18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
k................a 2022-09-10, 1:05 1
mieszka w kraju w którym można łatwo zdobyć broń z nożem to sobie można chodzić po Polsce
Zgłoś
Avatar
Yatusza 2022-09-10, 1:30
Dla Matki jaka faza nieprzyjemna.
Zgłoś
Avatar
encoder178 2022-09-10, 4:09
kryska napisał/a:

mieszka w kraju w którym można łatwo zdobyć broń z nożem to sobie można chodzić po Polsce



co?
Zgłoś
Avatar
svenio 2022-09-10, 4:25
Amerukos i ich domki
Zgłoś
Avatar
Payan 2022-09-10, 7:15 10
I to jest dobre. Nie wykonujesz poleceń gliniarzy, dostajesz kulkę.
Zgłoś
Avatar
__Tux__ 2022-09-10, 8:52 5
Payan napisał/a:

I to jest dobre. Nie wykonujesz poleceń gliniarzy, dostajesz kulkę.



U nas też się przyda. Patusy, co nagrywają w dogodnym momencie, zostaliby wytępieni.
Zgłoś
Avatar
V................l 2022-09-10, 12:36
Szczerze to nie dano mu nawet szansy na get back, między ustabilizowaniem go do pionu, krzykami get back a strzałem nie było czasu na zmianę równowagi z nogi na nogę, ale oczywiście znalazła się ta chwila na pociągniecie spustu. Emocje policjiantow wzięły górę. Policjant też człowiek i trudno mu było się przełączyć na tryb "mam go pod kontrolą" chwilę po szarpaniem się z nim i zobaczeniem u niego broni.

Ciężko się ogląda takie wprowadzanie prawa. Chciałbym powiedzieć że zachowałbym się bardziej profesjonalnie i utrzymałbym emocje na uwięzi. Praktyka mogłaby pokazać co innego.
Zgłoś
Avatar
Hollo 2022-09-10, 19:52 3
Vinyl napisał/a:

Szczerze to nie dano mu nawet szansy na get back, między ustabilizowaniem go do pionu, krzykami get back a strzałem nie było czasu na zmianę równowagi z nogi na nogę, ale oczywiście znalazła się ta chwila na pociągniecie spustu. Emocje policjiantow wzięły górę. Policjant też człowiek i trudno mu było się przełączyć na tryb "mam go pod kontrolą" chwilę po szarpaniem się z nim i zobaczeniem u niego broni.
Ciężko się ogląda takie wprowadzanie prawa. Chciałbym powiedzieć że zachowałbym się bardziej profesjonalnie i utrzymałbym emocje na uwięzi. Praktyka mogłaby pokazać co innego.



Nie w USA, tam ułamek sekundy zawachania i to ty leżysz martwy, zastanowić się i podjąć właściwą decyzję to mają czas policjanci w europie.
Zgłoś
Avatar
JolkiPolkiPL 2022-09-11, 8:54
I wyjaśniony
Zgłoś
Avatar
rafal_etz 2022-09-12, 0:11
Tak sie wyrywa chwasty !!! Brawo !!
W polce powinno byc to samo, nie stosujesz sie do polecen policjanta, kulka w łeb i do piachu
Zgłoś
Avatar
TomaszBarowiec 2022-09-12, 17:46
Kady jak z jakiegoś filmu fabularnego. Zapamiętam ten pomysł. Może się przydać.

Kadry jak z jakiegoś filmu fabularnego. Zapamiętam ten pomysł. Może się przydać.

Kadry jak z jakiegoś filmu fabularnego. Zapamiętam ten pomysł. Może się przydać.
Zgłoś