18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
dtmwts 2011-04-26, 20:45
Jak ktoś wybrzydza to się pokazuje jak pali Bolek i Lolek
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2011-04-26, 20:58
DarkRiser dokładnie o tym samym chciałem powiedzieć
Zgłoś
Avatar
bzykman 2011-04-26, 21:14
teraz nie ma powitania typu "czesc" jest "masz fajke?"
Zgłoś
Avatar
mateusz321 2011-04-26, 21:39
Pojebany, za truciznę się nie dziękuje ...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-04-26, 22:12 1
Najlepszy sposób na sępa papierosowego:
- Nauczyłeś się palić? To naucz się kupować.
Zgłoś
Avatar
kellerman 2011-04-26, 22:20
EEE mentole Lite,takich nie pale;p
Zgłoś
Avatar
Bujataka 2011-04-26, 22:25
Kocham cię:*
Zgłoś
Avatar
Zepsuty Padalec 2011-04-26, 22:40
Moja babcia zwykła mawiać 'przyjechali cowboye, każdy pali swoje'.
Zgłoś
Avatar
Wilku94 2011-04-26, 23:09
Barak napisał/a:

Fajki kupuje tylko jak mało zioła w pobliżu a impreza się zaczyna.

Tak wiem, kazdy z was pali tylko czysciochy bez tytoniu. Kazdy z was jest takim jebanym krezusem jak snoop dog.


Kurwa ale jaranie z tytoniem jest chujowe,po prostu,lepiej palić czyste z lufy niż robić skręty wypełniane z tyotniem,jak już lepiej z damianą.Ogólnie joint to dobre na amerykańskich filmach o murzynach.Bardzo dużo THC spierdala do atmosfery w ten sposób,tylko lufka,bongo albo wiadro i tyle powiem
Zgłoś
Avatar
qTwist 2011-04-26, 23:52
Jak się nie ma co się lubi, to się kradnie co popadnie. Chuj z fajkami. Kto ma na to kasę? Chyba tylko Polska burżuazja. Kurwa. Choć lubię palić, to nie wyobrażam sobie wydawać10zł dziennie na paczkę jebanych fajek. Dziękuję, dobranoc. Wesołego alleluja.
Zgłoś
Avatar
amisch 2011-04-27, 9:15
L&M zielone - najlepsze mentole (jak jeszcze paliłem)
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-04-27, 9:24
Nie lepsze Pall Mall zielone?
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-04-27, 10:27 6
Takiego sępa jakiego miałem swego czasu w robocie to chyba nikt kurwa nie przebije.
Zaczęło się od tego, że od czasu do czasu brał ode mnie "pojare", później jak wychodziłem zapalić to brał ode mnie całą szluge, zanim się obejrzałem jebany mi pół paczki dziennie wypalał Jak mu kazałem sobie w końcu kupić fajki to stwierdził, że on nie kupuje, bo on to nie pali

Jak go przestałem częstować wtedy chłopaczyna zaczął kombinować Co tu zrobić żeby zapalić
Jebany wypracował takie wyrafinowane metody sępienia, że czasami nie mogłem wyjść z podziwu dla niego.

Jak to każdy pasożyt ma w zwyczaju, gdy jeden żywiciel odcina źródełko to przenosi się na następnego, w ten sposób co jakiś czas zmieniał kolegów w pracy
Były takie dni, że jak brakowało głównego żywiciela, potrafił oblecieć pół zakładu w poszukiwaniu cennego surowca

Jeden sposób, który sobie wykminił podobał mi się najbardziej i inne sępy powinny się od niego uczyć. Przychodził rano do roboty z jednym lub dwoma papierosami (oczywiście w paczce, żeby nie było, że na sztuki kupił) i po godzinie do mnie dzwonił i mówił "kopsnij szluga bo mi się kurwa skończyły"

Jak inne sępy i ten obiecywał, że mi odkupi paczkę fajek. Ale taki był z niego jebany cwaniak, że kupował jakieś cienkie mentole (a tego nigdy nie paliłem, bo od palenia cienkich to można dostać żylaków za uszami) więc się go pytam, po co mi to kurwa kupiłeś skoro wiesz, że ja tego nie zapale. W odpowiedzi usłyszałem, że zapomniał, te wypali sam, a następnym razem kupi mi normalne fajki. Oczywiści następnym razem przyniósł to samo

Jedna rzecz mnie strasznie wkurwiała, najpierw wysępił, potem wypalił tylko połowę i po 20 minutach potrafił dzwonić po następną fajkę bo on to się kurwa nie napalił poprzednią
Któregoś pięknego razu oczytał się w necie na temat raka i szkodliwych skutków palenia, mało się nie rozpłakał po czym połamał całą paczkę fajek i wyjebał do kosza. Pół godziny później już do mnie dzwonił i błagał o papierosa.

Zwyczaj sępienia miał tak głęboko zakorzeniony, że pasożytniczą działalność rozszerzył o cukier i kawę, które notorycznie sępił od chłopaków z którymi siedział w pokoju Kiedyś jak wychodził do sklepu chłopaki kazali kupić mu kawę, zapytałem kiedy mu się ta kawa skończyła? No to się dowiedziałem, że w grudniu... a był maj

W świetle tej pouczającej historii wniosek nasuwa się chyba tylko jeden. Palisz, nie częstuj, bo stworzysz potwora tak jak ja to zrobiłem
Zgłoś
Avatar
G................y 2011-04-27, 11:55
Zepsuty Padalec napisał/a:

Ok, zgadzam się, ale jak można do kurwy nędzy palić mentole?



normalnie zaciągasz się i jarasz... Ciekawi mnie ilu z tych co szczekają jeszcze od mamusi biorą kasę na tzw."Coca cole"
Zgłoś
Avatar
Zepsuty Padalec 2011-04-27, 12:23
gordon_gekko napisał/a:



normalnie zaciągasz się i jarasz... Ciekawi mnie ilu z tych co szczekają jeszcze od mamusi biorą kasę na tzw."Coca cole"



Rzygać się po mentolach chce. Poza tym to jak piwo z sokiem, profanacja.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie