18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
Pani wiceminister
Veni_Vidi • 2024-07-06, 16:48
Rząd ZAKAŻE wyjazdów na wakacje z własnymi dziećmi w trakcie roku szkolnego?!

Skandaliczny i absurdalny wywiad z wiceminister edukacji Katarzynę Lubnauer (Nowoczesna). Rodziny mają być zatrzymywane na granicy państwa, gdy będą chciały wyjechać na wakacje w trakcie roku szkolnego. Tak ma być egzekwowany obowiązek szkolny, a rząd "przygląda" się tym propozycjom.



A moja propozycja jest taka, żeby zlikwidować Ministerstwo Edukacji. Wszystkie szkoły zrobić prywatne, wtedy to rodzice zadecydują swoimi pieniędzmi, która szkoła przetrwa, ta co uczy j. polskiego i historii czy ta co uczy nowego komunizmu...
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2024-07-06, 16:49 15
To całe kurestwo nadaje się do utylizacji
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-06, 17:36 5
Pomysł oczywiście pojebany ale z drugiej strony patrząc na poziom inteligenci młodzieży a raczej brak poziomu to powinni spędzac w tej szkole dwa razy więcej czasu niż teraz 🙂
Zgłoś
Avatar
lokal.szczecin 2024-07-06, 17:37 2
i pomyslec ze ludzie na nia glosowali.
Zgłoś
Avatar
runner2 2024-07-06, 19:29 10
Pierdoli jak potłuczona. Nie ma w żadnym skandynawskim kraju takich głupot. Jedynie można stracić zasiłek na dziecko za nieusprawiedliwione nieobecności. Jeśli chcą brać przykład z krajów skandynawskich to najpierw niech wprowadzą pozytywne standardy z tych krajów. W szkołach w Polsce nawet problem z papierem toaletowym jest, o darmowych posiłkach nie wspomnę. Idiotka jebana. Gdzie są obietnice wyborcze, zająć się poważnymi sprawami a nie głupoty wymyślac
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2024-07-06, 21:21 3
Ktoś tych pajaców do kurwy nędzy wybiera! No więc skoro jest popyt na bezczelność, to są i bezczelni politycy.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-07-06, 21:25 3
runner2 napisał/a:

Pierdoli jak potłuczona. Nie ma w żadnym skandynawskim kraju takich głupot. Jedynie można stracić zasiłek na dziecko za nieusprawiedliwione nieobecności. Jeśli chcą brać przykład z krajów skandynawskich to najpierw niech wprowadzą pozytywne standardy z tych krajów. W szkołach w Polsce nawet problem z papierem toaletowym jest, o darmowych posiłkach nie wspomnę. Idiotka jebana. Gdzie są obietnice wyborcze, zająć się poważnymi sprawami a nie głupoty wymyślac



Chciałbyś skandynawskie podejście do dzieci i młodzieży w Polsce? Ja bym nie chciał, choćby dlatego, że dzieciak może wylądować w rodzinie zastępczej za pomówienia odnośnie złego prowadzenia się rodziców czy niedbałości o dzieci, Jednak - np. w GB - za nieobecności w szkole, nawet usprawiedliwione, dzieciak może zostać oddelegowany do szkoły kilkadziesiąt km od domu po to, by rodzice zrozumieli czym jest obowiązek szkolny. O zasiłku już napisałeś, można go też wtedy łatwo stracić
Zgłoś
Avatar
gorczański 2024-07-06, 22:02 4
Polityką się nie interesuje, nie wiem nawet z jakiej ona opcji jest.
Ale co do zasady popieram. Jak ja byłem gówniakiem to od września do czerwca dzień w dzień zapierdalałem do szkoły, czasem się udało wyżebrać jakiś dzień wolny na bolący brzuch czy coś. Teraz tym rodzicom całkiem odjebuje i tacy samo mądrzy są, jak i te ich kaszojady.
Zgłoś
Avatar
jawox 2024-07-06, 22:47 5
Bardzo ciekawe. To dlaczego ŻADNA władza nie zrobiła nic w sprawie dzieciaków romskich, które od lat 90tych miały głęboko w dupie edukację choćby podstawową (ich rodzice też) i co najwyżej uczęszczały/uczęszczają max do 6 klasy szkoły podstawowej. Tu nikt mordy nie otworzy, nawet dzielnicowy miał to w dupie. A tą starą raszplę to do "tolerancyjnej" Skandynawii wysłać na koszt państwa z biletem w jedną stronę. Ha tfu
Zgłoś
Avatar
runner2 2024-07-06, 23:08 3
darek1234 napisał/a:

Chciałbyś skandynawskie podejście do dzieci i młodzieży w Polsce? Ja bym nie chciał, choćby dlatego, że dzieciak może wylądować w rodzinie zastępczej za pomówienia odnośnie złego prowadzenia się rodziców czy niedbałości o dzieci, Jednak - np. w GB - za nieobecności w szkole, nawet usprawiedliwione, dzieciak może zostać oddelegowany do szkoły kilkadziesiąt km od domu po to, by rodzice zrozumieli czym jest obowiązek szkolny. O zasiłku już napisałeś, można go też wtedy łatwo stracić



Oczywiście że nie chce. Chodzi mi o to że jeśli taka wariatka ch e wprowadzać jakieś durne pomysły to najpierw niech zobaczy że tam mają też inne standardy których już polskie państwo zapewnić naszym dzieciom nie potrafi. Tak jak wspomniany dostęp do tak prozaiczny papier toaletowy.
Najpierw państwo powinno zająć się podstawowymi problemami. Zamiast się wpierdalać czy ja chce dziecku zrobić tydzień wakacji w Hiszpanii czy chuj wie gdzie. A może ja mogę dostać urlop tylko w marcu. to co nie wyjade na wakacje? bo idiotka sobie wymyśliła?
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-07-06, 23:47
Zakaże... Venividi ty analfabeto.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2024-07-07, 3:07 3
Lewactwo do wora a wór do jeziora. Kurwa pytam się kto ich wybrał?
Zgłoś
Avatar
M883 2024-07-07, 6:46 1
pazuzu napisał/a:

Pomysł oczywiście pojebany ale z drugiej strony patrząc na poziom inteligenci młodzieży a raczej brak poziomu to powinni spędzac w tej szkole dwa razy więcej czasu niż teraz 🙂



Tylko, że takie rozwiązanie to fikcja. W połowie szkół ponadpodstawowych młodzież chodzi tak, żeby mieć 50% frekwencji, a rodzice mają to w pompce.

[ Dodano: 2024-07-07, 06:50 ]
Była kiedyś taka seria dokumentów na TVP "Bez Komentarza", gdzie puszczano wypowiedzi polityków - a jakże - bez żadnych komentarzy. Jeden z odcinków był poświęcony Wałęsie. Ostatnia wypowiedź tego odcinka brzmiała mniej więcej tak: "ludzie narzekają, że jestem mało inteligentny, że gadam głupoty, że jest im za mnie wstyd. A ja im na to, że mają takiego prezydenta, jakiego sobie wybrali." Tę wypowiedź dedykuję wszystkim wyborcom tej pani.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-07-07, 8:27
AlbertoNihilo ty masz Kretynizm wrodzony.
Dalsze badania są zbędne, diagnoza jest oczywista.
Zgłoś
Avatar
nunothegreat 2024-07-07, 8:27
yebaćpisy proszę się dalej uśmiechać .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie