18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Pani Monika Płatek uczy swoje 4-letnie wnuczki masturbacji...


Gdzie k***a ta kometa?

:idzwch*j:

2024-03-07, 23:17
Nome napisał/a:

nie wiem jaką ty się psychologią interesujesz, w sumie to ciekawie byłoby się dowiedzieć



Na APA jest dośc długi artykuł z badaniami o seksualizacji dziewczynek.

(APA - American Psychological Association)

2024-03-07, 23:23
TVPOKOLewica teraz jest neutralna

2024-03-07, 23:31
Ciekawe... ja się masturbowałem w wieku 4 lat, a mam 45 i co z tym zrobicie? - to?


2024-03-07, 23:32
Inną sprawą jest nieukamienowanie dzieciaka za masturbację, a inną pokazywanie tego 4 latkom. Przecież w tym wieku w głowie mi nie było się trzepać, nawet nie wiedziałem że on służy do innej rzeczy jak do lania. pie**olnięci lewacy, Trzepanie się, Zielone Bezład. k***a weźcie się do roboty, zostańcie wynalazcami i tym zmieniajcie świat, a nie stawiacie jakieś PLANY do roku X, przecież to j***ne komunistyczne PLANY 5cio, 10cio i ch*j wie ilu letnie. Jedyne co te k***y umieją dobrze robić to kleić się do asfaltu, oblewać farbą dzieła sztuki, wiązać się do drzew (szkoda że nie za szyję). Który j***ny eko lewak odłączył się od sieci elektrycznej i zasila się swoimi wiatrakami i panelami słonecznymi? Jak nawet to pranie robi w pralni publicznej, a żre w barze mlecznym albo macu, w domu ma tylko żarówki LED. Zaraz będzie plan wylądowania na Słońcu do 2070 roku. Nie wiedzą jak, ale niech ktoś wymyśli sposób, bo będzie trzeba płacić kary za każdy dzień zwłoki.

Ale się wk***iłem to wszystko wina autora postu:)

2024-03-07, 23:47
Zagonić tę kórwę na szkieły

2024-03-07, 23:56
Ani razu nie powiedziała że uczy wnuczki masturbacji.
To po pierwsze. Po drugie natomiast ma pełnię racji i dowiesz się o tym jak skończysz podstawówkę, założysz rodzinę i będziesz miał dzieci.

2024-03-08, 00:10
tokwone napisał/a:

Ciekawe... ja się masturbowałem w wieku 4 lat, a mam 45 i co z tym zrobicie? - to?


Fajnie. Stałeś się znacznie szybciej przydatny proboszczowi :-D

2024-03-08, 00:13
Nome napisał/a:

nie wiem jaką ty się psychologią interesujesz, w sumie to ciekawie byłoby się dowiedzieć



Mam wrażenie że dawno nikt cię dobrze nie wyr*chał, stara ruro i dlatego tak pie**olisz o tych lewackich i pro zachodnich przekonaniach. Sadol to nie jest miejsce dla ciebie, powinnaś się udać na jakiś zlot tuskowych wylizywaczy dup. Tu na sadolu są sami porządni ludzie, którzy brzydzą się murzynami, LGBT i takimi jak ty matronami.

2024-03-08, 00:20
kris1978 napisał/a:

Mam wrażenie że dawno nikt cię dobrze nie wyr*chał, stara ruro i dlatego tak pie**olisz o tych lewackich i pro zachodnich przekonaniach. Sadol to nie jest miejsce dla ciebie, powinnaś się udać na jakiś zlot tuskowych wylizywaczy dup. Tu na sadolu są sami porządni ludzie, którzy brzydzą się murzynami, LGBT i takimi jak ty matronami.



zesrałeś się :D

2024-03-08, 00:21
Nome napisał/a:

dzieci się często dotykają w miejscach intymnych, bo sprawia im to przyjemność,ciekawi ich własne ciało, ale nie jest to masturbacjia, dziecko raczej nie przyżywa orgazmu i nazywanie tego masturbacją nie jest odpowiednie moim zdaniem, natomiast to co ta pani mówi, żeby uczyć dzieci, żeby nie robiły tego w miejscach publicznych jest jak najbardziej ok, tak samo jak to, żeby nie straszyć dziecka ani mówić mu że jest złe, bo może to skutkować paważnym urazem psychicznym i problemami z seksualnoscią



Jak by to mówiła to miała by rację niestety to pie**olona lewaczka która gada bzdury.

2024-03-08, 00:37
j***ć k***ę j***ną jak typowego pedofila, j***na szmata chora na głowę.


2024-03-08, 00:44
Nome napisał/a:

zesrałeś się



Tak wiem. Niestety nie dam ci dupy podetrzeć

2024-03-08, 01:01
Starej to już do tych sportów pozostała klamka, ale żeby ryć banie czterolatkom, które dopiero uczą się nazywać kolory?
Jak ja się cieszę, że nie mam dzieci bo chyba by mnie ch*j strzelił z takimi "pedagogami"

2024-03-08, 01:20
kiedy mowa o masturbacji 4-latek w miejscach publicznych




2024-03-08, 01:35
gdy by to powiedział korwin to juz by nie miał życia a ona no to nic jej nie zrobią. takie cos przychodzi samo z wiekiem i nie trzeba nic tłumaczyc