18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
🔥 Trzeba się szanować - teraz popularne
Avatar
Pszszef 2023-06-30, 21:23 4
Przynajmniej na koszulce nie będzie widać krwi, zawsze jakieś plusy
Zgłoś
Avatar
zdun 2023-06-30, 21:29 4
Huj tam, wszyscy się do kościoła śpieszą
Zgłoś
Avatar
Testodemon 2023-06-30, 21:35 3
no i to jest właśnie to życie, jestes bogu ducha winnym człowiekiem, idziesz rano po bułki na śniadanie a tu jeb przez dwóch idiotów tracisz życie ;/
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2023-06-30, 22:04
Ale tam jest pięknie
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-06-30, 22:38 12
I to jest kurwa bezsens życia.
Dobiegasz 50-tki, martwisz się o rachunki, w robocie gnój, w chacie żona na każdym kroku wkurwia. Wypić to se możesz co najwyżej po kryjomu w garażu ze sąsiadem, przy remoncie starego rozjebanego Opla, córka się puszcza na kamerkach, syn chyba diluje dragami. Myślisz sobie, czy z tą opuchlizną na jajach już iść do lekarza, czy rozchodzić, bo będzie wstyd przed nim jak chuj, na śniadanie to chyba chleb z pomidorkiem, bo ostatnio po ulubionej jajecznicy na bekonie cała paczka Ranigastu poszła.
aż tu nagle w sekundzie światło gaśnie i ciemność, widzę ciemność....
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2023-06-30, 22:57
Jak płachta na byka.
Zgłoś
Avatar
N................5 2023-06-30, 23:20
Był człowiek i nie ma człowieka.... winien drugi człowiek.
Zgłoś
Avatar
Qbaste 2023-06-30, 23:58 1
Bo szedł po złej stronie drogi
Zgłoś
Avatar
Swiadomy-sloik 2023-07-01, 15:46
Geraldinio napisał/a:

I to jest kurwa bezsens życia.
Dobiegasz 50-tki, martwisz się o rachunki, w robocie gnój, w chacie żona na każdym kroku wkurwia. Wypić to se możesz co najwyżej po kryjomu w garażu ze sąsiadem, przy remoncie starego rozjebanego Opla, córka się puszcza na kamerkach, syn chyba diluje dragami. Myślisz sobie, czy z tą opuchlizną na jajach już iść do lekarza, czy rozchodzić, bo będzie wstyd przed nim jak chuj, na śniadanie to chyba chleb z pomidorkiem, bo ostatnio po ulubionej jajecznicy na bekonie cała paczka Ranigastu poszła.
aż tu nagle w sekundzie światło gaśnie i ciemność, widzę ciemność....



Ja tam jestem na diecie karniwora gdzie tyko jem kotlety, kiełbasy, jajecznice a czasem nawet parówki gotowane wpierdalam a problemy żołądkowe mi znikły
Zgłoś
Avatar
Golon 2023-07-02, 5:30
By oglądał sadola to by wiedział.
Zgłoś