18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
sensi 2010-04-15, 11:02
no tak, teraz mi jeszcze wmawiaj że to ja. Z tego co ja zaobserwowałam, nie znasz wcale Biblii, więc nie zrozumiesz postawy osoby którą nia się kieruje w życiu. Nie mogę też wytaczać argumentów przeciw temu, co powiedziałeś bo będą dla Ciebie niezrozumiałe. Robi się offtop, więc w tym momencie kończę swój udział w tej bezsensownej wymianie zdań.
Zgłoś
Avatar
Napalm 2010-04-15, 12:36 2
fakt nie znam biblii, znamza to 10 przykazan bozych, ktore sa podwalina wary chrzescijanskiej
tyle z mojej strony
narq
Zgłoś
Avatar
sensi 2010-04-19, 16:36
Napalm napisał/a:

ktore sa podwalina wary chrzescijanskiej



podwaliną mojej wary jest broda.
Zgłoś
Avatar
Modliszka 2010-04-19, 16:51 2
Magik2501 napisał/a:

manifestują swoją CHOROBĘ i chcą krzywdzić dzieci adoptując je. TAK, chorobę. Dlaczego? Bo homoseksualizm nic człowiekowi nie daje, zatem byłby usunięty przez matkę naturę, jako przypadłość zbędą (ewolucja, te sprawy). Ale homoseksualizm nie ginie. Dlaczego? Bo jest CHOROBĄ, a tych jak wiadomo natura nie eliminuje.

J



Juz to kiedyś pisałam ale widze że regułkę należy powtórzyć ...

"Homoseksualizm" Był uważany za chorobę do 1991 roku, kiedy Światowa Organizacja Zdrowia wykreśliła go z rejestru chorób, wcześniej zrobiło to Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne. Do tego czasu stosowano różnego rodzaju terapie, jedną z nich była terapia biologiczna, oparta na elektrowstrząsach.

- Skutkowało to tym, że oprócz bólu i cierpienia następowało całkowite wygaszenie reakcji seksualnych, które nie prowadziło jednak do zmiany orientacji seksualnej.
To tyle jeśli chodzi o spór czy homoseksualizm jest chorobą czy nie .

Twoja argumentacja homoseksualizmu jako choroby jest co najmniej śmieszna - chorobę się leczy i eliminuje ....

Bawią mnie wasze komentarze ... Niech każdy z was się zastanowi czy mógłby współżyć z osobą tej samej płci... ....

... właśnie, tak samo oni się czują myśląc o płci przeciwnej- Dorośnijcie !!!
Zgłoś
Avatar
luki24 2010-04-19, 19:00 1
Dodam jeszcze w odniesieniu do postu powyzej iż zachowania homoseksualne są zauważane i znane w naturze od dawna, nie tylko u ludzi ale zwierzątka też lubią poświntuszyć.
Zgłoś
Avatar
andariel 2010-04-20, 8:08
luki24 napisał/a:

Dodam jeszcze w odniesieniu do postu powyzej iż zachowania homoseksualne są zauważane i znane w naturze od dawna, nie tylko u ludzi ale zwierzątka też lubią poświntuszyć.



Zyrafy na przyklad ponoc czesciej "swintusza" niz sie mnoza po bozemu

Co do dowcipu - juz Strasburger trzymal wyzszy poziom, kurwa. Sama lubie sobie, dosc autoironicznie zreszta, pozartowac z LGBT. Lubie tez takich zartow sluchac - smiac sie mozna ze wszystkiego, do cholery, ale niech to chociaz rozsmiesza, a nie wywoluje facepalma i krepujaca cisze.
Zgłoś