18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się



W Salonikach również próbują udowodnić jak tolerancyjni i równi są homoseksualiści.

Sztandar głosi:

Do diabła z rodziną
Do diabła z ojczyzną
Grecja umrze, a my przeżyjemy.

Na prawdę dziwi mnie to, że lbgt jest aż tak POj***nE! Przecież sami sobie szkodzą takimi sloganami - i to wszystko w imię tolerancji!

Ja toleruję, bo mam kilku znajomych homo, którzy nikomu nie przeszkadzają i nie uczestniczą w tego typu paradach - sami są przeciwnikami tych zbiorowisk!
I mają k***a rację, bo te parady gejów i lesbijek to nic innego jak: "TOLERUJ MNIE, ty zacofany, średniowieczny śmieciu, k***a twoja mać"
Toleruję =/= akceptuję

Pozamykać to i niech próbują "przeżyć" ładując w dupala.

2019-06-23, 12:15
grecy wynaleźli homo w starożytności wiec pedały srają sobie do gniazda.... :amused:

2019-06-23, 12:15
eruaknem napisał/a:


Toleruję =/= akceptuję






2019-06-23, 12:23
Przecież to LGBT jest instrumentem władz (nie koniecznie państwowych) do demoralizowania lub/i destabilizowania społeczeństwa.
Tak samo jest z innymi organizacjami np. Feministyczne (te mówiące o tym, że kobiety są lepsze we wszystkim od mężczyzn), turbo-katolickie, Wielka Lechia (Słowianie), anty-szczepionkowcy, płaskoziemcy, filosemickie, itp itd.

2019-06-23, 13:01
Masz rację, kiedyś jeden gej powiedział mi że działania tych ludzi szkodzą prawdziwym homoseksualistom, powiedział "ludzie nas przez nich nienawidzą" i że boi się o własne życie i życie swojego chłopa, że homoseksualizm to coś więcej niż seks i nie opiera się tylko na nim, że to normalny związek tylko w kierunku innego rodzaju osoby i że seks jest tylko miłym dodatkiem jak w każdym związku. W każdym razie, od siebie dodam że tego typu akcje szkodzą normalnym gejom i normalnym lesbijkom. Jeden lubi duże cycki a inny małe, tak samo komuś mogą podobać się przedstawiciele tej samej płci ale szkalowanie heteroseksualnych ludzi i taka agresja szkodzi wizerunkowi zwykłych szaraczków a te wszystkie akcje społeczności są organizowane przez polityków, te akcje doprowadzą kiedyś do pogromów i to jest smutne, smutne że po raz kolejny cierpieć będą zwykli ludzie bo banda k***ów w garniturkach poszczuje na nich niczego nieświadome społeczeństwo, przeświadczone że czyni słusznie.

fi...........in
2019-06-23, 13:27
Nie znam greki, to nie rozczytam, ale jeśli to nie fake, to w czwartym wersie na transparencie powinno się znaleźć hasło: "Mniej więcej przez jedno pokolenie". Badam - tsssss. Wiem, że suche, ale jeśli to prawda, to bardziej kumatym zboczkom właśnie zaszkodzili. I żeby była jasność - nic do zboczków nie mam, też mam takich znajomych i dodatkowo ich lubię - dopóki realizują Swoje bardziej intymne pragnienia, potrzeby i żądze w domowych pieleszach., wszystko gra.

2019-06-23, 13:31
Jeśli dwóch facetów chce żyć razem czy tez nawet w sypialni rwać sobie gwint w dupskach to naprawdę lata mi to koło ch*ja ale za robienie tego cyrku w przestrzeni publicznej to ZOMO i pałować bez litości.

2019-06-23, 13:31
Tam w grecji napewno maja jakies ch*jowe ciezarowki z wadliwymi hamulcami... nie moglby ktos ich rozjechac? Zawsze to kilku mniej

2019-06-23, 13:56
Greccy z urodzenia są pedałami i jeszcze do tego to! To jak k***a minus i minus

2019-06-23, 14:04
A ten u nas, który stwierdził: „Stare k***y wymrą, głosujące na PiS i w końcu władza w kraju trafi w normalne ręce”?
Jeśli władza miałaby trafić w "normalne ręce" ludzi jemu podobnych, to ja się wypisuję z Polski.

2019-06-23, 18:16
"Do diabła z rodziną"?? A za tydzień: "domagamy się małżeństw osób tej samej płci"...
hehe, logika lewel expert.

2019-06-23, 19:58
Ilu manifestantów LBGTQSDUSBmicro potrzeba do zmiany żarówki?
Bez żartów, manifestanci LBGTQSDUSBmicro nie mogą niczego zmienić.

2019-06-23, 20:25
"Grecja umrze, a my przeżyjemy."

No właśnie nie przeżyją, bo jak się będą rozmnażać?

2019-06-23, 21:52
To zboczone ścierwo najczęściej żyje z socjalu wypłacanego przez państwo które chcą zniszczyć. Nie dość, że podcinają gałąź na której siedzą, to prócz tego, że sami się z tego drzewa sp***olą, to jeszcze szkodę zrobią wszystkim wokoło.
Jedynym wytłumaczeniem takiego zachowania jest to, że te k***y są opłacane z kasy Sorosa i innego żydowsko-islamskiego gówna. Oczywiście liczą na to, że kasa się nie skończy po upadku państwa.
Zamykać w obozach reedukacyjnych i przegłodzić to szambo, żeby klepki powskakiwały na swoje miejsce. Zero tolerancji dla V kolumny.

2019-06-23, 22:24
figgin napisał/a:

Nie znam greki, to nie rozczytam, ale jeśli to nie fake, to w czwartym wersie na transparencie powinno się znaleźć hasło: "Mniej więcej przez jedno pokolenie". Badam - tsssss. Wiem, że suche, ale jeśli to prawda, to bardziej kumatym zboczkom właśnie zaszkodzili. I żeby była jasność - nic do zboczków nie mam, też mam takich znajomych i dodatkowo ich lubię - dopóki realizują Swoje bardziej intymne pragnienia, potrzeby i żądze w domowych pieleszach., wszystko gra.



Grecki alfabet jest podobny do cyrylicy,
Rzeczywiście jest tam napisane "do diabła z ojczyzną" itd
Zabawne, że takiego zwrotu używają osobniki, które nigdy nie zadały sobie trudu zrozumienia czym jest religia i pałają do niej ślepą, małpią nienawiścią.

A tak na serio, to Sadol powinien być wolny od polityki. Nie po to wchodzę tutaj wieczorem po robocie żeby męczyć mózg agitką z lewą i z prawa, z dupy i pietruchy.