18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Pani poseł
Veni_Vidi • 2024-07-04, 18:59
Czy ktoś rozumie o co chodzi pani poseł uśmiechniętej koalicji?

Niektórzy wolą nie mieć więcej pieniędzy, a płacić niższe rachunki dlatego właśnie od wczoraj mamy nowe podwyżki. Są osoby, które tak to tłumaczą?

Zgłoś
Avatar
marianer7 2024-07-04, 20:15 11
kobiety to wogole do polityki i biznesu i nauk technicznych się nie nadają , choć są wyjątki
Zgłoś
Avatar
Lubieketchup 2024-07-04, 20:35 5
marianer7 napisał/a:

kobiety to wogole do polityki i biznesu i nauk technicznych się nie nadają , choć są wyjątki



Nie ma
Zgłoś
Avatar
MarekB1981 2024-07-04, 20:37 9
O ile poziom tych ludzi mnie nie dziwi to już masowe głosy wyborców na tychudzi już tak. Jakim głupkiem trzeba być by oddać na nich swoj głos...
Zgłoś
Avatar
DziQ1916 2024-07-04, 20:40 6
wyborcy platformy jeszcze jej klaszczą i się zgadzają
Zgłoś
Avatar
KewinDeBrujne 2024-07-04, 20:44 7
No niby się śmiejemy i w ogóle ale kurwa tak serio wskażcie mi partie, na którą można zagłosować z czystym sumieniem? To teoretycznie mamy wybór jak pomiędzy kiła, a rzeżączka. Pomiędzy gównem, a szczynami. W Polsce nie ma nawet na kogo głosować bo i tak każdy kolejny nas wydyma. Koryto te same tylko świnie się zmieniają.
Zgłoś
Avatar
Jarek_Wielki 2024-07-04, 20:59 1
MarekB1981 napisał/a:

O ile poziom tych ludzi mnie nie dziwi to już masowe głosy wyborców na tychudzi już tak. Jakim głupkiem trzeba być by oddać na nich swoj głos...



DziQ1916 napisał/a:

wyborcy platformy jeszcze jej klaszczą i się zgadzają



KewinDeBrujne napisał/a:

No niby się śmiejemy i w ogóle ale kurwa tak serio wskażcie mi partie, na którą można zagłosować z czystym sumieniem? To teoretycznie mamy wybór jak pomiędzy kiła, a rzeżączka. Pomiędzy gównem, a szczynami. W Polsce nie ma nawet na kogo głosować bo i tak każdy kolejny nas wydyma. Koryto te same tylko świnie się zmieniają.



Nigdy z gówna nie wyjdziemy z taką władzą!

[ Dodano: 2024-07-04, 21:01 ]
I ta twarz myślą nie skalana! Gratuluję wyborcom tego czegoś!
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2024-07-04, 21:38 2
Skoro już jesteśmy przy takiej tematyce, to dorzucę coś do puli:



Zgłoś
Avatar
skura77 2024-07-04, 21:44 8
Wszystko, co te kurwy z lewicy pierdolą, jest tak głębokie jak ich guru Biedroń.
Zgłoś
Avatar
Adam1610 2024-07-04, 21:46 1
Ja się rozpierdole 😁😁😁
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-04, 21:50 8
Caanonierka napisał/a:

🤣🤣🤣To wypowiedż z gatunku tych "...tory też były złe..."🤣🤣🤣



Bo tam są dobierani ludzie posłuszni. Oni mają realizować polecenia z góry. Pięknie to widać w czasie głosowania, tę tzw dyscyplinę parlamentarną. To co mamy to jest jebana patologia demokracji, która nie różni się bardzo od modelu z Korei Północnej. Jedyna różnica u nas polega na tym, że aby utrzymać rząd trzeba kontrolować większościowe media.
Zgłoś
Avatar
alewamdojebe 2024-07-04, 21:51 1
WhyDuck1 napisał/a:

Uśmiechnięci, europejscy, postępowi fajnopolacy zapewne wytłumaczą... prawda?



komu? prawicowy knur zawsze będzie tępym chamem
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-04, 21:54 2
KewinDeBrujne napisał/a:

No niby się śmiejemy i w ogóle ale kurwa tak serio wskażcie mi partie, na którą można zagłosować z czystym sumieniem? To teoretycznie mamy wybór jak pomiędzy kiła, a rzeżączka. Pomiędzy gównem, a szczynami. W Polsce nie ma nawet na kogo głosować bo i tak każdy kolejny nas wydyma. Koryto te same tylko świnie się zmieniają.



Posłuchaj Artura Bartoszewicza, bo często dobrze mówi. Na początek trzeba odpolitycznić władze lokalne wybierając ludzi bezpartyjnych z spośród lokalnych działaczy. Natomiast ja każdemu zawsze radzę - głosuj na nowych. Skreślić z listy w pierwszej kolejności tych z partii kiedykolwiek rządzących. Jak to zawiedzie to skreślać każdego kto wcześniej siedział w polityce.
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-04, 22:17
Caanonierka napisał/a:

🤣🤣🤣To wypowiedż z gatunku tych "...tory też były złe..."🤣🤣🤣



Szkoda było czasu na naukę. Trzeba było iść kraść. Fachowcy
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-07-04, 22:20 1
Caanonierka napisał/a:

🤣🤣🤣To wypowiedż z gatunku tych "...tory też były złe..."🤣🤣🤣



Ty, co tam w moskwie śmieciu pisowsko-konfiarski?
Zgłoś
Avatar
gieroj111 2024-07-04, 22:27 1
co ona pierdoli ? ktoś to zrozumiał?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie