18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
zaniek123 2015-12-02, 3:33
stary kurwa komuch i żołnierz radia maryja, oraz pana jareka Polske zbaw wy dalej go słuchacie i uważacie, że dobrze prawi... dzies kurwa krajz.
Zgłoś
Avatar
Kobi_89 2015-12-02, 4:57 3
zaniek123 napisał/a:

stary kurwa komuch i żołnierz radia maryja, oraz pana jareka Polske zbaw wy dalej go słuchacie i uważacie, że dobrze prawi... dzies kurwa krajz.


Żołnierz radia maryja o poglądach na temat chrześcijaństwa wg. wikipedii: "Bogusław Wolniewicz uważa, że nie istnieje coś takiego jak Opatrzność a ludzie pozostawieni są sami sobie. Nie wierzy także w życie po śmierci. Nie neguje jednak istnienia „wyższej inteligencji”. W wielu kwestiach nie zgadza się z Kościołem, jednak szanuje go i uważa (jak i w ogóle chrześcijaństwo) za jeden z fundamentów cywilizacji zachodniej[5]."
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-12-02, 7:48
Wydaje mi się że wszystko o czym bredzi ten stary dziadek już tu było i znajduje się w dziale polityka. Dziękuję. Pozdrawiam.
Zgłoś