18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
Avatar
Spiv 2017-02-15, 19:22
macias17, tak się składa, że nie zdarzyło mi się siedzieć na słuchawce, ale uważam, że typ wykonuje tylko swoją pracę. Nie jest to powód do opierdalania go za to. Taki dostał rozkaz i tak tańczy. Przynajmniej się czymś zajmuje i stara się dorobić kilka groszy do swojego, pewnie studenckiego, życia, a nie doi z tego co matka z ojcem dadzą.

A impreza z tym całym Włodkiem byłaby na poziomie co najmniej dennym... Tępy żart może być śmieszny przez kilka chwil, ale potem to po prostu robi się męczące i irytujące.
Zgłoś
Avatar
C................I 2017-02-15, 20:52
Wszystko fajnie. Tylko ze jak z NC+ chcesz zrezygnować i wyślesz im to na piśmie to i tak 4 razy dziennie dzwonią bo może jednak się rozmyśliłeś. I nie pomagają wielokrotne i stanowcze słowa, że nie jest się zainteresowanym ich ofertą. Dzwonią nadal. Dopiero pomogło jak powiedziałem o tym, iż abonent niestaty zszedł z tego świata...przestali wydzwaniać.
Zgłoś
Avatar
Gizmolka 2017-02-15, 22:38
Pierwszy raz słyszę, żeby rozmówca był głupszy od gościa z callcenter.
Zgłoś
Avatar
Grajek_ 2017-02-16, 6:38
Ojciec fantastico?
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2017-02-16, 10:14 2
Bronicie jakiegoś pierdolonego kolesia z call center, tylko że on świadomie wybrał taki zawód, a ty jako klient jesteś atakowany tymi durnymi ofertami. Wiem po sobie, gdy rezygnowałem z ich usług, też mi ciągle wydzwaniali. Pan Włodek musi być kurewsko inteligentny.
Zgłoś
Avatar
Cienió 2017-02-16, 19:06
stary zjebany grzyb.
Zgłoś