18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
A................N 2011-03-12, 17:04 28
"tragedia" to może być jak np wylejesz sobie świeżo otwarte piwo.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2011-03-12, 18:34
Typiarka bardzo pozytywna, jeszce niedawno była jakąś żulicą a teraz buja się na tylnym siedzeniu A8, wystarczyło tylko zrobić sobie blogaska i puścić parę filmów na youtube, jakie to proste!
Zgłoś
Avatar
cracker10 2011-03-13, 13:07
Ja też mam bloog, a jakoś dorobiłem się tylko starego Forda Mondeo, jaki ten świat nie sprawiedliwy ,zeby młody nie miał a emeryt miał, a niby takie niskie emerytury.
Zgłoś
Avatar
Wojti 2011-03-13, 20:08 1
Wydają w chuj kasy na dochodzenia a wróżka prawdę powie za 50 zł
Zgłoś
Avatar
pptomek 2011-03-19, 0:14 3
bloodwar napisał/a:

Typiarka bardzo pozytywna, jeszce niedawno była jakąś żulicą a teraz buja się na tylnym siedzeniu A8, wystarczyło tylko zrobić sobie blogaska i puścić parę filmów na youtube, jakie to proste!


Do tego na tym blogu rzucic kilka "kurew" na prawo i lewo zeby dzieci mialy o czym rozmawiac na przerwach w gimnazjum.
Zgłoś
Avatar
Slepson 2011-03-19, 0:29 18
Jebać tą pustą, prostacką i patologiczną babę.
Zgłoś
Avatar
MilkyWayPL 2011-03-19, 0:57
niezły pogromca mitów z tej baśki
Zgłoś
Avatar
K................T 2011-03-19, 1:42
"Wysoko postawiony z zagranicy"
Pewnie Żyd.
Zgłoś
Avatar
demobil 2011-03-19, 1:58 2
Wypierdalaj nawet nie oglądam mam dość tego gówna co podoba się idiotą. Czy to już kurwa musi tak być żeby jakaś stara kurwa pierdoliła coś od rzeczy i była jakąś sławną starą pizdą wśród pryszczatych gimbusów ,którym podoba się wszystko co nie ma sensu ale najważniejsze jest to że co drugie słowo to kurwa, cipa, pizda itp. Nie no dziękuje za to pokolenie debili rośnie w siłę !
Zgłoś
Avatar
K................T 2011-03-19, 2:19 7
demobil napisał/a:

Wypierdalaj nawet nie oglądam mam dość tego gówna co podoba się idiotą. Czy to już kurwa musi tak być żeby jakaś stara kurwa pierdoliła coś od rzeczy i była jakąś sławną starą pizdą wśród pryszczatych gimbusów ,którym podoba się wszystko co nie ma sensu ale najważniejsze jest to że co drugie słowo to kurwa, cipa, pizda itp. Nie no dziękuje za to pokolenie debili rośnie w siłę !


A ty, a ty, ty... Śmierdzą ci stopy. O!
Zgłoś
Avatar
fsdfsdsf 2011-03-19, 2:53 1
ehh znow ta stara ropucha. Rzygam juz na tych majewskich, wladcow much i inne polskie scierwo. A ta stara kurwe na pole powinni wyslac a nie w tv puszczac!!!
Zgłoś
Avatar
xSzymonxFlyinx 2011-03-19, 7:49 5
@demobil
Nie podoba się, nie oglądaj.

A tak swoją drogą to jesteś świetnym kandydatem osobę którą krytykujesz
-komentarz bez sensu
-przekleństwo co drugie słowo
-no i ortografia coś nie ten tego 'idiocie'
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2011-03-19, 8:10 1
Dla mnie ta baba jest tak durna że bardziej się już nie da ...

pierdolony plebs
Zgłoś
Avatar
konradssc 2011-03-19, 8:49
Widze już wielką napinkę na Baśke. Babka sie nie pierdoli tylko mówi to co myśli. Ciekawe kto z tych wielkich internetowych kozaków miałby odwagę wypowiadać sie w Internecie podając swoje dane. Nie ma bata ona musi mieć huja, bo ma jaja. Polecam: Baśka Blog: BMW za SMS.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie