18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33

Panika podczas parady Kansas City Super Bowl w ostatnią środę.
Pijany kierowca ścigał się przez miasto z policją, podczas gdy tysiące ludzi zebrało się już na poboczu drogi.
Zgłoś
Avatar
mloncur 2020-02-10, 15:23 19
gdzie ta panika?
Zgłoś
Avatar
Isakpm 2020-02-10, 16:09 10
Czemu w jezyku wroga?
Zgłoś
Avatar
siwybis 2020-02-10, 18:18 1
Ten co spierdalał to chyba spadnie ze wszystkich schodów czterech komisariatów.
Zgłoś
Avatar
Kali111 2020-02-10, 18:22 2
5 gwiazdek - koleś musiałby przemalować wóz w garazu
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2020-02-10, 19:26
To była kanada, więc go grzecznie prosili, czy mógłby przestać, w us i a pewnie zakończyłby dużo szybciej z podwyższonym poziomem ołowiu we krwii.
Zgłoś
Avatar
Warchlak1920 2020-02-10, 20:43 3
hellbwoi napisał/a:

To była kanada, więc go grzecznie prosili, czy mógłby przestać, w us i a pewnie zakończyłby dużo szybciej z podwyższonym poziomem ołowiu we krwii.



Tak się składa, że Kansas City jest w USA, więc ... no nie wiem co Ci powiedzieć.

Za dużo postronnych osób, więc pewnie dlatego nie strzelali.
Zgłoś
Avatar
t................i 2020-02-10, 20:45 1
Ja pierdole ale panika... panike to mial Twoj stary jak cie zobaczyl w szpitalu, chcial cie wpierdolic z inkubatorem do okna zycia ale nie chciales wejsc, no taki chuj i tak juz zostales i nam serwujesz ten badziew z opisem tak pasujacym jak slowo „ruchalem” w twojej smierdzacej japie!
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2020-02-10, 23:03
Emocje jak na grzybobraniu.
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2020-02-10, 23:45
Warchlak1920 napisał/a:

Tak się składa, że Kansas City jest w USA, więc ... no nie wiem co Ci powiedzieć.
Za dużo postronnych osób, więc pewnie dlatego nie strzelali.



coś mnie się pojebało z kanadą ale czemu? albo autor zmienił tytuł. albo zbyt mało whisky w organizmie.
Zgłoś
Avatar
mrfreak16 2020-02-11, 0:10 1
tedigredi napisał/a:

Ja pie**ole ale panika... panike to mial Twoj stary jak cie zobaczyl w szpitalu, chcial cie wpie**olic z inkubatorem do okna zycia ale nie chciales wejsc, no taki ch*j i tak juz zostales i nam serwujesz ten badziew z opisem tak pasujacym jak slowo „r*chalem” w twojej smierdzacej japie!



Ja pierdole, następny twór gimbazy
Zgłoś
Avatar
Zcarg 2020-02-11, 0:47
To Pinkman
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-02-11, 0:58 1
O tznaczy że Kanada leży w USA!? W dodatku w Kansas City.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-02-11, 2:46 2
tedigredi napisał/a:

Ja pierdole ale panika... panike to mial Twoj stary jak cie zobaczyl w szpitalu, chcial cie wpierdolic z inkubatorem do okna zycia ale nie chciales wejsc, no taki chuj i tak juz zostales i nam serwujesz ten badziew z opisem tak pasujacym jak slowo „ruchalem” w twojej smierdzacej japie!



Zamknij jape szczylu i nie wpierdalaj się jak dorośli rozmawiają..... Hitlerjugendamt by się przydał od zaraz bo szczyle się rozbestwiły za dużo czasu mają na pierdoły kiedyś nie do pomyślenia teraz norma....
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2020-02-11, 3:48
hellbwoi napisał/a:

coś mnie się pojebało z kanadą ale czemu? albo autor zmienił tytuł. albo zbyt mało whisky w organizmie.



Pojebało ci się bo Kanada i Kansas są na literkę K, więc albo za dużo whisky, albo za mało mózgu w organizmie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie