18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
hugoboss17 2010-11-24, 19:59 3
Rysiek to Matka Teresa bo się nie sprzedał i nie bierze żadnego hajsu za robienie muzyki, no bo jak tak kurwa można?! i reprezentuje biedę w spodniach za 700zł.
A Tede wiadomo, że jest kurwą (no bo jest) i sprzedał się bo 70% swojej muzyki wrzucił do netu za darmo.
Dziękuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
Danam 2010-11-24, 20:04 12
dobra kurwa spinacie sie jak drechy pod klatka ;] koles doszedl do czegos sam praktycznie od 0, a wam zal cipy sciska.. a pisanie typu "Jebany Lamus ... Wszystko na mój koszt" to idz mu powiedz to w twarz ;] tylko powiedz koledze zeby nagrywal i film na harda wrzucil trepie

pozatym nuta "reprezentuje biede" w waszym jebanym mniemaniu co ma znaczyc ? ze ma chodzic w dzurawych butach ? moze wystarczy ze nie wybudowal chaty za 2 miliony tylko mieszka normalnie w bloku i nie odwrocil sie od swoich ziomkow wiec wypierdalac sluchac nut typu "reprezentuje jp"

Peja - poto zeby dzieci
i niech ktos powie ze ta nuta nie ma przeslania

PS skurwiele
Zgłoś
Avatar
DysiO10 2010-11-24, 20:10 6
Z Polskich Artystów tylko Eldo , Pfk , Fenomen ... Dziekuje dobranoc !

Rapa pa rapa pa ... Rysiu brzydką morde Ma ... sialala
Zgłoś
Avatar
Leexo 2010-11-24, 20:10 1
Piszecie ze jest hipokrytą,byłby nim w momencie kiedy mając hajs o niej nawijał,doszedł do czegoś,ma w obecnych nagraniach wzmianki o biedzie,tylko w czasie przeszłym.
Zgłoś
Avatar
The Butcher 2010-11-24, 20:12 2
Z czym do ludzi?
Teledysk człowieka, który ma zaburzenia psychiczne, choć prościej mówiąc - jest po prostu głupi. Kreuje niestety fałszywy obraz tego typu muzyki. W dodatku fani Ryśka, którzy tak walczą o jego wizerunek, dla których jest idolem i orędownikiem to zazwyczaj bezzębne kreatury, nie potrafiące/nie chcące znaleźć jakiejkolwiek pracy, które do perfekcji opanowały wodzenie za ludźmi groźnym wzrokiem i pytanie "Czy masz jakiś problem?". Gdzie ten kraj zmierza?

Dla odskoczni polecam Adama Ostrowskiego, Łonę, Fenomena, Eldoke czy też Lukatricks.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-11-24, 20:17 1
The Butcher napisał/a:


Dla odskoczni polecam Adama Ostrowskiego, Łonę, Fenomena, Eldoke czy też Lukatricks.



zwariowałeś? ich? przecież oni tworzą pozytywny rap! każdy kto tworzy pozytyw jest lamusem i sprzedał się dla kasy, tylko peja jest wiecznie nieskomercjalizowany

Łona ma doobre teksty
Zgłoś
Avatar
Tester 2010-11-24, 20:25 1
Polska... Teraz salony, gwiazdy, własny program. Wystarczyło powiedzieć, że "Pies sra w windzie"
Zgłoś
Avatar
PaczekDNA 2010-11-24, 20:40 1
Liczyłem na Rysia z klanu i bardzo się zawiodłem;/
Zgłoś
Avatar
tekilap12 2010-11-24, 20:52 1
Malkolmnie!podaj mi strzelbę zapolujemy na plebs!
Zgrozo na krzyż z rychem!
Zgłoś
Avatar
DaKuz 2010-11-24, 21:05 1
I jeszcze mi plagiatem śmierdzi niemieckim.... Sido ma bardzo podobny kawałek. A Rysio z poznania czyli Niemiec.
Zgłoś
Avatar
SuperRyszard 2010-11-24, 21:08
Śmieszycie mnie obrońcy Rysia
Zgłoś
Avatar
Dannyk 2010-11-24, 21:19 2
Peja jest idiotą, ale lubię jego muzykę... Wciąga i niekoniecznie tylko drechów...
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-11-24, 21:24 1
dannyk1 napisał/a:

Peja jest idiotą, ale lubię jego muzykę... Wciąga i niekoniecznie tylko drechów...



koks przede wszystkim wciąga
Zgłoś
Avatar
Dżoszua 2010-11-24, 21:49 1
kurwaaaa hipokrycie wypierdalać! gimbusy jebane.

Cisną Tedego, że nagrywa o samochodach, ciuchach, felgach, IMPREZACH, a sam hipokryta co kurwa robi? No ale dzieciom z wydzierganym JotPe na czole za chuj nie wytłumaczysz.
Zgłoś
Avatar
Hada Gronkowiec-Lincz 2010-11-24, 21:51 2
bloodwar napisał/a:

Ktoś kto słucha HH reprezentuje biedę umysłową z zasady... A ci którzy kupują oryginalne płyty takich "artystów" i (o zgrozo!) kupuje jakieś ich koszulki za 99,00 zł bo taka jest moda jest na samym dnie!



nie wrzucaj wszystkiego do jednego worka kurwa!
Po pierwsze nie slucha sie HH tylko RAPU - to pierwsze to kultura cala. Widocznie reprezentujesz biede umyslowa, bo nie potrafisz zrozumiec tekstow takich artystow jak eldo, pih pfk i wielu innych. Peja jest mi obojetny, ale tez nie moge strawic tego ze nie rozumiecie tekstu..Peja opowiadajac teraz o biedzie mowi to w czasie przeszlym. Zreszta dorobil sie to jego sprawa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie