18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
mare30ks 2013-10-19, 9:57
Valkiria_ napisał/a:

Nigdy w życiu nie byłam za PiSem. Nigdy w życiu nie byłam prawicowcem. Ba. Byłam lewackim ścierwem głosującym na światłego Donalda.
WSTYD


bylas lewackim scierwem glosujacym na prawicuchow?
Zgłoś
Avatar
beeveer 2013-10-23, 1:10
wszyscy ujadacie na dłużników, a może warto zapytac skąd w polsce czasem się biorą? oto prosty mój przykład z tego roku. w 2012 sprzedałem mieszkanie, w którym mieszkałem i byłem zameldowany ponad 10 lat. różnica ceny zakupu i sprzedaży wyniosła 200 000 - po 1 była to totalna ruina, a zrobiłem z niej cudo, potem inflacja i wiadomo co się działo z cenami mieszkań 10 lat temu. wszystki peiniądze przeznaczyłem na zakup nastepnego. sprzedałem - kupiłem, proste. 2% podatku PCC, wieć 4000 tys państwo za nic wzięlo. norma. w urzędzie skarbowym pytam, czy wszystko załatwione - tak oczywiście, ze względu na okres zameldowania transakcja objęta jest ulga meldunkową, i żadnego więcej podatku się nie płaci. w tym roku przy okazji płacenia PCC za kupno samochodu spytałem jeszcze raz czy wszystko ok. baba grzebie w papierach, tak , wszystko ok, tylko musze donieść kwitek o wymeldowaniu. kwitek doniosłem 9 sierpnia, a 14 przychodzi polecony, że mam do zapłąty 36 000 podatku plus odsetki. wkurwiony lecę do tych szmat z US, a te pizdy mi mówią, że nie wpisałem kwoty sprzedaży mieszkania w jakąś tam rubryczkę w rozliczeniu pit. i za to ulga przepada i muszę zapłacić 42 000 w ciągu 7 dni. pytam tą kurwę, czy jest normalnie popierdolona czy mam jej przyjebać. skąd normalny człowiek wytrzaśnie 42 000 w tydzień??? i oczywiście po 14 dniach administracyjne zajęcie środków, i takie inne klocki. a od decyzji nie ma odwołania, prawanicy twierdzą że właśnie tak polski przepisy sa stworzone - zeby ujebac kogo się da. więc mój patriotyzm wygląda tak, że sram na ta pieprzoną polskę i życze jej szybkiej śmierci. i wszystkim kurwom gorzowskiego US też.

gwoli uzupełnienia, wiele osób przekonuje mnie ,że to niemożliwe. zatem śmiało - oferuję 10 000 PLN za skuteczną pomoc w odzyskaniu niesłusznie zapłaconego podatku.
Zgłoś