18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Magik2501 2010-04-14, 19:32 2
Zwykle tego nie robię, ale wyjaśnię Ci to Zdunkov. Otóż do homoseksualistów nic nie mam, byli, są i zawsze będą. Za to strasznie nie lubię PEDAŁÓW, co manifestują swoją CHOROBĘ i chcą krzywdzić dzieci adoptując je. TAK, chorobę. Dlaczego? Bo homoseksualizm nic człowiekowi nie daje, zatem byłby usunięty przez matkę naturę, jako przypadłość zbędą (ewolucja, te sprawy). Ale homoseksualizm nie ginie. Dlaczego? Bo jest CHOROBĄ, a tych jak wiadomo natura nie eliminuje.

Jak ktoś jest homoseksualistą, a ja tego nie wiem (wygląda i zachowuje sięnormalnie) - OK, GÓWNO mnie obchodzi co wsadza do buzi.
Pedałom chcącym gorszyć lduzi paradami - N I E
Zgłoś
Avatar
pepson 2010-04-14, 19:52 1
Nie jestem homofobem... Bo czego tu się bać? Bandy chuja wyruchanej przez małpy z lasów namorzynowych?? Uważam, że temat pedałów, gejów, pedofilów itd jest sam w sobie śmieszny. Jeśli pomoże to obrońcom praw gefofilów, to przyznaje, że zagadka przedstawiona w tym poście jest produktem rozkmin jakie mam z kumplem na balkonie podczas wieczornego szluga.

A jeśli chodzi o pedałów demonstrujących swoje dewiacje: MORDA W DUPĘ I BULGOTAĆ!
Zgłoś
Avatar
Zdunkov 2010-04-14, 20:02
Fakt, parady to debilizm. Wszystkie, nie tylko te gejowskie. Jak jakaś mało doceniana partia manifestuje swoje poglądy blokując ulice, to już wkurwiają. Nie potrafią pozyskać wyborców programem, to próbują propagandą, naklejkami i innym gównem. Wiesz, wkurwia mnie tylko, że zwykłych kolesi, lubiących possać pałę kolegi, nienawidzi się. Wiele osób mówi, że im to nie przeszkadza, ale w praktyce to w 97,3 % wygląda inaczej. Jeśli z kolei będą chcieli adoptować dzieci, to zmienię zdanie i co do nich, i co do manifestacji, i pójdę rzucać w nimi kamieniami. Niech będą, ale dopóki nie odgryzają ręki. ;] po chuj ja sie wylewam.
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-04-14, 20:06 10
Zdunkov napisał/a:

Wiesz, wkurwia mnie tylko, że zwykłych kolesi, lubiących possać pałę kolegi, nienawidzi się





Moja definicja zwykłych kolesi jest jednak inna.
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2010-04-14, 20:10 1
Zdunkov napisał/a:

Wiesz, wkurwia mnie tylko, że zwykłych kolesi, lubiących possać pałę kolegi, nienawidzi się



eee od razu nienawidzi:

Zgłoś
Avatar
Dzemus 2010-04-14, 21:22 1
pytanie do wszystkich krzykaczy: znacie jakiegoś geja (nie pedała z parady)?
Zgłoś
Avatar
sensi 2010-04-14, 21:33 1
ja tam ich nie nienawidzę. Po prostu lubię skinów
btw, jako osoba wierząca dodam, że Biblia nazywa homoseksualizm i zoofilię ohydą, więc ufam mojemu Bogu.
Zgłoś
Avatar
Twój Stary 2010-04-14, 21:53
Jestem bardzo tolerancyjna osoba aczkolwiek nie znosze pedalow gejow i wszelkiej masci homoseksualistow z wyjatkiem lesbijek oczywiscie. Sprzeczne? Wydaje sie wam
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-04-14, 22:12 6
sensymiliana napisał/a:

więc ufam mojemu Bogu.



Zaufaj sobie, myśl samodzielnie.
Zgłoś
Avatar
Napalm 2010-04-15, 0:35 2
sensymiliana, domniemam, że jestes katoliczka, czyżby jedno z głównych przykazan Twojej religii nie brzmiało: "Kochaj bliźniego swego jak siebie samego"?

btw, nie rozumiem ludzi uważających sie za chrześcijan którzy pałają nienawiścia, nietolerancja do drugiego bogu winnego człowieka
Zgłoś
Avatar
sensi 2010-04-15, 9:47
Bóg napisał/a:

Zaufaj sobie, myśl samodzielnie.



nie mam zamiaru, kim jestem by sama decydować o swoim życiu?

Napalm napisał/a:

sensymiliana, domniemam, że jestes katoliczka, czyżby jedno z głównych przykazan Twojej religii nie brzmiało: "Kochaj bliźniego swego jak siebie samego"?



nie jestem katoliczką, ale tak, ludzi trzeba kochać, co nie znaczy że nie należy sprzeciwiać się temu, co Bóg sam nazywa ohydą.
Zgłoś
Avatar
Napalm 2010-04-15, 10:17 3
napisałaś: "jako osoba wierząca dodam, że Biblia..." piszesz, że nie jesteś katoliczka, natomiast rozumiem, że jesteś chrześcijanką, co wiele w poruszonej kwestii nie zmienia.... lubisz skinheadów, którzy obnoszą się nienawiścią w stosunku do wielu grup społecznych/etnicznych?.... logicznym jest wiec iz w pewien sposob się z nimi utozsamiasz/akceptujesz ich ideaologie, jednoczesnie twierdzisz, ze jestes wierzaca, a co za tym idzie zamierzasz respektowac 10 przykazan... reasumujac - jestes obrzydliwa hipokrytka

tyle
Zgłoś
Avatar
pepson 2010-04-15, 10:40
Dzemus napisał/a:

pytanie do wszystkich krzykaczy: znacie jakiegoś geja (nie pedała z parady)?



Tak, znam 2 gejów. Piłem z nimi. Są w porządku ponieważ nie obnoszą się ze swoją orientacją. I muszę przyznać, że przy nich nie nabijam się z gejofilców. Do żartów na ich temat podchodzę z dystansem, tak jak do dżołków o katolikach W końcu to tylko żarty, a to jest przecież sadistic.
Zgłoś
Avatar
sensi 2010-04-15, 10:50 1
Napalm napisał/a:

jestes obrzydliwa hipokrytka



widzę że narysowałeś sobie dokładny obraz mnie, nie rozmawiając ze mną ani razu. Ani mnie to ziębi, ani grzeje.
Zgłoś
Avatar
Napalm 2010-04-15, 10:59 1
Niczego nie rysowałem, to Ty go nakreśliłaś w krótkiej wymianie zdań... w swoich wypowiedziach nie zachowujesz spójności logicznej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie