18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
Pani poseł
Veni_Vidi • 2024-07-04, 18:59
Czy ktoś rozumie o co chodzi pani poseł uśmiechniętej koalicji?

Niektórzy wolą nie mieć więcej pieniędzy, a płacić niższe rachunki dlatego właśnie od wczoraj mamy nowe podwyżki. Są osoby, które tak to tłumaczą?

Zgłoś
Avatar
Analinator 2024-07-04, 22:30 4
Jak będzie problem z imigracją i stadem jurnych murzynów dobrym pomysłem jest wyjść na miasto i rozdać adresy posłanek z lewicy murzynom. Pierwszy raz w życiu jak murzyn będzie gwałcić i katować kobietę będę się cieszyć jak na sadola przystało 😎
Zgłoś
Avatar
misiowydom 2024-07-04, 22:44 1
A niech i wszystko drożeje mam to w dupie, szczekajcie i wyjcie dalej, miód na moje uszy 🙂
Zgłoś
Avatar
pulqita 2024-07-04, 22:46 5
WhyDuck1 napisał/a:

Uśmiechnięci, europejscy, postępowi fajnopolacy zapewne wytłumaczą... prawda?



Nie kurwa, przyznaję się i zwracam honor, zjebałem na tych wyborach. Do EP już głosowałem normalnie na Brauna.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-07-04, 22:47 1
Jaka pani poseł, teraz to się nazywa Poślica.
Zgłoś
Avatar
Velpi 2024-07-04, 22:50
Jak będziemy wolniej wydawać pieniądze, to będziemy mieć ich więcej.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-07-04, 22:51 8
gieroj111 napisał/a:

co ona pierdoli ? ktoś to zrozumiał?



Zapytaj lewaka, pruje się tu kilku, ale żaden nie wyjaśnia. Chyba najpierw muszą pobiec po instrukcje.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-07-04, 23:13 1
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-07-04, 23:19
O ty w dupe yeban , pierdolona, w kurve yebana suko.....
Zgłoś
Avatar
Limpid 2024-07-04, 23:21
Kurwa ale bełkot
Zgłoś
Avatar
Hedonistyczny 2024-07-04, 23:43 1
zwykła jebana populistka nawijajaca ludziom makaron na uszy.
Zgłoś
Avatar
Insugi 2024-07-04, 23:57 2
Najlepiej żeby każdy miał mniej a oni więcej najlepiej żeby wszystko kosztowało więcej a im mniej... 😱😂😂😂😂
Zgłoś
Avatar
miodziot 2024-07-04, 23:59
Uśmiechajmy się.
Zgłoś
Avatar
Insaner 2024-07-04, 23:59 8
rayananer napisał/a:

hehe oni dalej mysla, ze jestesmy głupi, czy próbują z nas zrobić głupców? xdd



Ale to nie ma znaczenia co ona mówi. 80% społeczeństwa to debile. Ponad połowa naszych rodaków nie rozumie zdań wielokrotnie złożonych. Żeby nie było, to nie tylko w Polsce tak jest. Ta babka pewnie sama sobie z tego zdaje sprawę, wie że jak już jej kazali przyjść do jakiejś śniadaniówki to coś tam trzeba popierdolić z kilkanaście minut, a pewnie już myśli o obiedzie czy zakupach.

Żeby być wybranym i mieć przez kilka lat fajna pensję, sporo przywilejów i immunitet wystarczy być rozpoznawalnym. Pojawiać się często w mediach, od czasu do czasu zrobić jakiś skandal czy inną szopkę. Obwiesić na 2 tygodnie przed wyborami wszystkie autobusy w mieście swoją gębą i imieniem i nazwiskiem. Do tego trzeba mieć pieniądze.

Praktycznie nikt z Was nie wymieni żadnych działań topowych polskich polityków. Dlaczego? Bo ich nie ma. Ci ludzie nie podejmują samodzielnie żadnych decyzji, nie mają żadnej odpowiedzialności. Ta baba po prostu chodzi po mediach i mówi co jej napiszą w przekazie dnia.

Tyle osób mało co się nie posra mówiąc o demokracji, a to wcale nie jest dobry ustrój. Garstkę ludzi do rządzenia wszystkimi wybiera motłoch, który nie kieruje się żadnymi logicznymi pobudkami, bo nawet nie wie najczęściej w czym bierze udział i na kogo głosuje. Ważne, żeby nazwisko się kojarzyło to tam "X" postawi. Demokracja jest dla krajów bardzo wysoko rozwiniętych i z wykształconym społeczeństwem (takich na świecie może bym wymienił z 2, 3).
Zgłoś
Avatar
lukasinsky 2024-07-04, 23:59
cezar910426 napisał/a:

Oni już mogą bezczelnie walić głupoty przed kamerami i kłamać w żywe oczy. Polacy i tak to kupią. 3 miesiące przed wyborami rzuci się kiełbasę jak psom i kupią. Durny naród. A ja jestem za tym żeby wszystko polikwidowali wpizdu. Pozabierać wszystko, podnieść ceny nawet i 3 razy. Może wtedy się KURWA obudzą jebane barany i pomyślą następnym razem przy karcie do głosowania. Tylko pis i po, pis i po....a obie partie powinny skończyć w komorze gazowej. Najważniejsze było wyjebać ze stołka kaczafiego to macie: ciapactwo, likwidację 14tki, wyższy prąd, gaz, robienie loda niemcom, pogrzebanie CPK . Chuj najważniejsze że jesteśmy uśmiechnięci na tej zielonej wyspie.



Ty głupi jesteś czy się najebaleś w czwartek?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-05, 0:04 1
Demokrację wymyśliła rozwinięta, inteligentna cywilizacja. Tam się sorawdza. To, że przyjęła ją dzicz, to nic dobrego. Dzikusami rządzi się brutalną siłą, jak w Afganistanie, Rosji, Korei Północnej. P0lska jest dziczą.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie