18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
HariDee 2013-10-18, 20:06
Wypuscic kobiete z kuchni..
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-10-18, 20:11
Borsukkk napisał/a:

Pierdolicie jak potłuczeni. Ciśniecie tylko na te banki i "chwilówki", ale że ludzie są debilami to już nie. Do chuja ciężkiego trudno jest przeczytać umowę, trudno jest sobie wyliczyć odsetki? Nie dziwcie się, że takie sytuacje mają miejsce skoro ludzie to banda niemyślących kretynów. Podejrzewam, że gdyby 90% osób biorących pożyczki liczyłoby odsetki to te "chwilówki" zniknęły by w przeciągu paru lat.


Niestety sporo takich umów jest napisanych tak, że aby ją zrozumieć trzeba mieć ukończone jakieś studia prawnicze.

A wracają do tematu, to ta pseudokomorniczka zajęła nawet rowerek od dzieciaka który przyjechał na nim w odwiedziny. To już jej się musiało we łbie pojebać.
Zgłoś
Avatar
g................k 2013-10-18, 20:22
i dobrze tak małym chujom..
Zgłoś
Avatar
t................x 2013-10-18, 20:25
macie link do tej aukcji?
Zgłoś
Avatar
a................1 2013-10-18, 20:33 4
na stronce już zapowiedziała licytację...... teraz pewnie odwoła. Myślę że czas narobić i rosiać w necie memy z jej udziałem.

Zgłoś
Avatar
maksym_gorki 2013-10-18, 20:38
@up
"rowerek trójkołowy DZIECINNY", dziecinny, pani Komornik?
Zgłoś
Avatar
Apakalolo 2013-10-18, 20:54
Mówcie co chcecie. Mam to w dupie, ale wg mnie każdy kto stara się o stanowisko urzędnika państwowego powinien przejść testy psychologiczne. Tych ze skłonnościami do sadyzmu, nadmiernej agresji i brakiem empatii powinno się eliminować na starcie!

Niech te kurwy komorniki zajmą się tymi co ruchają państwo na grubą kasę, a nie doprowadzają do ruiny szarego obywatela... Co to kurwa jest? Statystyki sobie podnoszą? Urząd czyt. komornik, znów jest praworządny i po raz kolejny zniszczył życie przeciętnej rodzinie... Chuj z tym jak żyli! Mogli i chlać i bumelować, ale jeśli wiązali koniec z końcem i JAKOŚ się starali, pracowali legalnie. To nie kurwa! Trza ujebać!

Nie ma sie co starać, trzeba kombinować... A tej kurwie życzę, żeby zabrakło jej kasy kiedyś i taka sama kurwa przyszła do niej i zabrała ostatnią kromkę suchego chleba...
Zgłoś
Avatar
Valkiria_ 2013-10-18, 20:59 6
Nigdy w życiu nie byłam za PiSem. Nigdy w życiu nie byłam prawicowcem.
Ba. Byłam lewackim ścierwem głosującym na światłego Donalda. I wiecie co? Mam ochotę się pochlastać z tego tytułu.
W Dniu Świra jest taka scena jak politycy różnych ugrupowań wyrywają sobie flagę z godłem Polski wrzeszcząc "Mnie!!! Mnie należy się więcej!", "Nie! To ja chcę mieć najwięcej". Aż w końcu rozdzierają tą flagę i spada na ulicę kilka kropel krwi z rozdartego orła.
Nosz kurwa ludzie, czy to nie jest prawdziwe? Co oni wszyscy zrobili z naszym krajem? NĘDZA.
Nie wstyd mi, że jestem Polką. Wstyd mi, że żyję w kraju którym rządzi banda patafianów, eksploatująca nasz naród w imię własnego wygodnictwa.
Wchodzę na pudla i czytam kurwa że premierowa małżonka się wozi służbowym samochodem na tenisa.
A zwykły człowiek nie może znaleźć pracy na etacie i umowie o pracę za najniższą krajową.
WSTYD
Zgłoś
Avatar
SidByk 2013-10-18, 21:00
"Myślę że czas narobić i rosiać w necie memy z jej udziałem. " Jestem za!
Zgłoś
Avatar
herschel 2013-10-18, 21:14 2
Taaak... odnosnie pudla najnowsza okladka jakiegos tam brukowca z zona Donalda to sama kwintesencja zycia w tym kraju:/
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-10-18, 21:58
rowerki albo kocyk
Zgłoś
Avatar
grudy 2013-10-18, 23:31 1
Komornik nie wyskoczył jak diabełek z pudełka, bez uprzedzenia, do niewinnych. Państwo rodzice sami musieli coś sobie nasrać i nie załatwić tego sensownie.

A a te "6 rowerków, hulajnogę i huśtawkę" jakoś było?
Zgłoś
Avatar
Radium 2013-10-19, 1:00 3
Trzeba być kretynem, aby sądzić, że komornik sobie sam wybiera dłużnika do, którego udaje się przeprowadzić egzekucję z majątku. Komornik dostaje tytuł wykonawczy i zabiera się do pracy. Ciekawe jak wy będąc wierzycielami odpuścilibyście swoją kasę.

Cwaniaczki robią nagonkę i liczą na to, że łatwo się wybronią. Winę ponoszą tutaj rodzice. To oni odebrali dzieciom te zabawki.
Zgłoś
Avatar
KrzysztofFejk 2013-10-19, 1:01 1
Ciekawe dlaczego nie zmodernizują instytucji komornika na wzór zachodni, gdzie komornik nie wypie*dala ludzi od tak na ulicę i nie wyprzedaje ich całego majątku, tylko szuka rozwiązania jak im pomóc rozwiązać te problemy finansowe. Np. ogarnąć jakąś dodatkową pracę czy cokolwiek innego. No ale w sumie tak jest chyba łatwiej.
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-10-19, 9:09
Nigdy nie żałuj dłużników. Jedna francowata kurwa, która wisi mi kasę i ma zasądzoną egzekucję komorniczą. postępuje w podobny sposób co ta "biedna pani z telewizji, której dzieciom zabawki zabrali".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie