18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Panowie przykładni
kashan • 2013-06-11, 23:02
Dzisiaj, tj. 11-06-2013 ok godziny 19:50 w drodze pomiędzy miejscowością Kędzierzyn-Koźle a Pyskowicami na skrzyżowaniu wyjechał przede mnie radiowóz. Pomyślałem że będe musiał zamulac żeby nie zatrzymali za "zwykłą" jazdę. Zaskoczyli mnie chłopaki. Numer boczny radiowozu Opel Astra G: 808. Rejestracja HPJ 808.
Zanim zdążyłem wyciągnąć telefon, w terenie zabudowanym nie mogłem ich dogonić (dla nieświadomych, teren zabudowany = max 50 km/h). Reszte widać na filmiku. Dojeżdżałem do miejscowości Ujazd. Następnie widziałem ich tam stojących na lokalnej stacji benzynowej. Chłopaki jechali BEZ SYGNAŁU. Duma i chluba obrońców martwego kodeksu i obowiązujących przepisów



Nie było bo moje

P.S.
Wyłącznie dla Sadistic.pl
Zgłoś
Avatar
nomad90 2013-06-12, 10:42 4
Zgłoś
Avatar
gongo 2013-06-12, 13:08 3
Ot kurwa jaki zapierdala 130 na 90 i pierdoli na kogoś ze przekroczył predkosc
Zgłoś
Avatar
Midnight_mover 2013-06-12, 17:59
Uważaj, bo podobna akcja była niedaleko mnie w Witowie, gdzie goście nakręcili podobny filmik i zanieśli go na policje w celu ukarania funkcjonariuszy. Okazało się, że policja nie była w stanie określić kto prowadził radiowóz, natomiast gościu który dostarczył filmik stracił prawo jazdy z powodu zbyt wielu wykroczeń (jechał cały czas za radiowozem filmując ich) .....
Zgłoś
Avatar
P................y 2013-06-13, 1:18 1
Czasem można spodziewać się mandatu na podstawie nagrania z kamery na tyle radiowozu. Słyszałem, że potrafią tak to zagrać, chamskie, bo chamskie, ale co panie zrobisz? Źle nie życzę, ale sam nie czuję się komfortowo jadąc za nimi.
Zgłoś
Avatar
r................h 2013-06-13, 1:58 1
pan listonosz już idzie do ciebie z mandacikiem xD
Zgłoś
Avatar
Ratilt 2013-06-13, 17:13 4
kashan napisał/a:

Ja pierdziele, ilu obrońców zwierząt nagle się znalazło... ciekawe... chyba za dużo na kozy patrzycie i szkoda wam się zwierzyny robi



Chłopie, jesteś żałosny. Chciałeś ... no nie wiem, zaszpanić filmikiem czy co (?), zostałeś pojechany jak bura suka i zamiast się zamknąć i przyjąć krytykę, dalej brniesz w swoje gówniane przemyślenia
Zgłoś
Avatar
Ulairi 2013-06-13, 17:22 1
@zayer1 wybacz, nie rozumiem Twojego toku myslenia, ta policja co lapie "piratow" drogowych, wystawia mandaty za lamanie przepisow, moze bezkarnie lamac prawo? co jak co, ale to oni powinni swiecic przykladem jak nalezy bezpiecznie zachowywac sie na drodze...
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2013-06-13, 17:23 5
kashan napisał/a:

Ja pierdziele, ilu obrońców zwierząt nagle się znalazło... ciekawe... chyba za dużo na kozy patrzycie i szkoda wam się zwierzyny robi


Ojej jakiś Ty oburzony, że Cię z błotem zmieszali

Jedyne zwierzę jakie widzę w tym temacie to Ty, ośle
Zgłoś
Avatar
GrzesMk4 2013-06-13, 17:33
trzebyło się przypiąć do nich i zapierdalać a nie sie srasz
Zgłoś
Avatar
jeloo 2013-06-13, 17:49 2
@ulairi

Ja nie wiem ale on chyba nie miał zamiaru bronić policji, jedynie uderzył w hipokryzję autora tematu. I w sumie się z nim zgadzam. Dlaczego?
1) Najpierw autor pisze, że myślał, że będzie się za nimi wlókł 50 km/h w terenie zabudowanym. Czyli siłą rzeczy zakładał, że sobie pomknie trochę szybciej.
2) Dalej jedzie za nimi 130k/h na ograniczeniu do 90km/h żeby pokazać jacy to oni źli. Samemu robiąc to co oni.
3) Ba, jakby tego było mało, przy 130km/h szukał gdzieś telefonu, potem szukał w nim aparatu a potem jedną ręką nagrywał panów policjantów.

Nie no sorry... Ale to już naprawdę jest hipokryzja i robienie z kogoś wariata samemu będąc niewiele lepszym od tych co jechali z przodu
Zgłoś
Avatar
Provid3r 2013-06-13, 17:56 1
O ty konfiturko .
rośnie wrzód na dupie społeczeństwa,społeczniaków nigdy mało
Zgłoś
Avatar
snowby 2013-06-13, 17:58 3
Jacy wy jesteście pojebani... Organy nadzorcze leją wam na mordę, a wy udajecie, że deszcz pada! Prawo jest po to żeby go przestrzegać! Jeśli nie rozumieją tego jednostki sprawujące władzę, to chyba coś jest tutaj nie tak. Jeszcze gorsi jesteście wy, taką postawą tylko to kultywujecie. Policja jeździ sobie jak chce, a wy zapierdalajcie tydzień na 300 zł mandat, za złamanie kuriozalnych przepisów. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze. Zaczyna się od psa w radiowozie, a na prokuratorze kończy. Samowolka, robią co chcą we własnym folwarku. Banda kretynów...
Zgłoś
Avatar
barthosh 2013-06-13, 18:13
Panie co to za czasy, żeby za psami biegać...
Zgłoś
Avatar
BeRu 2013-06-13, 18:30
No ! Widzę Cisową musiałeś mijać ,
Zgłoś
Avatar
KotletyDrobiowe 2013-06-13, 19:14
czym jeździsz Kashan ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie