18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
PanKukuruźnik82 2022-07-02, 20:20
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

że zaraz będzie poskładany albo połamany do wyboru na ziemi....a ta baba "wypie**alaj" od mojego faceta...



Bo one wbrew pozorom to lubią, w końcu " łobuz kocha najmocniej "

Zgłoś
Avatar
rafal_etz 2022-07-02, 21:46 1
Szkoda ze w PL tak nie ma, wtedy mój ojciec dawno juz lezałby 2 metry pod ziemią czego mu z całego serca zycze
Zgłoś
Avatar
Dot 2022-07-02, 23:55
petru23 napisał/a:

Co oni, kuchnię na piętrze mają? Chore...



a byles w uk? tam to i w piwnicy kuchnie maja, jak budynek jest w jakis rowie, to zawsze jest cos nad i pod, zazwyczaj to co jest z tylu jest nizej niz to co z przodu, wiec kuchnia i ogrod tak laduja
Zgłoś
Avatar
jan0sik1 2022-07-03, 12:16
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Babsku jak zwykle odpierdoliło, bo facet talerza do zmywarki nie włożył po obiedzie. Kłótnia, zadzwoniła po psy, ale ze to zjebane USA zamiast psów przyjechało komando śmierci.
Teraz babsko żałuje... nie, nie swojego faceta. Żałuje bo będzie musiała i pozmywać ten talerz i jeszcze pogrzeb wyprawić....
Jak dobrze że ja urodziłem sie i żyje w kochanej zaściankowej Polsce, bo na przestrzeni lat to już by mnie w podobnych przypadkach pare razy odstrzelili po kłótniach z rożnymi swoimi kobietami, głupie baby.
P. S Nie mam i nigdy nie miałem niebieskiej karty, i żadną patologią nie jestem.



ale ty głupi jesteś. Masakra.
Zgłoś
Avatar
lopez_ 2022-07-03, 12:26 1
I tak miał szczęście, że tylko 3 kulki dostał, a nie jak to bywa, profilaktycznie - cały magazynek
Zgłoś
Avatar
achimos1985 2022-07-04, 7:22
Pierdolony wstał i znowu za noże
Zgłoś