18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się


Dostała za to lagoterapię. Afganistan

2022-12-06, 14:55
Jaka wspaniała, egzotyczna kultura!
A jak to lewaki mają w zwyczaju mówić: odmienne kultury należy szanować.
No to szacun! :lol:

2022-12-06, 21:01
Nie wiem o co tu chodzi. Czemu ona nie jest dzielna, silna i niezalezna? Widzialem na netflixie jak kobieta pokonuje zlych oprawcow. Czemu ona sie tak z nimi szczypie? Kiedy ich pogoni? Moze pasuje wyslac tam troche Polek. One przezyly pieklo kobiet w Polsce wiec takie dziadki w turbanach na pewno im nie straszne

2022-12-06, 21:10
Cycu320 napisał/a:

Przyjeżdżają tacy do Europy i gardzą tutejszymi wartościami, prawem i wolnością. Chcą prawa szariatu i usuwania znaków i symboli innych religii oraz wszelkich LPG +owskich tęcz ponieważ to ich obraża. Nie pracują całymi pokoleniami, siedzą na socjalu i stękają że sezon grzewczy zbyt późno się zaczyna. Bo w ich chacie, gdzie kiedyś mieszkali, z gówna trawy i patyków grzejniki grzały od 1 wrzesnia. W Iranie mordują ludzi za protesty i brak szmat na glowie a europejskie suki feministki wspierają kobiety które chodzą w tym z przymusu bo tak ich bóg karze, dziadek babka ojciec i brat. j***ć ich PRONDEM


Wszedłem tylko po to, żeby dać Ci piwo
:mrgreen:

2022-12-07, 00:24
Problem jest w tym, że jedni chcą szariatu, batożenia, chłosty, biczowania itp itd., a inni skrajnej lewicowej "wolności"i liberalizmu, przyzwolenia na LGBT++, pedofilię, zoofilię, tysiące i jednej płci. Rozumiecie o co mi chodzi?! W europie pojawiają się dwie skrajności!! Daleki jestem od napie**alania kobiet batem, ale daleki też jestem aby zgodzić się na lewicowe pomysły chorych umysłów LGBT++++++!!!

2022-12-12, 21:10
Współczesna Europa, a w szczególności zgniły zachód, zatraciła wszelkie wartości. I to z tego powodu jest otwarta na nowe, niekoniecznie bezpieczne dla swojego wygodnictwa idee. Nie wiem co gorsze - tak demonizowani "ekstremiści" islamscy czy zdegenerowane lewactwo działające ponad rozsądnym prawem. Lewactwo, któremu pozwala się na demoralizowanie dzieci. Lewactwo zabijające naszą Europę poprzez mordowanie nienarodzonych dzieci oraz starych "niepotrzebnych" ludzi.