18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Panienka w pubie
meszamorum • 2011-12-14, 18:05
Sexowna młoda dziewczyna podeszła do mnie w klubie wczorajszej nocy.
''Chciałbyś postawić mi parę drinków?'' - wyszeptała mrugając.
''Oczywiście'' - odpowiedziałem i poszedłem z nią do pobliskiego pubu.
Po wspólnym wypiciu 5 drinków w ciagu 20 minut lekko ja szturchnąłem:
''Założę się, że jesteś typem dziewczyny, co używa mężczyzn, by się upić i nigdy nie daje niczego w zamian, co nie?'' - spytałem.
''Tu mnie masz'' - odrzekła roześmiana.
Heh, nie dzisiaj! - pomyślałem, bawiąc się trzymanym w dłoni pustym opakowaniu po Rohypnolu...

Zgłoś
Avatar
Mymłon 2011-12-14, 19:27
później mina jej zrzedła
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2011-12-14, 21:12 10
Trafiła kosa na kamień, nie ma nic za darmo koleżanko
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2011-12-14, 21:31 31
meszamorum napisał/a:

Sexowna młoda dziewczyna ....

Zgłoś
Avatar
misiu 2011-12-14, 22:03 1
klasyka podrywu w barze .
Zgłoś
Avatar
mientki 2011-12-14, 22:14 1
@BrunerOvned

Do "tego czegoś" ze zdjęcia to już ruchający owe coś powinien sobie zaaplikować Rohypnol..
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-12-14, 22:23 1
@BrunerOvned
W kawale była mowa o dziewczynie a nie o wielorybie.
Zgłoś
Avatar
m................i 2011-12-14, 23:22
Jest na allegro?????
Zgłoś
Avatar
BlueChampion 2011-12-15, 0:20
czy wieloryb jest na allegro? szczerze mowiac nie wiem, ale mozesz sprawdzic. jakbys chcial sobie jakiegos wielorybka zamowic, to mi tez zamow dwa albo trzy...
Zgłoś
Avatar
przemyslaw105 2011-12-15, 7:14
Tylko nie licz, że ci w jednej paczce wyślą.
Zgłoś
Avatar
hedd 2011-12-15, 8:35
Za pół godziny otwierają najbliższą aptekę! Mam nadzieję, że ten lek nie jest na receptę, to może w końcu porucham...
Zgłoś
Avatar
decode21 2011-12-15, 8:55 1
hedd napisał/a:

Za pół godziny otwierają najbliższą aptekę! Mam nadzieję, że ten lek nie jest na receptę, to może w końcu porucham...



Pierwsze musiałbyś odważyć się zaproponować jej drinka, co już stawia cię na przegranej pozycji! Poza tym za taki numer straciłbyś swoją parówkę z jajkami!
Zgłoś
Avatar
hedd 2011-12-15, 9:02
up: "Seksowna młoda dziewczyna podeszła do mnie w klubie wczorajszej nocy. Chciałbyś postawić mi parę drinków?"
Zgłoś
Avatar
golip 2011-12-15, 10:50
Cytat:

Flunitrazepam (Flunitrazepamum) (ATC: N05 CD03) – lek z rodziny benzodiazepin sprzedawany pod nazwą Rohypnol. Działa podobnie do innych leków z tej grupy, ale wyróżnia się aktywnością: jest 7-10 razy silniejszy niż diazepam (Relanium). Po połączeniu z alkoholem powoduje trwającą kilka godzin amnezję. Ta właściwość flunitrazepamu sprawia, że bywa on używany jako pigułka gwałtu.

W Polsce lek ten znajduje się na wykazie środków psychotropowych w grupie III-P. W USA flunitrazepam zaklasyfikowany jest jako substancja o dużym potencjale nadużycia i braku zastosowań medycznych. Alkohol osłabia działanie flunitrazepamu. Dawki powyżej 3 mg nie wykazują silniejszego działania niż 1 lub 2 mg.

Do 2006 roku preparat był w Polsce zarejestrowany i dostępny w aptekach pod nazwą handlową: Rohypnol tabl. 0,001 g x 10 szt.. Obecnie preparat jest wyrejestrowany i dostępny wyłącznie w trybie importu docelowego.



Cytat:

Za pół godziny otwierają najbliższą aptekę! Mam nadzieję, że ten lek nie jest na receptę, to może w końcu porucham...



Także nie jest dostępny w aptece i nie poruchasz
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2011-12-15, 10:58
hedd napisał/a:

Za pół godziny otwierają najbliższą aptekę! Mam nadzieję, że ten lek nie jest na receptę, to może w końcu porucham...



hedd napisał/a:

up: "Seksowna młoda dziewczyna podeszła do mnie w klubie wczorajszej nocy. Chciałbyś postawić mi parę drinków?"



Widzę, że offtop leci jak nic Hedd, drążysz temat... dawaj Chłopie maila, prześlę Ci foto tej laski! Będziesz ją miał na własny użytek do fap time'u - może być tylko Twoja
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie