18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Panowie przykładni
kashan • 2013-06-11, 23:02
Dzisiaj, tj. 11-06-2013 ok godziny 19:50 w drodze pomiędzy miejscowością Kędzierzyn-Koźle a Pyskowicami na skrzyżowaniu wyjechał przede mnie radiowóz. Pomyślałem że będe musiał zamulac żeby nie zatrzymali za "zwykłą" jazdę. Zaskoczyli mnie chłopaki. Numer boczny radiowozu Opel Astra G: 808. Rejestracja HPJ 808.
Zanim zdążyłem wyciągnąć telefon, w terenie zabudowanym nie mogłem ich dogonić (dla nieświadomych, teren zabudowany = max 50 km/h). Reszte widać na filmiku. Dojeżdżałem do miejscowości Ujazd. Następnie widziałem ich tam stojących na lokalnej stacji benzynowej. Chłopaki jechali BEZ SYGNAŁU. Duma i chluba obrońców martwego kodeksu i obowiązujących przepisów



Nie było bo moje

P.S.
Wyłącznie dla Sadistic.pl
Zgłoś
Avatar
ravn 2013-06-13, 21:00
Kashan piwo. Krytykujący mają ostry ból dupy widzę, zapewne pieski w rodzinie.
Zgłoś
Avatar
Tommy_92 2013-06-13, 22:13
a chwilę później dostałeś mandat za przekroczenie prędkości Ładnie Cię chłopaki podpuścili
Zgłoś
Avatar
kashan 2013-06-13, 22:58
Mandatu nie dostałem, przynajmniej jeszcze, jak coś się zmieni poinformuję

Widzę że banda idiotów i jak to ktoś użył określenia "baran"`ów niepostrzegających świata jakim jest na prawdę, szuka jedynie powodu aby się wyżyć i przeżyć wewnętrzny orgazm narcyza. Ale co ja piszę... nie ruszaj gówna bo zacznie śmierdzieć... ciekaw jestem jak to zrozumiecie
Zgłoś
Avatar
dlugowieczny 2013-06-13, 23:12 3
kashan napisał/a:

Mandatu nie dostałem, przynajmniej jeszcze, jak coś się zmieni poinformuję

Widzę że banda idiotów i jak to ktoś użył określenia "baran"`ów niepostrzegających świata jakim jest na prawdę, szuka jedynie powodu aby się wyżyć i przeżyć wewnętrzny orgazm narcyza. Ale co ja piszę... nie ruszaj gówna bo zacznie śmierdzieć... ciekaw jestem jak to zrozumiecie



Stary daj se siana. Wyszedłeś na idiotę i nic tego nie zmieni. Najpierw narzekasz, że będziesz się wlókł za radiowozem, żeby potem pokazać swoją totalną głupotę. Nie dość, że łamiesz przepisy, narażasz innych uczestników ruchu kamerując telefonem, to jeszcze się tym chwalisz. Funkcjonariusz powinien dostać mandat i rzecz jasna, tobie też powinni dojebać z górnej półki, plus punkty karne. Może byś zmądrzał.

ravn napisał/a:

Kashan piwo. Krytykujący mają ostry ból dupy widzę, zapewne pieski w rodzinie.



Masz rację, mamy psa w rodzinie. Każdego dnia chodzimy z nim na spacer, dajemy michę z jedzeniem i wodą. Do tego wyobraź sobie, że wykonuje nasze polecenia. Jakim trzeba być zjebem, żeby nazwać funkcjonariusza policji psem, a potem wykonywać jego polecenia? Widział to kto żeby pies wydawał polecenia człowiekowi,a ten je posłusznie wykonywał?
Zgłoś
Avatar
takija 2013-06-14, 0:12
dlugowieczny, czepiasz się, niektórzy lubią sami siebie upodlić. Bądź tolerancyjny!
Zgłoś
Avatar
Ratilt 2013-06-14, 0:16
kashan napisał/a:

Ale co ja piszę... nie ruszaj gówna bo zacznie śmierdzieć... ciekaw jestem jak to zrozumiecie



Rozumiem

W takim razie zostawiamy ciebie w spokoju
Nie będziemy ruszać się znaczy
Zgłoś
Avatar
Gercio 2013-06-14, 1:18
Tez miałem taka sytuacje że jadać od Góry Kalwarii na rondzie w Sobiekursku wyjechały misiaczki no i cisną w kierunku Dęblina pierwsza myśl: "Ja pierdole do samych Maciejowic przepisowo będę jechać" po kilometrze zrozumiałem że jednak nie, chłopaki tak darli ze bałem się ze mi machną i mnie zatrzymają że jadę tuż za nimi Ale to kurwa nie powód żebym ich nagrywać, a ty zamiast sie cieszyc że mogłeś jechac 130 na 90 to srasz pod siebie ze zle jada
Zgłoś
Avatar
Nashi 2013-06-14, 10:00
kashan napisał/a:

(dla nieświadomych, teren zabudowany = max 50 km/h).


Ja pierdole... i ty twierdzisz, że jeździsz niemal zawodowo?
nigdy nie slyszales o zabudowanym gdzie jest max 70 i wiecej?
Zgłoś