18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
tranzystor 2015-07-02, 21:10 1
eMJay8086 napisał/a:

Bezczelna telefoniczna kurwa.
Na szczęście takie rzeczy można zgłaszać - o nękanie.



Tylko niestety te zgłoszenia gówno dają, bo nawet jakbyś im założył sprawę w sądzie, to wygrają. Stać ich na lepszego prawnika.
Zgłoś
Avatar
gandolfini 2015-07-02, 21:18
"Pani pierwsza zaczęła nie rozumieć" Szkoda, że tak krótko rozmawiali, bo ciekawy dialog mógł wyniknąć dalej
Zgłoś
Avatar
wojakov 2015-07-02, 21:22 9
Ja tam tylko pracuje, nikogo nie zmuszam do brania pożyczki, nie dzwonię z włażeniem w dupę czy ktoś łaskawie weźmie lichwę, sami przychodzą, wiedzą na co się zgadzają bo są informowani, jak pracujesz w mcdonaldzie to nie boli cie dupa, że sprzedajesz syf z kartonu ludziom? Jedni warci drugich, spasione grubasy z maca i sprzedawcy za ladą co im to podają.

To tylko praca, jak każda inna.
Zgłoś
Avatar
h................o 2015-07-02, 21:28 3
To chyba olejnik do niego zadzwoniła
Zgłoś
Avatar
snik0 2015-07-02, 21:38
gustav665 napisał/a:

dobry,kulturalny troll na poziomie, a ta suka z prowidenta ma głos jak najgorszy typ żony, współczuję jej mężowi, pewnie przed 60tką strzeli se w łeb, bo będzie miał dość tej baby. Aż głośniki zawyły z bólu jak się odezwała.


tzn jaki? każdy typ żony jest najgorszym typem żony...
Zgłoś
Avatar
chetek 2015-07-02, 21:50 15
@up

Jak to każdy? A cudza żona?
Zgłoś
Avatar
S................n 2015-07-02, 22:05 17
@wojakov

Jak dajecie pożyczki patologii i gówniarzom to miejcie do siebie pretensje, bo takim nawet założenie sprawy w sądzie kończy sie na jakichś pracach w czynie społecznym. Z resztą, normalny, zdrowy psychicznie człowiek nigdy do was nie przyjdzie, bo chociaż by był przyciśnięty do muru to woli skoczyć z mostu niż skorzystać z waszych "usług". I dziwię się, że rzecznik praw konsumenta nie zamknął wam tego burdelu w chuj, z powodu wyzysku.
Zgłoś
Avatar
W................. 2015-07-02, 22:31 33
Swego czasu też odziedziczyłem po kimś numer, jak sobie kupiłem kartę w salonie do 3G i postanowiłem, że w sumie nie ma sensu kupować modemu, kupię sobie do niej od razu telefon z 3G w promocji i będzie służył za modem. Już pierwszego dnia zaczęły się telefony od providentów, jakaś-tam-gotówka i innych srentów. Też nie chciałem się im przedstawiać i też były z tego tytułu śmieszne dyskusje. Jeden uparciuch bardzo chciał mi udowodnić, że jestem poprzednim właścicielem i zaczął grozić przysłaniem windykatorów, no to zacząłem go podjudzać, że chętnie im zmarnuję trochę czasu, zapraszam, podałem adres, jestem w domu, niech tylko czegoś spróbują wobec mnie jako obcej osoby bez związku ze sprawą, to się posrają. Dla pewności zaprosiłem współpracowników. Przyjechało czterech, otworzyłem im drzwi z uśmiechem i słowami "nie przekraczamy progu", wepchnęli mnie do środka, jeden od razu potknął się o buty w przedpokoju i walnął głową w kaloryfer , z pokoju wypadli moi dwaj koledzy, po godzinie policja przyjechała po czterech zapłakanych i zakrwawionych fiutków związanych w trytki, odebrała nagranie rozmowy i zeznania... pełna kulturka. Sprawa o odszkodowanie od firemki kredytowej toczy się do dziś. Miałem jeszcze jakieś próby telefonów, ale kazałem im już spadać na drzewo. Dziś podobno już takich akcji nie odpierdalają - parę razy się sparzyli i widocznie nauczyli się moresu.
Zgłoś
Avatar
Tekwondo 2015-07-02, 22:40 2
jacy prawnicy? pracowałem chwilę jako windykator telefoniczny, sprawy o nękanie zgłasza się na policję i są ścigane z urzędu, Art. 190a KK, najlepsze ze dzwoniący jest pociągany do odpowiedzialności a nie firma, dlatego bardzo kazali nam na to uważać
Zgłoś
Avatar
hardowski 2015-07-02, 22:46 5
wojakov napisał/a:

Ja tam tylko pracuje, nikogo nie zmuszam do brania pożyczki, nie dzwonię z włażeniem w dupę czy ktoś łaskawie weźmie lichwę, sami przychodzą, wiedzą na co się zgadzają bo są informowani, jak pracujesz w mcdonaldzie to nie boli cie dupa, że sprzedajesz syf z kartonu ludziom? Jedni warci drugich, spasione grubasy z maca i sprzedawcy za ladą co im to podają.

To tylko praca, jak każda inna.



Ty może i nie... Ale reszta twoich skurwiałych koleżków z firmy obdzwania... I nie tylko meneli, ale osoby starsze i mniej zaznajomione z tego typu sprawami, wciskając im na siłę złodziejską lichwę... W normalnym kraju tą mafię, w której pracujesz, by już dawno rozkurwili na cztery strony, a jej szefostwo by powiesili.
No tak tylko tu mamy Polskę...
Zgłoś
Avatar
Hereticus 2015-07-02, 23:35
Provident to mafia.
Zgłoś
Avatar
minister90 2015-07-02, 23:39
dane mi było pracować na studiach na słuchawce zarówno w sprzedaży (wciskanie ludziom usług telekomunikacyjnych jednego z wiodących operatorów w Polsce) jak i firmie windykacyjnej (firma prowadząca windykację zewnętrzną między innymi też Providenta). Druga opcja dużo ciekawsza, a podobnych sytuacji jak z tej rozmowy było mnóstwo, z czego znaczna część to jednak byli ściemniacze.

Też na początku zdarzało mi się spinać tak jak ta laska na słuchawce, co wynikało z konieczności trzymania się narzuconych scenariuszy rozmów. Miesiąc przed zwolnieniem się miałem tak wyjebane na tę pracę, że prowadziłem luźniejsze gadki z dłużnikami i co?... zrobiłem najlepszy odzysk w całej swojej półrocznej karierze windykatora telefonicznego. Wiem, że pewnie gdybym pracował tam dłużej, ktoś w końcu na odsłuchach by się dopierdolił do tego, ale na szczęście nie zdążył.
Zgłoś
Avatar
Baro 2015-07-03, 0:37
gustav665 napisał/a:

dobry,kulturalny troll na poziomie, a ta suka z prowidenta ma głos jak najgorszy typ żony, współczuję jej mężowi, pewnie przed 60tką strzeli se w łeb, bo będzie miał dość tej baby. Aż głośniki zawyły z bólu jak się odezwała.



No ale czego mu współczujesz? Ktoś mu kazał kurwa? Zmusił pod groźbą egzekucji? Jak wybrał tak ma. Jak zrozumie swój błąd to niech się rozwiedzie, zamiast strzelać sobie w łeb.
Zgłoś
Avatar
Stnq 2015-07-03, 0:50
@Hardowski

Jesteś idiotą. W każdym kraju takie coś znajdziesz, nic nie jest rozkurwione a jedynych, których się wiesza, to debili takich jak ty.
Zgłoś
Avatar
W................. 2015-07-03, 1:15
Hereticus napisał/a:

Provident to mafia.



Nie trzeba być mafią, żeby mafia się Ciebie bała. Mafia to nic innego jak zorganizowana grupa gości, którzy nie boją się uszkodzić drugiego człowieka i wiedzą (wbrew pozorom), jak to zrobić w granicach prawa lub w taki sposób, żeby potencjalnie za wiele za to nie groziło. Tak zwana "mafia" to nic innego jak grupa ludzi, którzy potrafią oceniać ryzyko i jeśli coś im się opłaca, to w to wchodzą.

Jeśli chcesz być mocniejszy, musisz im tylko uświadomić, że coś im się nie opłaca, a odpuszczą.

Nie mylić z bandytami, desperatami pod kreską, których nawet mafia najchętniej zamiotłaby pod dywan.

Jeśli chcesz wiedzieć, czym jest mafia (taka już dobrze rozbudowana), obejrzyj sobie serial Ray Donovan. Nie bez kozery w serialu tym pojawia się postać recydywisty, który świadczy konsultacje producentom filmów fabularnych To taka mała podpowiedź
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie