18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Cipczan 2023-07-19, 6:29 2
Teraz każdy mądry. Film chujowy, ale reklama popierdolonego głosu świetna.
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2023-07-19, 6:51 8
Cipczan napisał/a:

Teraz każdy mądry. Film chujowy, ale reklama popierdolonego głosu świetna.



Wtedy też tylko wszyscy wtedy odfoliarzy wyzywali.
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2023-07-19, 7:08 4
to był okres który wielu chce zapomnieć a nie powinno bo z błędów powinno się wyciągać wnioski. Ci sami "płaskoziemcy" którzy widzieli w pandemię ogólnoświatową ściemę twierdzą że to nie jest ostatni sztucznie wywołany kryzys
Zgłoś
Avatar
Janko 2023-07-19, 7:41
Jebane kurwy sprzedawczyki
Zgłoś
Avatar
Mariusz87 2023-07-19, 8:40 8
Nie licząc tych afer na miliony, cała reszta mi się podobała. Na ulicach pusto, w sklepach luźno, w autobusie nikt się na ciebie nie pcha, można swobodnie bąka puścić, bo w maseczce i tak nikt cię nie rozpozna.
Zgłoś
Avatar
voodoo_16 2023-07-19, 9:31 3
"Pandemia Głupoty" - a na koniec wielki mysliciel, w dupe ruskim chujem jebany braun jako ten oświecony xD
Zgłoś
Avatar
goli215 2023-07-19, 9:58 1
Dodałem ten film , tylko żeby pokazać jaki kołowrotek był w tym wszystkim , Braun - debil , tak wiem ale cóż zrobisz
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2023-07-19, 14:07 2
goli215 napisał/a:

W ramach przypomienie dla ludzi wypierających to co się stało



Nie chodzi o wspieranie a czystą ostrożność... Jeśliby nawet nazwać to wszystko wielkim społecznym eksperymentem, to jeden wspaniały wniosek się nasuwa - kiedy nastanie pandemia jakiegoś prawdziwie wrednego choróbska, czegoś czego śmiertelność będzie znacznie wyższa, to pocieszającym jest fakt, że wszelcy debile i szury będą się kłaść jak zboże pod kombajnem...
Jakoś noszenie maseczki i dezynfekcja rąk mi nie przeszkadzała, dzięki czemu przez te 3 lata nie byłem nawet przeziębiony. i według mnie te obowiązki w okresach grypowych powinny zostać utrzymane..
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-07-19, 22:15 4
Mariusz87 napisał/a:

Nie licząc tych afer na miliony, cała reszta mi się podobała. Na ulicach pusto, w sklepach luźno, w autobusie nikt się na ciebie nie pcha, można swobodnie bąka puścić, bo w maseczce i tak nikt cię nie rozpozna.



Dokładnie tak! Nie musiałem przepychać się między bydłem w centrach handlowych, mogłem się najebać i żona nie wyczuła, gdy przychodziłem do domu w maseczce z roboty. Faktycznie lepiej było w tramwaju puścić bąka niż zakaszleć, nawet do lasu miałem wściekłą ochotę się wybrać, ale potem znieśli zakaz i mi się odechciało... piękne czasy

acha, a antyszczepionkowców, wyznawców płaskiej ziemi i teorii spiskowych - jebać.
Zgłoś
Avatar
Buddaa09 2023-07-19, 23:35 3
Owieczki za covida nazywały nas foliarzami, a podczas wojny Rosji z ukrainą ruskimi trollami i botami.
Dumny z obu tych określeń.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2023-07-20, 12:12
"Do myślenia spiskowego przyczyniają się również brak poczucia bezpieczeństwa w społeczeństwie oraz przynależność do mniejszości. W badaniach czarnoskórzy respondenci chętniej wierzyli w spiski, nawet jeśli nie miały one żadnego związku z rasami. Prócz tego do myślenia spiskowego predestynują niska samoocena i zewnętrzne umiejscowienie kontroli[5]. Według badań przeglądowych wiara w teorie spiskowe koreluje pozytywnie z wiarą w pseudonaukę, narcyzmem, religijnością, paranoją i schizotypią[12][13]. Ponadto istnieje słaby negatywny związek z inteligencją"

pl.m.wikipedia.org/wiki/Teoria_spiskowa
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2023-07-20, 23:18 2
Geraldinio napisał/a:

Dokładnie tak! Nie musiałem przepychać się między bydłem w centrach handlowych, mogłem się najebać i żona nie wyczuła, gdy przychodziłem do domu w maseczce z roboty. Faktycznie lepiej było w tramwaju puścić bąka niż zakaszleć, nawet do lasu miałem wściekłą ochotę się wybrać, ale potem znieśli zakaz i mi się odechciało... piękne czasy
acha, a antyszczepionkowców, wyznawców płaskiej ziemi i teorii spiskowych - jebać.



Piąta dawka przyjęta?
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-07-20, 23:28
andrzejrobert75 napisał/a:

Piąta dawka przyjęta?



Oczywiście, a jak się mają twoi koledzy, którzy nie przyjęli żadnej? znicz na cmentarzu zapalony? grób wysprzątany?

Buddaa09 napisał/a:

Owieczki za covida nazywały nas foliarzami, a podczas wojny Rosji z ukrainą ruskimi trollami i botami.
Dumny z obu tych określeń.



IP zanotowane, wkrótce smutni panowie o 6 rano cię obudzą, nie zamykaj drzwi, szkoda zamka...
Zgłoś
Avatar
xv89 2023-07-22, 0:09
Geraldinio napisał/a:

Oczywiście, a jak się mają twoi koledzy, którzy nie przyjęli żadnej? znicz na cmentarzu zapalony? grób wysprzątany?
IP zanotowane, wkrótce smutni panowie o 6 rano cię obudzą, nie zamykaj drzwi, szkoda zamka...



Zdejm te maske, bo już bredzić zacząłeś z niedotlenienia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie