18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Pan Młot
~Velture • 2017-12-29, 3:22
Nie wróżę mu kariery w budowlance

Przynajmniej dobrze, że koledzy mu pomogli a nie jak u nas co się śmieją pół dnia zamiast wytłumaczyć.

Zgłoś
Avatar
DonCastello 2017-12-29, 3:28
Skad on sie tam wzial
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2017-12-29, 3:53 60
DonCastello napisał/a:

Skad on sie tam wzial


Z Parlamentu Europejskiego - z Brukseli.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-12-29, 3:57 16
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:


Z Parlamentu Europejskiego - z Brukseli.


Nieślubne dziecko Tonalda Duska i Wecha Lałęsy.
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2017-12-29, 4:14 6
kurwunia mam trochę dystans do takich filmików, rozumiem w jakimś ciapalandzie czy innej hivryce, ale czuję, że to jednak fake, że gość mógłby być tak głupi. I nie, niechciałbym się zdziwić
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-12-29, 4:20 9
@up
Niby od 2010 na sadolu jesteś i dalej nie wierzysz w poziom głupoty w budowlance
Był tutaj taki filmik dawno dawno temu jak koleś nie potrafił podłączyć plastikowej rury bo ciągle trzymał ją odwróconą i co mówili mu aby odwrócił to on obracał a nie odwracał i tak kilka minut

Więc nie możesz nie doceniać ludzkiej głupoty
Zgłoś
Avatar
19WTJ89 2017-12-29, 4:57
to jest typowe przeciagnie budowy
Zgłoś
Avatar
Bananek 2017-12-29, 6:33
same tumany. Jeden tłucze młotem niepodłączonym do sieci, drugi przynosi przedłużacz zwinięty na szpulce, który działa jak transformator na zasadzie indukcji. W polsce u normalnego kierownika polecieliby obaj.
Zgłoś
Avatar
mlekozklasa 2017-12-29, 9:08 2
@ up

No z pewnością!

Koło mnie bloki budują. Na budowlance chuja się znam, ale to co się tam wyprawia to można by książkę pisać. Pierwszy raz widziałem jak się okna wprawia na pierwszych dwóch piętrach, podczas gdy chwilę później przyjeżdża betoniara, a chłopy leją kolejne stropy i dobudowują kolejne elewacje. Pierwszy raz widziałem jak się ociepla nieskończony blok. Jak również pierwszy raz widziałem dookoła budowy taką ilość "małpek". Ale jakby ktoś zapytał, to wszyscy trzeźwi! I tak dalej...
Zgłoś
Avatar
grze7 2017-12-29, 9:24 21
Bananek napisał/a:

same tumany. Jeden tłucze młotem niepodłączonym do sieci, drugi przynosi przedłużacz zwinięty na szpulce, który działa jak transformator na zasadzie indukcji. W polsce u normalnego kierownika polecieliby obaj.



Transformator na zasadzie indukcji? Większej głupoty dawno nie słyszałem. Co najwyżej cewka ale z racji tego że jest to uzwojenie bifilarne to pola magnetyczne się znoszą i nie ma mowy o chociażby cewce.
Zgłoś
Avatar
saves 2017-12-29, 9:45
Radość jakby koło wynalazł.
Zgłoś
Avatar
-UnStopaBle- 2017-12-29, 9:50 3
Nie ma aż takich debili. Fake
Zgłoś
Avatar
overgod 2017-12-29, 11:11
Podwyższony pobór mocy może spowodować częściową awarię w podstacji.
Zgłoś
Avatar
level1989 2017-12-29, 12:54
ludzka głupota kończy się tam gdzie zaczyna się ludzka inteligencja, czyli nigdzie
Zgłoś
Avatar
eaz 2017-12-29, 13:05 1
Nie ma debili? Kiedyś takim dłutem orałem murek pod płotem. Solidny,na dobre 40 cm w ziemi. Długi na jakieś 4 metry. Rozłupałem może z 2 w ciągu pięciu godzin. Przyjechał szwagier. Wyciągnął brechę, podważył. Na koniec tylko skwitował: Ile ty mi kurwa prądu zużyłeś.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie