulacje....


Dzięki
Zgłoś
Avatar
decode21 2011-11-10, 23:19 2
Ja pierdole ile można filmik ma kilka już lat i znowu ktoś go wyciąga. Kaczyński jaki jest każdy widzi ale od 4 lat nie ma żadnej władzy w Polsce! Huj z kryzysem, gospodarką, drożyzną, bezrobociem, podatkami lepiej pogadajmy jaki jest Kaczyński głupi. Nikogo nie obchodzi kto teraz rządzi bo ważne że nie rządzi Kaczyński. Kurwa w całej europie paliwa tanieją bo jest kryzys u nas zdrożała o złotówkę na litrze, dobrze że wybraliśmy Tuska niech nas teraz ostro jebie po kieszeniach!

161ZT650 napisał/a:

Niestety taka jest prawda o prezesie, wyborcy PiS są ludźmi bardzo podobnymi do prezesa jednak jakies 2/3 z nich zyje w niedostatku i biedzie. Ich małe mózgi uważają że jak wygra Jarosław to momentalnie się wzbogadzą i będą żyć na poziomie ludzi wykształconych i inteligentnych. Prawie jak w średniowieczu. Porażka



Twierdzisz że wyborcy Kaczyńskiego to sami doktorzy prawa, tak jak on?
Zgłoś
Avatar
androgenius 2011-11-11, 0:16 1
Te, decode widzę,że ostro commentami pracujesz na drugie wirtualne piwo. Weź pojedź śmiesznemu kaczorowi po bracie-denacie to bankowo ktoś ci postawi jakieś dębowe
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2011-11-11, 1:11
Za dużo koksu panie Robercie, ręce się panu machają jak pan mówi. Ale to w sumie dobrze. Jak ktoś macha rekami to znaczy ze ma racje
Zgłoś
Avatar
decode21 2011-11-11, 9:24 1
androgenius napisał/a:

Te, decode widzę,że ostro commentami pracujesz na drugie wirtualne piwo. Weź pojedź śmiesznemu kaczorowi po bracie-denacie to bankowo ktoś ci postawi jakieś dębowe



Masz racje drugie piwo to będzie coś, może powiesz mi jak to jest być takim zajebistym z tyloma setkami piw? Pozdrawiam wszystkich nolife'ów którzy dzięki napisaniu kilku komentarzy myślą że są fajni. Coś czasem napisze bo może ktoś zacznie trochę samodzielnie myśleć i w końcu uda się w tym kraju normalnie żyć! Nie jestem za PISem! Jestem za wypierdoleniem wszystkich ludzi z "okrągłego stołu", tak samo komuchów jak ludzi z solidarności!
Zgłoś
Avatar
androgenius 2011-11-11, 12:28
decode21 napisał/a:



Masz racje drugie piwo to będzie coś, może powiesz mi jak to jest być takim zajebistym z tyloma setkami piw? Pozdrawiam wszystkich nolife'ów którzy dzięki napisaniu kilku komentarzy myślą że są fajni. Coś czasem napisze bo może ktoś zacznie trochę samodzielnie myśleć i w końcu uda się w tym kraju normalnie żyć! Nie jestem za PISem! Jestem za wypierdoleniem wszystkich ludzi z "okrągłego stołu", tak samo komuchów jak ludzi z solidarności!

I za to ci kurwa piwo mogę postawić
Zgłoś
Avatar
r................d 2011-11-11, 14:55
"Nie ma rodziny" udało mu się to ^^
Zgłoś
Avatar
sadystaxx 2011-11-11, 14:55
Pener666 napisał/a:

Obrazek



"I jakie mam sadło jak świnia "
Zgłoś