18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
turor 2023-04-07, 8:52 82
Oglądałem wczoraj TVN, mówili, że to nieprawda.
Zgłoś
Avatar
MobyBigDick 2023-04-07, 8:59 6
Czyjeś prawo nie oznacza, że może sobie robić co chce. Prawo i wolność, to też obowiązki - za ich nieprzestrzeganie są konsekwencje.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2023-04-07, 8:59 20
Babę potraktowali na równi z facetem, to nie o to one mordę plują?
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2023-04-07, 10:10 1
​Liberté!!!,
Égalité!!,
Fraternité
Zgłoś
Avatar
Pan_Cernik 2023-04-07, 10:14
Pewnie poszła tam dlatego że jej powiedzieli że psy mają duże czarne pały i że potrafią nimi porządnie dupsko złoić...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2023-04-07, 10:49 27
turor napisał/a:

Oglądałem wczoraj TVN, mówili, że to nieprawda.



a ja na TVP, mówili, że policja dostała taki rozkaz od Tuska
Zgłoś
Avatar
Biancaaaa 2023-04-07, 11:03 4
Ja w domu mogę robić co chcę. Mogę umyć naczynia, pozmywać podłogi i wszystko co mi się podoba.
Zgłoś
Avatar
Quassar 2023-04-07, 11:15 16
nowynick napisał/a:

Babę potraktowali na równi z facetem, to nie o to one mordę plują?



Dokładnie była agresywna jako powstańczy protestujący więc została stłumiona przez reżim jako powstaniec..
Z tym że to nie reżim sami sobie takich polityków w wolnych głosowaniach wybrali.. Zupełnie jak u nas 2x głosują na PIS i dalej narzekają że źle xD
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-04-07, 11:24 7
MobyBigDick napisał/a:

Czyjeś prawo nie oznacza, że może sobie robić co chce. Prawo i wolność, to też obowiązki - za ich nieprzestrzeganie są konsekwencje.



We Francji mają prawo do protestowania, ale jak to w postępowych krajach bywa, nie o wszystko możesz protestować.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2023-04-07, 11:45 1
Heliar napisał/a:

We Francji mają prawo do protestowania, ale jak to w postępowych krajach bywa, nie o wszystko możesz protestować.



a niby o co nie możesz protestować? Tak długo jak protestujesz ryjem a nie pięściami to ograniczeń prawie nie ma...
Zgłoś
nowynick napisał/a:

a niby o co nie możesz protestować? Tak długo jak protestujesz ryjem a nie pięściami to ograniczeń prawie nie ma...



Ale zbiegowiska tak samo jak w Polsce są łamaniem prawa i jak policja przyjedzie na miejsce i wydadzą komendę do zachowania zgodnego z prawem czy rozejścia się i "protestujący" się nie rozejdą mają prawo użyć środków przymusu
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2023-04-07, 12:08 1
Od kiedy żabojady takie bojowe?
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-04-07, 12:12 2
„To jak z tymi prawami kobiet?”

We Francji? Tam jest równouprawnienie. KAŻDY obywatel ma święte prawo nie wkurwiać policji, bo inaczej źle z nim będzie.
I to trwa od lat przynajmniej 60. ub. wieku.
I normalni to wiedzą.
Zgłoś
Avatar
Korcipała 2023-04-07, 12:21 3
nowynick napisał/a:

a ja na TVP, mówili, że policja dostała taki rozkaz od Tuska



A ja słuchałem radia ma-ryja i rydzyk cię tam uprzejmie w modlitwach prosił abyś się powiesił
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie