18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Massivee 2010-12-07, 6:40 2
@ up

Jak nie po Straż Pożarną.
Zgłoś
Avatar
kalibko 2010-12-07, 7:38
zaiście zacny grymas ;] ludzie to sa popierdoleni....

A ty Kurwa co Elf
Zgłoś
Avatar
kuba790 2010-12-07, 8:36
Mógł ją sobie do dupy wsadzic, ciekawe jaki byłby efekt...
Zgłoś
Avatar
SkoQ 2010-12-07, 8:47 3
Bakcyl napisał/a:

Papryczka, którą on je (o ile jest to prawda w tym co mówi), Habanero chili, ma ostrość porównywalną do scotch bonnet. To są najostrzejsze odmiany. Miałem przyjemność kosztować scotch bonnet. Lubię pikantną kuchnię, ale to jest dopiero kurewsko ostre, a spożywałem ją w małych ilościach i jako dodatek. Jak zjadł surową i to razem z pestkami, gdzie jest najwięcej kapsaicyny, to się mu nie dziwię. Te papryczki trzeba odpowiednio przygotować, pozbyć się pestek i białego miąższu.

A, no i oczywiście po konsumpcji taka papryczka wylatuje też z drugiej strony przewodu pokarmowego... Niby strawiona, ale...



Zajebiste info, uwielbiam sadola z elementami wikipedii albo ,,pascal po prostu gotuj"

Zgłoś
Avatar
elLosiu 2010-12-07, 10:03 6
hehehe a na następny dzień "kupka parzydupka"
Zgłoś
Avatar
R................s 2010-12-07, 10:29
na początku myślałem, że to FAKE, ale "wujek Anrzej" podający wode sprawił, że od razu uwierzyłem.
Zgłoś
Avatar
bnq2 2010-12-07, 11:08
kapsaicyna (to ona powoduje uczucie palenia w ryju) rozpuszcza się w tłuszczach i jest hydrofobowa ;p czyli wody możesz opierdolić całe wiadro i nic to nie da ;p juz lepiej było by opierdolić kostkę masła ;p
ps. człowiek trawi laktoze tylko do 3 roku życia potem jest rozkładana przez bakterie jelitowe. ale one średnio sobie z nią radzą ;p więc mleko jest powodem 85% przypadków raka jelita grubego ;p
Zgłoś
Avatar
Sethemar 2010-12-07, 12:46
Prawie jak Egzorcyzmy Emily Rose;]
Zgłoś
Avatar
C................r 2010-12-07, 12:59 1
Pięknie chłopak wyraża emocje Filmik widziałem jakiś czas temu, a papryka, którą zeżarł to na 90% habanero orange, ostra jak cholera. Jem można powiedzieć ekstremalnie ostro i mogę z całą pewnością stwierdzić, że ktoś, kto nie wie co to habanero i płacze po łyżce tabasco bez dodatków bierze się za zeżarcie takiej papryki, to jest debilem. Kiedyś kupiłem sobie habanero i zacząłem wpieprzać samo - zjadłem dwie, ale łez i mleka poszło sporo. A , to nie musi być fake - czerwony i zapowietrzony zdąży się zrobić.
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2010-12-07, 13:05 1
Zachowywał się jak by mu obcy z dupska miał wyjść .
Zgłoś
Avatar
Woytek 2010-12-07, 13:58
Szybka przemiana w zombi Gość raz zakaszlał i już chodził jak bezmózgi twór.
Zgłoś
Avatar
Pol 2010-12-07, 14:45 1
00:48

?
Zgłoś
Avatar
HezroX 2010-12-07, 14:49
Jak zawsze po kebabie u turka z ostrym sosem.. ogień z dupy.

I niech na drugi dzień powie, że dupy nie urywa...
Zgłoś
Avatar
wasylhh 2010-12-07, 15:34
Pomarańczowa papryczka aż tak nie pali (koleś udaje)...Za to czerwona bardzo jebie. Pamiętajcie im bardziej czerwona tym większy power.
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2010-12-07, 16:12
Świetny beatbox, popracuje trochę nad techniką i wrota kariery stoją otworem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie