18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Cipczan 2023-02-12, 21:58 5
kubol napisał/a:

To jest taka alegoria do sytuacji w kosciele, gdzie dzieci sa tym golebiem, a mewa to wiadomo-czarni...



Szymborska, Ty żyjesz?
Zgłoś
Avatar
marcineker 2023-02-12, 21:58 2
papieżak w swej dobroci nakarmił mewę, wiec w czym problem?
Zgłoś
Avatar
CrystalFairy 2023-02-12, 22:53
Cipczan napisał/a:

No i wysypało się lewackie ścierwo. Wszyscy powyżej jesteście lewackim ścierwem. Do piachu!



Odpierdol się od tej gleby! Ja tu jeszcze będę coś sadził!
Zgłoś
Avatar
Cryo 2023-02-12, 22:56 3
Tępy motłoch powie, że Bóg tak chciał
Zgłoś
Avatar
suborg 2023-02-12, 23:09 8
Zgłoś
Avatar
kruszymordziec 2023-02-12, 23:17
Gandalf napisał/a:

Sam żeś lewackie ścierwo! papież był tylko jeden



Jasne... Może czarny jeszcze...
Zgłoś
Avatar
smc 2023-02-13, 1:15
Barack Obama był czarny. Proroctwo się wypełniło...
Zgłoś
Avatar
TylerPL 2023-02-13, 2:18 1
Mewy nie są głupie - jak jedna podłapała darmową wyżerkę w postaci oszołomionego gołębia, to następnym razem będzie całe stadko mew czekało niczym w Gdzie jest Nemo? i krzyczało daj! daj! daj!

P.s. Swoją drogą te gołębie wyglądają na takie co całe życie były w arystokratycznych warunkach trzymane, żeby Papież mógł je dotknąć, a nagle są wypierdalane za okno na zimno i syf Rzymu, więc nic dziwnego. że stają się karmą dla drapieżnych mew.
Zgłoś
Avatar
Wari 2023-02-13, 7:05
Szkodnik zeżarł szkodnika.
Zgłoś
Avatar
Zpider 2023-02-13, 8:22
fuse_beyond napisał/a:

papież oczywiście otoczony nieletnimi ze wszystkich stron



Widzę że zazdrość przez ciebie przemawia.
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2023-02-13, 8:51
Ustalili że czyjego gołębia wpierdoli mewa, ten pierwszy będzie robić za króliczą norę.

Cipczan napisał/a:

No i wysypało się lewackie ścierwo. Wszyscy powyżej jesteście lewackim ścierwem. Do piachu!



Człowiku zdajesz sobie sprawę z tego że ten papież to naczelny lewak, który jak by tylko mógł to opierdolił by publicznie gałę muzułmanom? Tak się składa że wszyscy konserwatyści odcinają się od niego Następnym papieżem będzie małpa, a poźniej w Watykan przypierdoli meteoryt i zakończy ten szatański projekt

Żeby nie było to nie mam nic do kościoła samego w sobie jako instytucji. Ludzkie barany potrzebują pasterza żeby nie żyć jak zwierzęta tylko trzymać się w życiu jakiś reguł i moralności(tak wiem zalatuje hipokryzją ale mimo wszystko...)
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2023-02-13, 9:12 3
@suborg

Przykro patrzeć jak wielu ludziom TVNy zrobiły wodę z mózgu, chociaż w w twoim przypadku, to raczej chyba gówno niż wodę

Zgłoś
Avatar
zbigniewz 2023-02-13, 9:13
OStatnio widziałem jak gołębia wpierdala rybitwa bo nie miała co jeść w zimę
Zgłoś
Avatar
smc 2023-02-13, 9:31
Jeść latającego szczura, to jest dopiero upodlenie...
Zgłoś
Avatar
jbc_PO_lewakowTVNNiemcow 2023-02-13, 11:29 1
dla mnie to może być znak od Boga że to nie żaden papież a antypapież były już takie przepowiednie wystaczy poszukać w internecie. Widać to po jego wypowiedziach że Biblia go nie obchodzi jest w jednej mafii z NWO
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie