18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
...a mógł grzecznie siedzieć w domku. Według źródła 24-latek w krytycznym stanie trafił do szpitala. Źródło.

Oryginalny opis:
ukryta treść
CHICAGO (WLS) -- Three men are charged after a shootout with Chicago police that left one of them critically injured Wednesday night.

Chicago police said officers were attempting to stop a car that had been taken in a carjacking with three men inside. After pulling the car over, as officers approached the vehicle, there was an exchange of gunfire, according to CPD.

Edgardo Perez, 24, was shot by police and taken to Northwestern Memorial Hospital in critical but stable condition. He is now charged with attempted first degree murder of a Chicago police officer.

The two other people in the car were taken into custody. Jesse Sanchez, 21, and Noel Centeno, 20, are also now facing felony charges for alleged possession of a stolen vehicle and weapons charges.

Two weapons were recovered, police said, a pistol with a laser sight and a revolver.

Video obtained by the ABC7 I-Team from law enforcement sources shows the dramatic confrontation as it happened when Chicago police shot a man in the heart of downtown Wednesday night.

The shooting happened around 8:45 p.m. near Lower Wacker Drive and Columbus Drive, an area which is heavily traveled both ways near the Chicago River.

No officers were shot, but a 34-year-old officer and a 30-year-old officer were taken to local hospitals to be treated for minor injuries, according to police.

The age and gender of the people in custody have not been released.

The scene cleared about 4:30 a.m. Thursday, and a car riddled with bullet holes was towed away.

Video from a police POD cam shows the first officer come to the passenger-side window, then go down for cover, either seeing a gun or responding to suspect gunfire, before getting back up to help other officers.

The Civilian Office of Police Accountability said it was responding to the shooting.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-01-28, 13:49
To i tak że tylko jeden odjebany, bo ich tam trochę było w srodku.
Zgłoś
Avatar
Devill11 2022-01-28, 17:10
Cała wataha się zleciała.
Zgłoś
Avatar
torbap 2022-01-28, 20:40
Szczerze mowiac to w USA Policja to sobie Wild Wild West robi, pojebani. Odjebali faceta za to ze probowal uciekac autem. Co gdybym siedzial w tym aucie jako pasazer, nie mial z tym nic wspolnego, nie wiedzial ze kierowca jest jakis bandyta, a dostal bym kulke ? Nie dziwie sie ze czarnuchy w zemscie zabijaja tam policjantow. Gdyby ktos mi tak odjebal brata ktory by byl tam pasazerem to zemsta stala by sie celem mojego zycia.
Zgłoś
Avatar
Arun 2022-01-29, 3:23 2
torbap napisał/a:

w USA Policja to sobie Wild Wild West robi, pojebani. Odjebali faceta za to ze probowal uciekac autem.



Nie za uciekanie tylko za kradzież auta i strzelanie do policji przy zatrzymaniu.

torbap napisał/a:

Co gdybym siedzial w tym aucie jako pasazer, nie mial z tym nic wspolnego, nie wiedzial ze kierowca jest jakis bandyta, a dostal bym kulke ?



To by miał pecha?

torbap napisał/a:

Nie dziwie sie ze czarnuchy w zemscie zabijaja tam policjantow. Gdyby ktos mi tak odjebal brata ktory by byl tam pasazerem to zemsta stala by sie celem mojego zycia.



Nie dziwne tylko dla jebanych czarnuchów takich jak ty, jesteś taką jebaną leniwą świnią że nawet nie chciało ci się wejść w podany link zanim cokolwiek napisałeś. Na jakim ty świecie żyjesz czarnuchu? kraść, strzelać a później mieć pretensję że ma się wygląda jak sito
Zgłoś
Avatar
Herold_Wojny 2022-01-31, 17:49
torbap napisał/a:

Szczerze mowiac to w USA Policja to sobie Wild Wild West robi, pojebani. Odjebali faceta za to ze probowal uciekac autem. Co gdybym siedzial w tym aucie jako pasazer, nie mial z tym nic wspolnego, nie wiedzial ze kierowca jest jakis bandyta, a dostal bym kulke ? Nie dziwie sie ze czarnuchy w zemscie zabijaja tam policjantow. Gdyby ktos mi tak odjebal brata ktory by byl tam pasazerem to zemsta stala by sie celem mojego zycia.



Nie robią sobie żadnego Wild West, tylko właśnie ludzie tam mają za dobrze i im odpierdala. Skąd się bierze w ludziach to współczucie dla kryminalistów? W rodzinie macie takich? USA do reszty powaliło, bo tam z ćpuna i bandyty zrobili świętego.
Zgłoś