18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
papcio franciszek
j................x • 2014-01-07, 6:48
to wyraża w sposób wyczerpujący mój pogląd na działalność tego pana, bo co poniektórzy chyba wierzą że on coś zmieni
Zgłoś
Avatar
broniu 2014-01-08, 22:38 6
8Preacher8, e no kolego uspokój się, do nieba nie wejdziesz jak dalej będziesz taki niemiły i niegrzeczny
Zgłoś
Avatar
anapolon1983 2014-01-08, 22:42
huj mu w dupę białemu szamanowi
Zgłoś
Avatar
htr83 2014-01-08, 22:47 1
mistrz pi aru ja pierdole...
a w smolensku był zamach
przecież franek robi koło dupy wielu wpływowym ludziom przy czym pokazuje sie
publicznie, spontanicznie wchodzi w tłum nie wspominając o swojej odkrytej dorożce
jeśli jest tylko gościem od pi aru to chyba jakimś jebanym kamikadze
Zgłoś
Avatar
castagir 2014-01-08, 22:49
Co do spekulacji, że Pape SS zdjęli tylko dlatego aby wstawić nowego na jego miejsce, który ma ocieplić wizerunek Kosciola Katolickiego.

Prawda jest taka, że ciemna przeszłość poprzedniego papieża zaczęła wyłazić na jaw i odkryło się kilka niewygodnych faktów i przede wszystkim długów. Zanim go ojebali z całego złota jakie nosił (i pewnie zgromadził niezły skarbczyk) wolał zejść ze sceny do puki był czas.
Nawciskali bajek o złym zdrowiu itp.

Franciszek to prawdopodobnie nieoczekiwany zwrot całej tej akcji.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-01-08, 23:00
BongMan napisał/a:

Franek jest dobrym człowiekiem. A Watykan to od wieków siedlisko najgorszego zła, rządzą tam kardynałowie na zasadach podobnych do tych, jakie panują w grupach przestępczych, a papież jest tylko twarzą i nic nie może.


No tak, przekonałeś się o tym jak kiedyś pracowałeś w Watykanie jako Kardynał
Zgłoś
Avatar
m................t 2014-01-08, 23:02 2
@8Preacher8, strasznie emocjonalnie podchodzisz do tego, spokojnie, nic ci do tego, co, kto, gdzie pisze, na jakie strony wchodzi. Ty również masz wolność, hasaj po necie do woli. Fronda nie jest zarezerwowana tylko dla katolików. Podobnie jak sadistic, jak się czasami okazuje, nie jest miejscem dla samych sadystów.

A Franciszek, dla wielu polskich hierarchów kościelnych i niektórych publicystów okazał się zbyt Jezusowy, na tyle odeszli od jego nauk, że, faktycznie, mogą czuć się skołowani. No mają chłopy problem, on nawołuje do skromności, oni opływają w dostatek i ciągle im mało, On twierdzi że nie jest godzien osądzać geja gdy ten kroczy ścieżką Boga, Oni z osądzaniem kogokolwiek nie mają najmniejszego problemu. nie będą mieli łatwo się dogadać.Zobaczymy czy to tylko Jezusowa fasada kościoła czy może prawdziwa odnowa.

@Zarammoth, To fakt, obecnie lektura Frondy to sama przyjemność.
Zgłoś
Avatar
Clematis 2014-01-08, 23:11 2
8Preacher8

Jesteś tak prostackim typem, że mała głowa. Zazwyczaj góruje u mnie kultura wypowiedzi, ale z takimi jak ty to się chyba normalnie nie da.

1. Czyta fronde i bardzo dobrze, jak cokolwiek czyta to znaczy, że umie
2. Napisał prawdę

"Ja nie wchodzę na jakieś posrane pogańskie portale mówić wam jakimi zje*ami jesteście" no faktycznie, nie mówisz tego.

" później płacz jak to wam źle i jak was krzywdzą ci katole... żałosnyś i śmieszny zarazem"

On tylko napisał, że nowy Papież jest mało katolicki. Katolicki, zasrany prostaku, znaczy taki jak kościół - a skoro jesteś jego wyznawcą, to powinieneś wiedzieć, że z Synem Bożym to ta instytucja ma niewiele wspólnego, poza klepaniem magicznych formułek z Jego imieniem w tle.

Ps. Odpierdol się ode mnie, bo jestem w kościele zapewne częściej niż Ty.
Zgłoś
Avatar
Madroxx 2014-01-08, 23:11
Tym, którzy bronią księży (nie wiary) współczuje głupoty, przestańcie chodzić do kościoła bo Wam robią wodę z mózgu.
Zgłoś
Avatar
C................o 2014-01-08, 23:14
ah ten cejrowski
Zgłoś
Avatar
towelie 2014-01-08, 23:15 42
Zgłoś
Avatar
8Preacher8 2014-01-08, 23:21
Clematis napisał/a:

8Preacher8

Jesteś tak prostackim typem, że mała głowa. Zazwyczaj góruje u mnie kultura wypowiedzi, ale z takimi jak ty to się chyba normalnie nie da.

1. Czyta fronde i bardzo dobrze, jak cokolwiek czyta to znaczy, że umie
2. Napisał prawdę

"Ja nie wchodzę na jakieś posrane pogańskie portale mówić wam jakimi zje*ami jesteście" no faktycznie, nie mówisz tego.

" później płacz jak to wam źle i jak was krzywdzą ci katole... żałosnyś i śmieszny zarazem"

On tylko napisał, że nowy Papież jest mało katolicki. Katolicki, zasrany prostaku, znaczy taki jak kościół - a skoro jesteś jego wyznawcą, to powinieneś wiedzieć, że z Synem Bożym to ta instytucja ma niewiele wspólnego, poza klepaniem magicznych formułek z Jego imieniem w tle.

Ps. Odpierdol się ode mnie, bo jestem w kościele zapewne częściej niż Ty.



tylko się nie popłacz jeszcze:) od prostaków to sobie dziecko możesz ojca wyzywać, a mnie nie znasz i nic o mnie nie wiesz więc daruj sobie. Tak się składa, że z tym Zara- coś tam mothem- spotkałem się nie raz i w jego komentarzach kultura wypowiedzi czy chociaż słownictwa jeśli chodzi o Kościół po prostu nie istnieje...
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2014-01-08, 23:21 2
Trzeba zrozumiec fakt, ze watykan to jeden z wiekszych graczy na arenie tego swiata, o silnej pozycji, ktora gawiedz probuje mierzyc reputacja religijna i iloscia wiernych... To wielka firma-pracz, ktora nie interesuje ilosc klientow, tylko stabilna dzialalnosc i brak kontroli z zewnatrz, gdyz dzialalnosc religijna to tylko otoczka skrzetnie uplecionej pajeczyny tajemniczego swiata biznesu, ktory znajduje sie za kurtyna dzialan widzialnych przez szarego czlowieka. Afery z pedofilia przeszkadzaja KK, ale wlasnie nie chodzi tu o utrate reputacji, a bardziej o ryzyko wykrycia jakis innych o wiele ciekawszych rzeczy przez kontrole duchowienstwa.
Zgłoś
Avatar
kudi88 2014-01-08, 23:39
4UPAPA!

Zgłoś
Avatar
j................x 2014-01-09, 0:17
htr83, popatrz jak robi koło dupy ważnym ludziom metromsn.gazeta.pl/Wydarzenia/1,126477,15242416,Watykan__nie_ma_mozliw... ja tu widzę kolesiostwo i krycie swoich pełną gębą
Zgłoś
Avatar
arek_buc2 2014-01-09, 0:32
@skysky, ale tusk jest rudy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie