18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Państwo Islamskie zakazuje korzystania z internetu podczas codziennych modlitw. Dżihadyści nakazali, by w tym czasie, kiedy „muzułmanie mają oddawać cześć Allahowi”, wyłączany był bezprzewodowy dostęp do sieci.
Komentatorzy oceniają to jako kolejny etap obejmowania kontrolą życia publicznego przez samozwańczy kalifat - relacjonuje Informacyjna Agencja Radiowa.

Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka dotarło do dokumentu publikowanego przez samozwańcze władze Państwa Islamskiego, który nakazuje wyłączać sieci bezprzewodowego internetu w trakcie islamskich modlitw przez wszystkich właścicieli sklepów.

Syryjskie Obserwatorium informowało wcześniej, że Państwo Islamskie w Deir al-Zor wymogło na właścicielach kawiarni całonocne wyłączanie dostępu do internetu. W ten sposób islamiści usiłują ograniczyć możliwość przekazywania danych o ich aktywności militarnej.

Ukradzione stąd: polskaszerokopasmowa pl aktualnosci panstwo-islamskie-nakazuje-wylaczanie-internetu-w-czasie-modlitw html
(proszę moderatorów o poprawienie linku, jako że ja wstaiwac jeszcze nie mogę)
Zgłoś
Avatar
bolebor 2014-12-16, 21:32
Ciekawe co sadole zrobiliby z tymi 15 minutami bez neta? Samobójstwo ,depresja?
Zgłoś
Avatar
prezes_hawq 2014-12-16, 21:47 1
otóż moja propozycja jest następująca, robimy sciepe na cegły, tłuczone szkło i cement i ogrodzic to w pizdu.
Efekt? Sami w pare miesięcy sie pozwyzynaja. i po kłopocie. a jak nie to przynajmniej nie wyjda poza obore.
Zgłoś
Avatar
remi1982 2014-12-16, 22:08
A jebała świnia te ścierwo muzułmańskie. Może niech w ogóle kabelek z internetów sobie utną chuje.
Zgłoś
Avatar
L................5 2014-12-16, 23:22
ja proponuje całkowity zakaz internetu dla muzułmanów poco sie pierdolić że tylko w czaasie modlitwy cały czas i kara śmierci za zlamanie zakazu
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2014-12-17, 1:55
Nie ma takiego wyłączania internetu. Co to kurwa jest? Jak ja tam pójdę to się kurwa skończy dzień dziecka i zabawa w sralifaty
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2014-12-17, 5:52 3
Dobrze! W końcu kurwa przegną pałę i będę mógł ich legalnie napierdalać
Zgłoś
Avatar
A................C 2014-12-17, 11:53 1
Każdy islamista to dziwka i kurwa dodatkowo chuj i brudas. Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
Radysh 2014-12-17, 13:00
Czym to się różni od próby wprowadzenia ustawy, wymuszenia na dostawcach I-netu
domyślnego blokowania witryn z materiałami "dla dorosłych" w naszym kraju?
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-12-17, 13:44
Samozwańcze państwo islamskie (tfu!) powinno być zutylizowane za pomocą głowic jądrowych. Na coś w końcu by się przydały. Brud powinien wiedzieć, że jest tylko śmieciem na tej planecie.
Zgłoś
Avatar
drfu 2014-12-17, 16:07
Po co im odcinać internet. Ja bym odcinał łby tak jak oni ewentualnie odciął bym im dopływ tlenu i dostęp do kozy !
Zgłoś
Avatar
Tco 2014-12-18, 13:03
Dżihadyści nakazali? Czy pies, swinia albo malpa moga cokolwiek nakazac/zakazac? Oczywiscie ze nie, a zatem info. to fejk
Zgłoś