18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
petru23 2022-07-02, 9:54 8
Co oni, kuchnię na piętrze mają? Chore...
Zgłoś
Avatar
Kutasiarz 2022-07-02, 10:01 28
Dziwna sytuacja, chłop idzie w stronę lodówki po koperek, ma już nawet noż żeby go pokroić a ci do niego z tasera strzelają
Zgłoś
Avatar
Sarniak17 2022-07-02, 11:35 2
dobrze chujowi
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-07-02, 11:57 11
Kutasiarz napisał/a:

z tasera strzelają



No chyba nie tylko z tasera
Zgłoś
Avatar
jkllll485 2022-07-02, 12:12 15
Na strzelaninę z nożem... Dżizes ja pierdolę co za głąby
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2022-07-02, 12:29 3
Babsku jak zwykle odpierdoliło, bo facet talerza do zmywarki nie włożył po obiedzie. Kłótnia, zadzwoniła po psy, ale ze to zjebane USA zamiast psów przyjechało komando śmierci.

Teraz babsko żałuje... nie, nie swojego faceta. Żałuje bo będzie musiała i pozmywać ten talerz i jeszcze pogrzeb wyprawić....

Jak dobrze że ja urodziłem sie i żyje w kochanej zaściankowej Polsce, bo na przestrzeni lat to już by mnie w podobnych przypadkach pare razy odstrzelili po kłótniach z rożnymi swoimi kobietami, głupie baby.

P. S Nie mam i nigdy nie miałem niebieskiej karty, i żadną patologią nie jestem.
Zgłoś
Avatar
0rion 2022-07-02, 14:10 8
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Babsku jak zwykle odpie**oliło, bo facet talerza do zmywarki nie włożył po obiedzie. Kłótnia, zadzwoniła po psy, ale ze to zj***ne USA zamiast psów przyjechało komando śmierci.
Teraz babsko żałuje... nie, nie swojego faceta. Żałuje bo będzie musiała i pozmywać ten talerz i jeszcze pogrzeb wyprawić....
Jak dobrze że ja urodziłem sie i żyje w kochanej zaściankowej Polsce, bo na przestrzeni lat to już by mnie w podobnych przypadkach pare razy odstrzelili po kłótniach z rożnymi swoimi kobietami, głupie baby.
P. S Nie mam i nigdy nie miałem niebieskiej karty, i żadną patologią nie jestem.



''P. S Nie mam i nigdy nie miałem niebieskiej karty, i żadną patologią nie jestem.''

alez oczywiscie. nawet nie musiales tego pisac, przeciez kazdy ci wierzy.

Zgłoś
Avatar
owiec_mf 2022-07-02, 14:51 16
I tak powinno być. Chłop idzie z nożem w kierunku policjanta i dostaje strzał z 9mm. Nie tak jak u nas. Jak policjant strzeli , to znawcy prawa książkowego myślą czy to było zasadne, a na decyzję o użyciu broni masz sekundy. pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
vodka81 2022-07-02, 15:34
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Babsku jak zwykle odpierdoliło, bo facet talerza do zmywarki nie włożył po obiedzie. Kłótnia, zadzwoniła po psy, ale ze to zjebane USA zamiast psów przyjechało komando śmierci.
Teraz babsko żałuje... nie, nie swojego faceta. Żałuje bo będzie musiała i pozmywać ten talerz i jeszcze pogrzeb wyprawić....
Jak dobrze że ja urodziłem sie i żyje w kochanej zaściankowej Polsce, bo na przestrzeni lat to już by mnie w podobnych przypadkach pare razy odstrzelili po kłótniach z rożnymi swoimi kobietami, głupie baby.
P. S Nie mam i nigdy nie miałem niebieskiej karty, i żadną patologią nie jestem.



No tak, pewnie, przyjechali i go tak od od czapy zastrzelili
Gdyby nie wyskoczył do nich z nożem to nic by się nie stało, policmajstry dobrze wykonali swoją robotę
Zgłoś
Avatar
Amasimar 2022-07-02, 16:14 5
Tarcze z krzesła chciał zrobić jebaniutki
Zgłoś
Avatar
ALIGATORt1000 2022-07-02, 16:15
Wiedzą hamburgery DOSKONALE co ich czeka gdy majac moze w łapach smierdzacych kierują się do policji
Ale idą...bron wyczekiwana w delikwenta
On oni swoje
Ładnie tam ładują nagany propaganda czy kij wie co...albo poprostu upadek społeczeństwa czy upośledzenie ograniczenie i jakis poziom pieniedzy ....jebac
Patologia i tyle ....w dobrych ciuchach...więcej tlenu
Zgłoś
Avatar
vortexture 2022-07-02, 16:46 1
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Babsku jak zwykle odpierdoliło, bo facet talerza do zmywarki nie włożył po obiedzie. Kłótnia, zadzwoniła po psy, ale ze to zjebane USA zamiast psów przyjechało komando śmierci.



Wbrew temu co piszą tu niektórzy to całkiem prawdopodobny scenariusz. Sam facet może być już wykończony ciągłymi awanturami oraz wizją kosztownego rozwodu i szybki zgon może być całkiem ciekawą alternatywą.
Zgłoś
Avatar
safriduo 2022-07-02, 18:42
A mówił ,że się nigdzie nie wybiera. A leci na ostry dyżur lub na łono Abrahama.
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2022-07-02, 20:08 2
Piękna sprawa, ostatnio tak miałem chłop bije babę pięściami po plecach, oboje najebani niedziela 3 rano na parkingu Orlen, no i chłopu zwracam uwagę, że zaraz będzie poskładany albo połamany do wyboru na ziemi....a ta baba "wypierdalaj" od mojego faceta...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie