18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Pani wiceminister
Veni_Vidi • 2024-07-06, 16:48
Rząd ZAKAŻE wyjazdów na wakacje z własnymi dziećmi w trakcie roku szkolnego?!

Skandaliczny i absurdalny wywiad z wiceminister edukacji Katarzynę Lubnauer (Nowoczesna). Rodziny mają być zatrzymywane na granicy państwa, gdy będą chciały wyjechać na wakacje w trakcie roku szkolnego. Tak ma być egzekwowany obowiązek szkolny, a rząd "przygląda" się tym propozycjom.



A moja propozycja jest taka, żeby zlikwidować Ministerstwo Edukacji. Wszystkie szkoły zrobić prywatne, wtedy to rodzice zadecydują swoimi pieniędzmi, która szkoła przetrwa, ta co uczy j. polskiego i historii czy ta co uczy nowego komunizmu...
Zgłoś
Avatar
pochminick 2024-07-07, 9:55 1
To rozwiązanie funkcjonuje w Niemczech od lat. W sumie obowiązek szkolny, to obowiązek.

nunothegreat napisał/a:

yebaćpisy proszę się dalej uśmiechać .



Teraz już się nie uśmiechamy, teraz rżymy ze śmiechu z tobie podobnych ameb. Demony intelektu rodem z Konfy czy PiSu, ja pierdolę...
Zgłoś
Avatar
marianer7 2024-07-07, 10:51 1
przyznac sie kto golosowal na tych debili z po,
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-07-07, 12:39
A trzeba było nie zakazywać zadań domowych. Teraz to ani do szkoły nie chodzą, ani się nie uczą. Hoduje się ameby, które pójdą na nich głosować.
Zgłoś
Avatar
nunothegreat 2024-07-07, 15:16 1
pochminick napisał/a:

To rozwiązanie funkcjonuje w Niemczech od lat. W sumie obowiązek szkolny, to obowiązek.
Teraz już się nie uśmiechamy, teraz rżymy ze śmiechu z tobie podobnych ameb. Demony intelektu rodem z Konfy czy PiSu, ja pierdolę...



ryży chu* ci w dupe i rżyj sobie dalej
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2024-07-07, 16:13
Jebac tą tępą kurwę, już jej smalec chyba do czaszki uderzył.
Zgłoś
Avatar
Spychacz 2024-07-07, 17:10
nunothegreat napisał/a:

yebaćpisy proszę się dalej uśmiechać .



PIS zaglądałby Ci teraz do wyra i w odbyt, pasuje Ci to pisowski wyborco? ch*j z pisem i KO, która jest na najlepszej drodze do utraty mandatu rządzenia ale jak wróci PiS to zapomnij nawet o sadistic.pl
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-08, 0:18
Zapierdalałem do szkoły do ostatniej godziny lekcyjnej. Pamiętam do dziś ostatnią lekcję szkoły podstawowej, niesamowite uczucie. To dawało poczucie obowiązku i odpowiedzialności.

Teraz rodzice zabierają małolatów na wakacje kiedy chcą. Takie dziecko wyrasta na roszczeniowego głąba, którego w życiu nie zatrudniłbym. U mnie w firmie średnia wieku jest okołoemerytalna, młodzi są od dawania kasy, czyli naszymj klientami. Taki klarowny podział. Dzięki temu wszystko idzie jak burza, my pracujemy i zarabiamy, oni oddają nam swoje pieniądze. Proste.
Zgłoś
Avatar
pochminick 2024-07-08, 14:13 1
nunothegreat napisał/a:

ryży chu* ci w dupe i rżyj sobie dalej



Ależ nie musisz wszystkim opowiadać swoich zabaw z kolegami i mokrych fantazji.
Nikogo nie interesuje twoje życie piwniczaka.

[ Dodano 2024-07-08, 14:15 ]
marianer7 napisał/a:

przyznac sie kto golosowal na tych debili z po,



Ta kobieta nie jest z PO.
Jkbyś nie unikał szkoły, może byś doczytał.
Zgłoś
Avatar
Mariusz 2024-07-08, 20:25
Niech swoimi dzieciakami się zajmie. (uwaga, nie posiada, zresztą co się dziwić)
Zgłoś
Avatar
haggins 2024-07-08, 23:34
pazuzu napisał/a:

Pomysł oczywiście pojebany ale z drugiej strony patrząc na poziom inteligenci młodzieży a raczej brak poziomu to powinni spędzac w tej szkole dwa razy więcej czasu niż teraz 🙂



Rozumiem, że Ty nic nie rozumiesz.
Zgłoś
Avatar
Verdi 2024-07-09, 12:27
Jest to zasadny powód by uzupełnić tej kurwie niedobory żelaza pod żebrami
Zgłoś
Avatar
Długopłetwiec 2024-07-10, 14:27
I że ja głosowałem na KO, teraz idę na konfederację i pierdolę co się ma dziać to się będzie działo, stolika i tak nie wywrócą, ale przynajmniej będzie ciekawie.
Zgłoś
Avatar
madej200 2024-07-14, 12:10
To samo rozwiązanie funkcjonuje w Wielkiej Brytanii, pod kara grzywny srogiej. Uważam ze to zacny pomysł.
Zgłoś