18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
Halman 2020-11-20, 18:01 8
Myślałem że ja inaczej zeszmacą ale tak też dobrze...
Zgłoś
Avatar
iskiera2 2020-11-20, 18:46 2
Zepsuli chłopu żone
Zgłoś
Avatar
Silverface 2020-11-20, 19:05 6
1gdz. później.

"Kochanie chodź do łózka, dziś nasza noc poślubna!"

"Kofanie głofa mnie bofi, może wezfał byś kaletkę"
Zgłoś
Avatar
A................r 2020-11-20, 19:40 11
dobre takie sytuacje są by po cipce zmacać trochę
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2020-11-20, 20:04 1
Nie wiem co napisać, może wszystkiego chujoweg na nowej drodze pożycia.
Zgłoś
Avatar
hujoczita 2020-11-20, 21:08 1
Papieskie wesele, zamiast tortu kremówki.
Zgłoś
Avatar
picolo 2020-11-21, 18:30
Dźwięk zamykanego windowsa pasowałby tu idealnie.
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2020-11-21, 23:38 1
Dlatego na Amerykańskich weselach, Para odjeżdża samochodem zaraz na samym początku zanim coś się stanie, z napisem " Just Maried " i puszkami za zderzakiem, zostawiając:
Braci, siostry, matki, teściowe, wesołych wójków i ich pieprzne dowcipy, ojców dziadków, zazdrosnych byłych, kolegów, koleżanki, pracodawców, i pracowników.
zostawiają im parę skrzynek wódki, żeby mogli sobie ulżyć i skasować stres.

tylko w Polscejest:
Gorzko gorzko, otrzepiny, swińskie zabawy balonami, jakieś konkursy o butelkę wódki, tańce, mordobicia, rzygania psucie umeblowania, wywalaie tortów, podpalanie sukienek, wywalanie tortu, poslizgi, podrzucania, i noc poślubna zaczyna się na Ojomie, a modowy miesiąc w kołniezu, albo w gipsie.


Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2024-02-19, 19:40
Dobre hehe
AdamBrown napisał/a:

Dlatego na Amerykańskich weselach, Para odjeżdża samochodem zaraz na samym początku zanim coś się stanie, z napisem " Just Maried " i puszkami za zderzakiem, zostawiając:
Braci, siostry, matki, teściowe, wesołych wójków i ich pieprzne dowcipy, ojców dziadków, zazdrosnych byłych, kolegów, koleżanki, pracodawców, i pracowników.
zostawiają im parę skrzynek wódki, żeby mogli sobie ulżyć i skasować stres.
tylko w Polscejest:
Gorzko gorzko, otrzepiny, swińskie zabawy balonami, jakieś konkursy o butelkę wódki, tańce, mordobicia, rzygania psucie umeblowania, wywalaie tortów, podpalanie sukienek, wywalanie tortu, poslizgi, podrzucania, i noc poślubna zaczyna się na Ojomie, a modowy miesiąc w kołniezu, albo w gipsie.

Zgłoś