18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Pani Stasia
albatroz • 2011-09-03, 17:27
Pani Stasia była organistką w kościele, miała już prawie 70 lat na karku i była starą panną. Była podziwiana przez wszystkich parafian za swą dobroć i oddanie sprawom kościoła. Pewnego razu wpadł do niej ksiądz omówić szczegóły jakiejś kościelnej uroczystości. Pani Stasia zaprosiła duchownego do pokoju gościnnego i zaoferowała mu herbatkę. Ksiądz usiadł sobie wygodnie w stylowym fotelu, tak, że przed nim stały stare organy Pani Stasi. Ku wielkiemu zdziwieniu księdza, na organach tych stała szklanka wypełniona wodą, a co jeszcze bardziej zaniepokoiło księdza to fakt, że w szklance tej pływała prezerwatywa. Jak Pani Stasia wróciła z herbatką zaczęła się rozmowa. Ksiądz chciał jakoś delikatnie zacząć rozmowę o szklance wody i kondomie w niej pływającym, ale mu się nie udawało, więc postanowił zapytać wprost:
- Pani Stasiu, bardzo bym był rad, gdyby mi pani to wytłumaczyła - tu wskazał na nieszczęsną szklankę.
- Ooo tak, dobrze, że ksiądz pyta... Czyż to nie wspaniałe? Szłam sobie raz przykościelnym parkiem parę miesięcy temu i znalazłam tę małą paczuszkę na ziemi. Instrukcja na opakowaniu wyraźnie mówiła, że należy to umieścić na organie, zapewnić by było wilgotne i to wtedy ochroni przed roznoszeniem się chorób.... I wie ksiądz co? Przez całą zimę nie miałam grypy.
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-09-03, 17:49
albatroz, weź to przeczytaj sadistic.pl/instrakszyn-jak-poprawnie-tagowac-tematy-vt46622.htm
Zgłoś
Avatar
maychan 2011-09-04, 2:42 1
O kurwa regulamin
Zgłoś
Avatar
albatroz 2011-09-04, 15:38 3
Breaking the law ...
Zgłoś
Avatar
torpeda1 2011-09-04, 21:41
o Boże! Jaki suchar!!!!!!!!!!!!!!!

Wiesz co mnie bawi w Twoim dowcipie? To, że takiego suchara jeszcze tutaj nie czytałem.....................
Zgłoś
Avatar
XYZos 2011-09-04, 22:06
Fuck przeczytałem "była onanistką w kościele" i piwo dałem ;/ ale suchar potworny ;p
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2011-09-04, 22:18 2
Nie wiem o co chodzi więc wrzucam kota z prezerwatywą na głowie
Zgłoś
Avatar
S................n 2011-09-04, 22:48
torpeda1 napisał/a:

o Boże! Jaki suchar!!!!!!!!!!!!!!!

Wiesz co mnie bawi w Twoim dowcipie? To, że takiego suchara jeszcze tutaj nie czytałem.....................



Zgłoś
Avatar
Andrev 2011-09-05, 10:03
@Albatroz wchodzę sobie wkurwiony jak to zwykle bywa w poniedziałek żeby się odstresować jakimś zajebistym kawałem a tu jakaś kupa gównianego opowiadania z kubusia puchatka - no nie pocieszony jestem

a może ten kawał zajebałeś z "dlaczego ja?" lub "trudnych spraw" ??? to moja rada: zmień dostawcę TV i przestań pukać siostrę -.-
Zgłoś
Avatar
thexaw 2011-09-06, 4:19
Najgorsze jest to, że sie czyta tyle tekstu z nadzieja na jakąś zaj**tą puentę, a tu nie wiadomo czy już można się śmiać...
Zgłoś
Avatar
dupaCyckDupa 2011-09-07, 19:41
że nikt jeszcze nie nawiązał do karola hamburgera..
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-09-07, 19:43
dupaCyckDupa napisał/a:

że nikt jeszcze nie nawiązał do karola hamburgera..



Wkurwia to i jest usuwane.
Zgłoś