18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Wasili666 2019-11-19, 7:14 37
Panowie w mundurach bardziej napierdoleni od gości.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2019-11-19, 8:21 2
Jebana pinda z zaskoczenia krzesłem po nerach?
Zgłoś
Avatar
dżuma 2019-11-19, 9:45 2
A ta pizda na końcu co chciała zdziałać ?
Zgłoś
Avatar
URAGE 2019-11-19, 10:25 5
@UP

A ta "pizda" pewnie chciała ululuać agresywnego i pijanego buchaja do snu, żeby pizdeczki w mundrukach mogły zabrać go w końcu do łóżeczka. I jak dla mnie to prawidłowo, bo taki odłam najlepiej jest po prostu odjebać. Tutaj nie ma miejsca na honor i mordobicie twarzą w twarz, jak patus rozpierdala wszystko dookoła i najebanemu załącza się nieśmiertelność.

Jakby ktokolwiek, bo na wszystkich to kurwa widać liczyć nie można, nawet u Ruskich, przyjebał mu w ten pijany dzban, to straty byłyby o wiele mniejsze. Tak to nawet policija sra w gacie. Chuj, że jej nie wyszło i jest beka, ale miała więcej jaj od całęj reszty. Wy zresztą zapewne tak samo stalibyście w kącie i tylko się gapili. Ja bym za to z przyjemnością przypierdolił patusowi krzesłem w łeb, związał i poczekał na policję, ale w Polsce to jeszcze się za to pójdzie siedzieć, gdzie u nich to policja by tylko podziękowała za pomoc sądząc po tym, co wnieśli swoją obecnością w tej sytuacji.
Zgłoś
Avatar
EvilDog 2019-11-19, 11:41 3
Ruska policja się nie pierdoli w tańcu ^^
Zgłoś
Avatar
Policeman 2019-11-19, 12:55 9
URAGE napisał/a:

@UP
A ta "pizda" pewnie chciała ululuać agresywnego i pijanego buchaja do snu, żeby pizdeczki w mundrukach mogły zabrać go w końcu do łóżeczka. I jak dla mnie to prawidłowo, bo taki odłam najlepiej jest po prostu odjebać. Tutaj nie ma miejsca na honor i mordobicie twarzą w twarz, jak patus rozpierdala wszystko dookoła i najebanemu załącza się nieśmiertelność.
Jakby ktokolwiek, bo na wszystkich to kurwa widać liczyć nie można, nawet u Ruskich, przyjebał mu w ten pijany dzban, to straty byłyby o wiele mniejsze. Tak to nawet policija sra w gacie. Chuj, że jej nie wyszło i jest beka, ale miała więcej jaj od całęj reszty. Wy zresztą zapewne tak samo stalibyście w kącie i tylko się gapili. Ja bym za to z przyjemnością przypierdolił patusowi krzesłem w łeb, związał i poczekał na policję, ale w Polsce to jeszcze się za to pójdzie siedzieć, gdzie u nich to policja by tylko podziękowała za pomoc sądząc po tym, co wnieśli swoją obecnością w tej sytuacji.



chuja byś zrobił, schował byś się pod sukienkę rudej i pierwszy raz zobaczył cipkę poza odbiciem w lustrze
Zgłoś
Avatar
mesjans 2019-11-19, 17:39 3
Ci policjanci chyba tak nawaleni że nie wiedzą po co przyszli na tę imprezę i czemu nie w garniturach.
Zgłoś
Avatar
Makster_26 2019-11-19, 17:58
Jakim cudem to sie na główną dostało??
Zgłoś
Avatar
kothletino 2019-11-19, 19:08
Widać, że ma wujka.
Zgłoś
Avatar
Mr.ANALigator 2019-11-19, 19:21
w sume to chuj sie dzieje
Zgłoś
Avatar
htp 2019-11-19, 19:24
Makster_26 napisał/a:

Jakim cudem to sie na główną dostało??



Już wyjaśniam:
Wystawiono 45 piw(a)
szczypekpn, jp79, Insperio, Lobo24, kcm, Wookie8854, cranberrypie, leitoml, Zygmundo, jasnygwint, advisorry, cakyper, Policeman, daviden, palililili, Qursa, kryzyspl, Pedros09, ThomassoBallaBalla, Andre1945, shawn90, klon598, źgój, Krysti@n, Karbit, Askup, werner510, Leonidasss, Kicosławek, mizerka4, paulufix, Presty, Legolas55555, makaronnnb, lukpogromca, Deme, juzef.jan, mam_racje, danielbiel1988, LesioO, szmeger, asys_91, Misiek_KRK, Mr.ANALigator, animal3
Zgłoś
Avatar
URAGE 2019-11-19, 19:48 3
Policeman napisał/a:

chuja byś zrobił, schował byś się pod sukienkę rudej i pierwszy raz zobaczył cipkę poza odbiciem w lustrze



"Chyba ty."

Żarciki na sadolu - standard, pocisnąć komuś dla łątwych piwek. Jednak nie znasz mnie wcale i uwierz mi, chciałbyś, żebym to ja przechodził obok, jakbyś potrzebował pomocy. Nie jestem bohaterem, żeby rzucać się sam na trzech, ale takiego tępego chuja odjebałbym bez zastanowienia waląc zza pleców. Jak ostatnia pizda, ale jednak w słusznej sprawie.
Zgłoś
Avatar
regrantho 2019-11-19, 22:32
Wyobraźcie teraz sobie że to na trzeźwo ruskie robią
Zgłoś
Avatar
AntyMuslim 2019-11-20, 9:05
Hahaha o skurwesyn
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie