18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Jebane bydlę bez zasad. I ten właściciel też trochę za bardzo nerwowy- sąsiadów niepokoi



A tak poważnie to oczywiście chuj temu dziadowi w mordę. Oby jego też tak ktoś przekopał.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-08-31, 22:47 2
Mimo że kotów nie lubię to takiego huja bym zajebał w ciemnej piwnicy
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-08-31, 23:01 16
Co za menda społeczna, do utylizacji.
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-08-31, 23:05 5
Pralpunkt napisał/a:

Mimo że kotów nie lubię to takiego huja bym zajebał w ciemnej piwnicy



Lepiej byłoby zajebać go w oświetlonej piwnicy, żeby móc napawać się widokiem cierpiącego psychopaty.
Zgłoś
Avatar
czakalakax 2020-08-31, 23:38 3
na swiecie jest juz tylu debili ze to chyba ostatni dzwonek zeby utylizowac takich debili zeby nie przekazywali genow dalej, zeby taki smiec mieszkal u mnie osobiscie zadbalbym o to zeby cale osiedle, rodzina, koledzy z pracy dowiedzieli sie jakie to jest dno, wyniszczyc go psychicznie a z czasem fizycznie
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2020-08-31, 23:45 16
Jakbym miał taką babę też bym wszystko nienawidził
Zgłoś
Avatar
Cezar87 2020-08-31, 23:48 3
Widac po mordzie i wlosach ze to jakas jebana czern ukrainska.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-08-31, 23:53 6
Pralpunkt napisał/a:

Mimo że kotów nie lubię to takiego huja bym zajebał w ciemnej piwnicy



Gdy się uspokoisz i otrzesz łezki to dostrzeżesz, że to nie kot, a te chore fantazje o chujach w ciemnej piwnicy to zostaw dla siebie.
Zgłoś
Avatar
Gnostyk 2020-09-01, 0:10 73
StalowyNożyk napisał/a:

Pralpunkt napisał/a:

Mimo że kotów nie lubię to takiego huja bym zajebał w ciemnej piwnicy


Gdy się uspokoisz i otrzesz łezki to dostrzeżesz, że to nie kot, a te chore fantazje o chujach w ciemnej piwnicy to zostaw dla siebie.


Fascynuje mnie powszechne tu zjawisko tworzenia desperacko pseudo zabawnych odpowiedzi, żebrząc o "piwa", które stanowią tu dla wielu jedyny wyznacznik swojej wątpliwej wartości.

Użytkownik Pralpunkt nie rozpoznał, że jest to pies, myląc zwierzę z kotem - I dla Ciebie, StalowyNożyku, stanowi to większy punkt zaczepienia w dyskusji, niż fakt skatowanego zwierzęcia?
Pochylasz się jedynie nad komentarzem (pisanym zapewne na szybko), a przechodzisz obojętnie wobec bezbronnego i niewinnego zwierzęcia, które nie wiadomo, czy nie zmarło później w wyniku poniesionych obrażeń.

Twoja "motywacja" w pisaniu komentarzy mówi o Tobie więcej, niż jej treść.
Zgłoś
Avatar
petru23 2020-09-01, 0:28
skywalker75 napisał/a:

Jakbym miał taką babę też bym wszystko nienawidził



Jakby to nie zabrzmiało - wyjąłeś mi to z ust.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-09-01, 0:30 6
Gnostyk napisał/a:

Fascynuje mnie powszechne tu zjawisko tworzenia desperacko pseudo zabawnych odpowiedzi, żebrząc o "piwa", które stanowią tu dla wielu jedyny wyznacznik swojej wątpliwej wartości.

Użytkownik Pralpunkt nie rozpoznał, że jest to pies, myląc zwierzę z kotem - I dla Ciebie, StalowyNożyku, stanowi to większy punkt zaczepienia w dyskusji, niż fakt skatowanego zwierzęcia?
Pochylasz się jedynie nad komentarzem (pisanym zapewne na szybko), a przechodzisz obojętnie wobec bezbronnego i niewinnego zwierzęcia, które nie wiadomo, czy nie zmarło później w wyniku poniesionych obrażeń.

Twoja "motywacja" w pisaniu komentarzy mówi o Tobie więcej, niż jej treść.



Napisałeś swój pierwszy komentarz i już zaszufladkowałeś się jako idiota. Tak się składa, że ten od kota jest trollem (przynajmniej w mojej ocenie, bo nie jestem w stanie uwierzyć, że ktoś może być aż taką pizdą, żeby pisać na serio takie pedalskie, płaczliwe komentarze). Co do faktu "skatowanego zwierzęcia" to: pochwalam, gość bardzo dobrze zrobił.
Zgłoś
Avatar
djted 2020-09-01, 0:40 1
Od skopania bezbronnego zwierzaka do zabicia człowieka jest cienka granica. Pamietajcie rozsadni sadole. Tez czasami chciałbym kogoś zajebać , ale szkoda mi swojego zycia
Zgłoś
Avatar
Hefajstos78 2020-09-01, 0:48 9
Skoro nikt nie wspomniał to ja to zrobię. Czyżby Poligon z narzeczoną?
Zgłoś
Avatar
bugmenot7 2020-09-01, 0:59 1
Gnostyk napisał/a:

Fascynuje mnie powszechne tu zjawisko tworzenia desperacko pseudo zabawnych odpowiedzi, żebrząc o "piwa", które stanowią tu dla wielu jedyny wyznacznik swojej wątpliwej wartości.
Użytkownik Pralpunkt nie rozpoznał, że jest to pies, myląc zwierzę z kotem - I dla Ciebie, StalowyNożyku, stanowi to większy punkt zaczepienia w dyskusji, niż fakt skatowanego zwierzęcia?
Pochylasz się jedynie nad komentarzem (pisanym zapewne na szybko), a przechodzisz obojętnie wobec bezbronnego i niewinnego zwierzęcia, które nie wiadomo, czy nie zmarło później w wyniku poniesionych obrażeń.
Twoja "motywacja" w pisaniu komentarzy mówi o Tobie więcej, niż jej treść.



Nie zesraj się psychologu
Zgłoś
Avatar
Angevil 2020-09-01, 1:02
Pochwalam metodę tego pana na pozbycie się siersciucha z klatki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie